1 Naposledy upravil: Lady F (4.1.2015 13:11:39)

Téma: Dokonalá cudnost

Již dávno se mi líbilo téma cudnosti a pánských pásů a klícek, ale přišly mi nedokonalé. Neumí muže ovládat tak, jak bych chtěla. Umí zajistit stav bez orgasmu v uzamčení, ale neumí zajistit např. erekci na povel, nebo udržet penis ve stavu jako pár vteřin před výstřikem a to klidně po několik hodin. Neumí rozpoznat a zakázat cizí dotyk. Zkrátka jsou nedokonalé pro mé fantazie a touhy.

Zasunula jsem tedy téma cudnosti do vzdálenějších koutů mého myšlení, do škatulky: Nepromyšlené.

Mnohokrát se mi potvrdilo, že když něco chci, splní se to a potkám ty správné lidi. Stejně tak tomu bylo před pár lety, kdy jsem na jedné pracovní večeři potkala muže, zabývajícího se  elektro, neuro, implantáto čímsi.  Vyvíjel jakýsi čip, který dokáže ovládat pomocí myšlenek majitele agresivní, útočné a nebezpečné psy. Místo nutnosti utracení dostanou čip, který se jim napojí do nervové soustavy a ovládá se myšlenkami majitele.

Neuvěřitelný pokrok vědy, lehce mě z něj mrazí, kam to až jednou zajde, ale na druhou stranu je to přesně to, co mi do tématu cudnosti chybělo. Okamžitě mě začal zajímat a povídali jsme si celý večer. Postupně jsem odhalovala, že tento vědecký mozek je velmi submisivní tvor. Přiznal se, že jeden čip udělal i pro sebe a testuje ho na ovládání penisu, neb ho téma cudnost nadchlo, ale stejně jako mě, mu přišlo nedotažené. Díky tomuto čipu, zatím dosáhl toho, že si přivodí erekci klidně dva dny trvající a přes všechny možné stimuly nedosáhne orgasmu.

Celou noc jsem toho po této večeři byla svědkem, že je čip funkční a plní svou úlohu. Našla jsem kámen mudrců a Svatý Grál dohromady. Velmi submisivního jedince, s neuvěřitelným mozkem.

Stal se mým subem, zvířátkem, ale i kolegou ve výzkumu. Stále jsme čip ladili, dodělávali, vždy když dosáhl další funkčnosti, přidala jsem další a další. Cílem bylo mít z čipu dokonalý ovládací nástroj, který se snadno aplikuje, je nezničitelný, neodstranitelný a napojen na moje myšlenky.

Trvalo skoro 3 roky každodenní několikahodinové práce, než můj technický subík, říkejme mu Alfred, dodělal funkční prototyp. Čip byl konstruován tak, aby obsáhl i rozšíření funkčnosti, aniž by se musel vyjmout. Uměl zabránit erekci, při zabránění erekce spustit kapičky lásky, uměl poznal kdo na penis sahá a jakmile to byl někdo jiný než nositel penisu, nebo já, tak nositel dostal elektro šok, uměl také povolit nositeli dotek pouze na močení, či absolutně dotek zakázat, uměl erekci na povel a to dokonce i tu nejsilnější, kdy se penis ještě o třetinu zvětší, uměl orgasmus na povel, také samozřejmě jeho zabránění a přivolání pocitu jak 2 vteřiny před orgasmem a to po neomezeně dlouhou dobu, uměl samovolný milking, co vše uměl a umí doteď a hojně toho od té doby využívám, se dozvíte dále.

Alfred dokázal udělat čip tak, že vypadal jako silikonový kroužek, který se nějakým způsobem vstřebal do kůže a nebyl vidět, nešel vyndat. Pojistka mé bezpečnosti je samozřejmostí. Ve chvíli kdy nebudu své muže ovládat já, od té doby nikdy nebudou mít ani erekci, ani orgasmus, ani uvolnění spermatu a na penis si do smrti ani oni, ani nikdo jiný jim nesáhne.

První funkční prototyp má samozřejmě Alfred, po vyjmutí všech předchozích pokusů o plnohodnotný čip, dostal na oslavu dodělání tohoto finálního čipu dárek. Zjistili jsme, že vstřebávání čipu do pokožky maximálně urychluje vlhké a teplé prostředí vaginy, nejefektivnější a nejrychlejší způsob, jak si ptáčka okroužkovat, je takový, kdy já si do vaginy zavedu již zmíněný silikonový kroužek a ve chvíli kdy jim penis projde, do dvou minut je můj. I Alfred dostal za odměnu poslední neřízený sex v jeho životě, během kterého se sám dobrovolně okroužkoval.

