26

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 6

Zdravím vás tu všechny po návratu z dovolené. V tom druhém termínu 23. 6. sraz nebude, tak se na vás všechny budu těšit v Praze opět v září. Užívejte si zamčené a hravé léto :-)

27

A kdy chystáte víkenďák v září? Mě se to začíná docela dost plnit, podzim :-(
Xeno, něco o mě?
Jsem paní Kocourka, který sem chodí. Máme období kdy si moc nehrajeme a období kdy zas trochu ano. Používáme v souvislosti s tímto fórem určitá zařízeníčka, která se nám do hry hodí ;o)Kocourek je takový zlobivější S, a já jsem nedůsledná Dom, ale je to pro nás příjemná hra a občerstvení. Nevím co víc napsat ;o) Mám hodně zájmů v osobním životě - myslím v tom neúchylném, takže je se mnou trochu problém s časem a akcemi. Kdyžtak se ptej Xeno co Tě zajímá ;o)

28

pani.potvurka: Díky za info o vás. Tak se třeba na víkenďáku uvidíme nebo možná se nám podaří dojed na nějaký čtvrteční pokec v Ateliéru a probereme vaše úchylárny osobně :-)

29

Rádi Vás poznáme smile Jsme manželé a se CB si hrajeme tak sedm let, ale velmi s přestávkami, jak kvúli problémům s zařízením, tak obecně ve vztahu. Ale nyní jsme začali novou etapu a s kovovým CB6000 je to úplně jiný level nošení, hygieny i komfortu. I hra a vztah je na jiné úrovni. Co bude dál se uvidí, ale doufám, že mohu říci, že jsme oba naplněni pozitivními zážitky mnohem více než kdy dříve.

30 Naposledy upravil: Xena (29.6.2016 10:46:25)

Nám to hraní nastartovalo znovu vztah a už 2 roky nevím, co je to hádka :-)
Cestu do Prahy máme ve čtvrtek 7.7. Záměrně naplánovanou? :-D Mohli bychom zajít do Atelieru, tak uvidíme, zda Vojta bude souhlasit a promine mi, že jsem navrhla sama termín.
Ráda bych pokecala se všema osobně a vás poznala také.

31

Téma proběhlého srazu bych už asi uzavřel, pozvání na čtvrtek 7. 7. najdete zde:

http://forum.cudnost.cz/post/10022/#p10022