Jediné co čip nereguluje, což jsem i chtěla, je nadrženost. Po měsíci střídavého povolování erekce bez orgasmu a naprosté bezerekčnosti, byl Alfred jako beránek. Konečně mě téma cudnosti začalo zajímat. Opravdu mě do teď baví, využívat neomezené vzdálenosti, na kterou jde čip ovládat. Nedávno byl Alfred v Dánsku, pozvaný jako přednášející na kongres a přesně po první větě jeho řeči jsem mu způsobila extra silnou erekci se slintáním.  Moc mi po návratu děkoval, za nevšední zážitek u řečnického pultu.

Konec 1. části, v dalších částech se mé stádečko začne pomalu rozrůstat.

2

Re: Dokonalá cudnost

Asi půl roku trvalo, než jsem na Alfredovi objevila všechna kouzla čipu, naučila se ho dokonale ovládat myšlenkami, než jsem objevila poťouchlosti tohoto nástroje.

Krásný příklad je např. poslat Alfreda na malou, protože máme před sebou dvě hodiny v autě a u toho mu přivodit extra erekci. Kouzlo čipu je, že erekci nedokáže mozkem ovládat, prostě se musí smířit s tím, že ji má, i kdyby myslel v tu chvíli na pohřeb oblíbeného angličáku.

Začal se mi tedy v hlavě rodit plán, jak rozšířit stádečko ovládaných mužů. Také jsem si odpovídala na otázku, jestli chci přes rozkrok udělat suba z „normálního“ chlapa. Už zase předbíhám... , pardon zpět k rozšíření stáda.
Nechala jsem Alfreda udělat postupně dalších pět čipů, abych je měla v zásobě. Jeden jsem stále nosila v kabelce ( kdyby náhodou...nikdy nevíte, koho potkáte).

Má idea byla postupně si vybudovat stádečko mužů, kteří budou každý jiný, každý jiné profese, ale dohromady budou tvořit mou malou zoo. Dům jsem měla velký dost ( teď již mám jiný, větší, původní nestačil ) na to aby v několika pokojích, bydlelo několik různých mužů. V jednom již přes tři roky bydlel Alfred, ale stále většina domu zela prázdnotou. Používala se kuchyň ( mimochodem akutně jsem potřebovala kuchaře, Alfred připálil i čaj a mě vaření nebavilo), obývák, místnost na hraní ( k té se ještě dostaneme), má ložnice, pracovna, Alfredova ložnice a Alfredova laboratoř. A hala samozřejmě.  Mou ložnici jsem nechala vtipně spojit posuvnou stěnou s hrací místností, mohla jsem se tedy dívat z postele na Alfreda, který upoután ve speciálním postroji stojí ohnutý, jeden šukací stroj mu projíždí anál, druhý ho učí kouřit (bude se mu to hodit) a penis je ve stavu: „Exploduji do vteřiny, všichni pryč“. Ten pohled je tak báječně uklidňující… kam se hrabe akvárko.

U postroje se ještě na chvilku zastavíme, popíšu ho rovnou, ať se k tomu posléze nemusím vracet. Když Alfred dodělal čip, neměl co kutit. Kutil, který nemá co kutit a do toho již tři měsíce nestříkal, je na zabití. Vymyslela jsem pro něj tedy úkol. Vyrobit šukací soustrojí, do kterého by šli upnout i dva subíci. Začíná to umělákem chyceným do jednoho šukacího stroje- nácvik kouření, po té je malá hrazdička, o kterou se sub opírá hrudníkem, tu stejnou má ještě pod zadkem, aby musel mít zadek pěkně vzhůru, tyto hrazdy jsou na podestě, která se motorově umí hýbat dopředu a dozadu, není tedy třeba zapínat šukací stroj na kouření, sub upoután v tomto postroji k uměláku přijede a odjede. Dále pak je druhá část podesty, také posuvná a oddělitelná od první, na ní jsou hrazdy nastavitelné tak, aby druhý sub byl v pozici lehce zvýšené oproti prvnímu a mohl svém penisem projíždět jeho anál, zatímto druhý šukací stroj se postará o anál druhého suba. Také je možno buď hýbat podestou, nebo pustit stroj.

Přibližně měsíc po té, co jsem vymyslela rozšíření mého stádečka, šla jsem se známými do baru na drink. Celý večer se kolem mne točil jeden docela pohledný klučina se štěněcím výrazem, že je to sub, jsem ani na chvilku nepochybovala. Byl vtipný, docela rozumný na to jak byl mladý, v Praze bydlel na ubytovně a dělal tu … ano, kuchaře. Drobnými náznaky jsem mu naznačovala, že do vanilky mám opravdu hodně daleko. Vypadal, že ho zajímám o to víc. Dobře dám ti šanci stát se mým majetkem, dostal adresu a čas, kdy se má přijít ukázat. Bylo to hned druhý den, nač čekat. Druhý den přesně ve tři odpoledne zazvonil. Šel mu otevřít Alfred, ve svém standardním domácím úboru- tedy nahý s motýlkem na krku. Pravda, nový adept se malinko zarazil, ale na mou vzdálenou výzvu ať ho Alfred uvede do obýváku, se pomalu rozpohyboval a následoval Alfreda.

Pomalu jsem přišla halou za nimi. Novému subíkovi budeme říkat Dingo. Stál v obýváku, chvěl se nervozitou a asi i vzrušením. Snažil se vykoktat něco jako pozdrav. Vypadalo to asi takto La…la…a…d..d..y…dy… dál se nedostal. Zasáhla jsem a jala jsem se vysvětlovat, kdo jsem já, kdo je Alfred a co by mohl být on. Jen o jednom jsem pomlčela, o čipu. Za chvíli mi Dingo klečel u nohou a prosil o přijetí do služby. Na mou otázku, jestli si je jistý, že je to navždy, kýval, až si málem hlavu ukroutil. Inu dobrá, sice vůbec netušíš, do čeho jdeš, ale já už si tě srovnám. Pod záminkou, že potřebuji zjistit jaký je milenec, než se rozhodnu, zavedla jsem ho do ložnice. Samozřejmě, že kroužek byl na svém místě a připraven k okroužkování jednoho neposlušného ptáčka. Tím i Dingo, zažil svůj poslední relativně volný sex v životě. Za dvě minuty byl můj... navždy.

Ihned po sexu jsem Dingovi řekla, že si přeji, aby se nastěhoval do mého domu. Souhlasil, ale chtěl měsíc na realizaci. „Do týdne jsi tu, jako na koni.“ Řekla jsem a upozornila ho, že odteď ať opustí vstupní dveře do doby, než se nastěhuje, si na penis ani nesáhne, pokud jo, bude to bolet.

Třetí den, stál s taškou na prahu, chvějící se, začínající chápat, že ho ovládá něco, s čímž on nic nezmůže. Během těch třech dnů jsem mu střídavě způsobovala erekci skoro před orgasmovou, ve chvíli kdy si chtěl ulevit rukou a dotáhnout orgasmus, dostal ránu od čipu. Penis ho bolel, ale stále stál. Po té prošel chvilkama naprosté schlíplosti. Takto se to co hodinu střídalo. Pokaždé když šel na malou, zapomněl na to a na penis si sáhnul… zase to zabolelo, ale ne tolik, jako když se pokoušel honit si ho.

Měla jsem radost, že přišel už za tři dny, to značí, že je tvárnější, než jsem doufala a bude s ním méně práce.

Konec 2. části

3

Co je to za sci-fi?

4

Ano, kolegyne...je to scifi-fi.... je to tak i otagovane a nikde neni zminka o tom, ze je autobiografie smile))

5

Ale super se to cte. Lady F sup dalsi cast ;-)

6

Jo, tak to je hodně zajímavé! Uff!

7

Tohle je to nejlepší, co jsem tu kdy četl. Prosím o pokračování smile

8

Na pokračování si chvíli počkáte... smile

9

Ty nas mucis!

10

Po Dingově kvapném příchodu, ho Alfred zavedl do jeho nového pokoje. Dostal pokyn k uklizení věcí, které si přinesl v rámci stěhování. Alfred ho seznámil s jeho novým domácím úborem. Přesně tak… pouze černý motýlek na krku. Našemu nováčkovi bylo oznámeno, že ho za dvě hodiny čekám v obýváku, umytého a připraveného na nástup do služby. Také mu bylo doporučeno, aby byl přesný.

Přesně jak jsem čekala, se Dingo pokusil konečně dotáhnout svůj orgasmus, zřejmě ve své malé hlavičce vymyslel, že v tomto domě, už to půjde. A přesně jak on nečekal, dostal velmi intenzivní ránu.
Ve stanovený čas čekal v kleče, vedle Alfreda na můj příchod. Byl ještě maličko zkroucený prožitou bolestí ze své nedočkavosti.

Mohutnou úklonou mě pozdravil, aniž zvedl zrak. Základní výchovu zřejmě má, pomyslela jsem si. Na mou otázku, co ho přimělo k tak brzkému příchodu, se začal červenat a díval se na svůj penis. V tu chvíli mu zrovna stál, což po prožitém trestu muselo být extrémně příjemné. Zakoktal něco ve smyslu, že zřejmě vyšší síly a že si vzpomněl na má slova o bolesti při dotyku penisu. Tedy usoudil, že jsem ho něčím začarovala. Opravdu mě pobavil… chytrý není, dobrá…

Nechtěla jsem se zdržovat dlouhým vysvětlováním, pověřila jsem tedy Alfreda, aby mezi tím, co mi Dingo bude vařit večeři, mu v kuchyni vysvětlil, co kroužek umí, co způsobuje a všeobecně, co to je. „Hlavně nezapomeň zdůraznit pasáž o tom, jak se toho zbavit… ta bude krátká“ a se smíchem jsem odešla.

Dingo je opravdu velmi dobrý kuchař, večeře jím připravená byla výtečná. To i přes to, že mu Alfred v průběhu vaření vysvětloval celé taje kroužku, tedy mu v podstatě sdělil, že jeho penis již dávno není jeho, že je můj a já rozhoduji.
Také se ho zeptal, zda si ho zkoušel honit, když k nám přišel. Dingo mu přiznal, že zkoušel a také mu přiznal, že ho penis ještě teď bolí od rány, kterou dostal. Dingo postupně chápal, že je mým majetkem a že přes jeho chtíč, ho dokáži velmi dobře ovládat a manipulovat s ním. Na jednu stranu se mu to líbilo, na druhou ho to děsilo. Od okamžiku mého odchodu měl Dingo penis v módu: Přirozená erekce- tedy opravdové reakce na stavy jeho mysli a těla. Proto mne pobavilo, když mu při servírování večeře penis bujaře trčel vpřed. I přes to co se dozvěděl, ho to vzrušovalo. Náš mladý úchyláčku, počkej si na dezert.

Po večeři jsem si sedla ke krbu a relaxovala u sklenky dobrého vína. Pánové mezitím uklidili kuchyň a v rychlosti se najedli. Po té, zatímco mi každý z nich masíroval jednu nožku, jsem jim položila otázku, zda by chtěli orgasmus. Oba nadšeně začali kývat hlavami, div si neotočili motýlky.

Sdělila jsem jim myšlenku, na kterou, když jsem ji vymyslela, jsem byla opravdu hrdá. Napadlo mne totiž, že od této chvíle nedosáhnou orgasmu jinak, než buď drážděním prostaty, nebo ve chvíli, kdy jejich penis bude obepínat anál jiného suba. Přičemž samozřejmě ne vždy kdy jim tyto hrátky budou umožněny, jim také bude umožněn orgasmus. Ale rovnou mohou vědět, že pokud se bude dít něco jiného, k orgasmu to na 99% nepovede, samozřejmě, že na změnu pravidel mám nárok. Proč? Protože mám nárok na vše!

Konec 3. části

11

Zajímavé pokračování! Děkuji.

12 Naposledy upravil: Lady F (19.1.2015 21:42:00)

Ten jejich vzájemný pohled nejdřív si do očí, po té na penisy nejdřív své, po té kolegy a pak zase své. Tento obrázek by se měl vytesat do kamene. Byli rozkošní, broučci moji vyděšení.

A protože cvik dělá mistra… oba jsem je rovnou vzala do hrací místnosti, kde Alfred zaujal své místo na posuvném postroji na místě suba č. 1, tedy toho, který má svůj análek pěkně připravený k použití. Dinga jsem připoutala do pozice druhého suba, vzpínal se nad Alfredovými zády, jako mladý hřebec. Zatímco Alfred už kouřil uměláka, který mu zajížděl patřičně hluboko do krku, druhý šukací stroj se zatím postupně dopracovával mety v Dingově análu. Ve chvíli, kdy oba dva měli svého uměláka pěkně v sobě, přisunuly se plošiny s nimi. Dostaly se tedy na takovou vzdálenost, že Dingův stojící klacek ( tentokrát jsem erekci pomohla) pomalu zajel do Alfredových útrob. Ten jenom heknul a uvolnil se. Zato na Dingovi všechny svaly hrály, byl napnutý jak struna.

Nechala jsem je takto chvíli si zvykat na nové požitky a po té jim přepnula kroužky na gradující vzrušení. Mezi tím jsem se natáhla na posteli v mé ložnici a začala přemýšlet, že zavolám svému milenci, který zatím o mých hrátkách neví. Co není, může být.. Ti dva se před mými zraky potili, napínaly se jim svaly, postupně se chvěli oba čím dál tím víc, prosili, škemrali… prostě byli sladcí.

Na chvilku jsem zauvažovala, že jim dovolím orgasmus, po té mi došlo, že by si to vlastně měli i vyměnit…v rámci dokonalého nácviku na případný orgasmus. Odpoutala jsem tedy Alfreda a ten se postaral o Dinga. Přehodil ho na pozici prvního suba, pěkně ho ohnul a uměláka na kouření nasměroval k jeho ústům. Zlobivý Dingo, je nechtěl otevřít. Jedno dobře mířené štípnutí do penisu, který je asi tak 5 vteřin před orgasmem, ho umoudřilo. A v rámci výchovy, aby si pamatoval, že nemá zlobit, jsem mu erekci nechala zcela ustoupit. Za to pro Alfreda to byla výzva, zkušeným pohybem si nasedl na druhé dildo v šukacím stroji, přistoupil k Dingovi a jedním rázným pohybem zajel mezi jeho půlky. Alfred si to vyloženě užíval… musím se ho na to později zeptat, mám pocit, že mi něco zatajil.

Po přibližně 20 minutách jsem toto divadlo ukončila. Vytřeštěný Dingo se celý chvěl, Alfred vypadal spokojeně. Sice frustrovaně, ale spokojeně.

Dingo ještě dostal přednášku na téma: nové fungování v tomto domě. Tedy instrukce, že hned po práci jde domů, bez dovolení nikde necourá. V práci se na můj majetek nesahá. Potřebuje-li si něco zařídit, nahlásí to dopředu. Tímto má na starosti nakupování a zásobování kuchyně. Vždy čas nákupu nahlásí dopředu… nebudu tím zdržovat, prostě ty klasické výchovné věci.

Čas pomalu plynul a přišel čas nechat pány vyždímat. Zrovna jsem ten den měla docela rozvernou náladu, ráno jsem jim doporučila, ať si každý cestou do práce koupí několik kondomů, budou se jim hodit.
Po té co mi oba nahlásili splnění úkolu, nechala jsem je v rychlosti kondomy natáhnout. Nevím, jestli jste někdy zkoušeli dostat kondom na povadlý penis… z vlastní zkušenosti musím říct, že to jde špatně. „Pánové máte na to pět minut, pak už si na ty vaše jarabáčky nesáhnete“ přišla má sms.

Oba to zvládli a čekali, co se bude dít. Kroužky jsem jim nastavila na postupné uvolňování semene. Tedy v průběhu celého dne postupně ukapávali. Ty kondomy měli proto, aby se neprokapali skrz oděv. Koulo tohoto spočívalo v tom, že si na penis bez mého dovolení nemohli sáhnout, tedy po močení si znovu již kondom nenandají, snažili se tedy oba co nejdéle vydržet, aby množství spermatu v kalhotách bylo co nejmenší. Musí to být skvělé, když se penis koupe ve vašem vlastním sekretu, vám se chce na malou a to okolní vlhko to jenom umocňuje.

Musím říct, že s klukama byla zábava, ale přece jen mě neopouštěla myšlenka na toho mého milence … truhláře… s přítelkyní … v posteli je skvělý, jen nevím, jestli tuto mou zábavu bude sdílet se mnou….leda že by….

Konec 4. části

13

Sup sup dalsi nijak mi pri tom zacal tvrdnout ;-)

14

Ještě jednou mě budeš popohánět jak já svoje subíky a ostatní ti mohou poděkovat za to, že všechno již napsané bude smazáno a nové nebude... tedy kdo chce pokračování, vychovejte si ho!

Ange napsal:

Sup sup dalsi nijak mi pri tom zacal tvrdnout ;-)

15

Uz mlcim :-X

16

Lady F > krásné fantazie! Děkuji!

17

Hezký příběh a poutavý styl psaní. Teším se na pokračování wink

18

Jsem urputná, dá se říci, když si něco vezmu do hlavy, tak toho dosáhnu. Postupně jsem svého milence naťukávala, hrála jsem to na to, že by bylo fajn, kdyby se někdo koukal... koukal a toužil. Chvíli to trvalo, ale výsledně sám přišel s tím, že by se mu líbilo, kdyby se na náš sex někdo díval.

Super, vyhrála jsem, teď ho ještě chvíli nechám toužit a představovat si… ať je pořádně natěšenej. To, že již dávno, má kroužek nevěděl. Zatím jsem ho používala pouze pro jeho lepší výdrž při sexu a to připisoval tomu, že se snaží.

Mezi tím, by to chtělo sehnat další ovečku do stáda. V domě je pořád co upravovat…Alfred je sice nesmírně šikovný, ale spíše na technické věci. Nahodit zeď, opravit kohoutek, udělat odtokový kanálek do koupelny apod. to chce chlapa trošku drsnějšího ražení.

A výsledně… proč bych ho měla shánět já? Kluci chtějí kamaráda… Chtějí? To zjistíme: „Otrůčci, chcete dalšího kamaráda?“ Koukali na sebe a bylo ticho. Ticho znamená souhlas. „Dobře kocourci, když po něm tak moc toužíte, udělám Vám radost a dovolím Vám si ho sehnat. Máte na to dva týdny miláčci.“  Obligátní Ano Lady, se ozvalo po notné chvíli. Z jejich váhání usuzuji, že je to pakáž nevděčná a budu je muset důkladně vychovat. Ale teď jim ještě zadám požadavky na nového kamaráda, kterého budou shánět. Základní povahové vlastnosti a zručnosti a vzhledové podmínky.

Doporučila jsem jim, zadat inzerát a zároveň je upozornila na to, že budou potrestáni, když se mi případný adept nebude líbit. Během pár dnů se sešlo mnoho odpovědí. Některé úplně marné, ale dva adepti byli mými otroky osloveni. Alfred se s nimi sešel a rozhodl se představit mi oba.

Zkrátím to… jeden byl úplně marnej, za toho čekalo Alfreda i Dinga 50 ran rákoskou a den erekce ve stavu pár sekund před orgasmem. Moc si to užili, celý den chodili po domě, hekali, brečeli, prosili, několikrát si sáhli na penis, dostali ránu a jak ji dostali, tak si ještě museli přijít a poprosit o deset rákoskou. Na závěr oba požádali, zda by mohli mít spolu zase sex a projet si análky… no co bych pro ně neudělala. Dovolila jsem jim to a to dokonce celou hodinu. Jejich vzrušení ještě stoupalo a když už mi připadalo, že je to o infarkt, stáhla jsem jejich erekci na nulu- samozřejmě bez orgasmu.

Skore v tuto chvíli měli Alfred bez orgasmu 5 měsíců, Dingo 3 měsíce.

Druhý adept na mého třetího otroka mne zaujal, vysoký statný muž, vtipný, zručný a docela dobře vycvičený subík. Začala jsem mu říkat Bořík (ano jako ta pohádka o staviteli) a jeho přijetí probíhalo naprosto stejně jako Dingovo jen s tím rozdílem, že u mých dveří zvonil již druhý den po nasazení kroužku. Stejně jako Dingo, dostal i Bořík přednášku o tom, co ho ovládá, co to umí a jak se chovat, aby to co nejméně bolelo. Ihned po sprše a krátkém zabydlení jsem je všechny svolala do hrací místnosti.

Bořík ještě netušil, že na jeho anál se kluci již těší. Mysleli si, že když ho našli, tak je nechám udělat se… No co myslíte… Ale večer to byl pěkný, Bořík velmi rychle poznal, na co slouží speciální upínací postroj, přičemž péro, které měl v puse, bylo střídavě Alfreda a střídavě Dinga, totéž platilo o análu. Klukům to vydrželo asi hodinu usilovného šukání, než pochopili, že k orgasmu se prostě nedostanou. Odepnuli Boříka z postroje a sesunuli se k zemi všichni tři. Všichni se chvěli nedotaženým vzrušením a chtíčem.

Bylo mi jich líto, tak jsem je nechala namasírovat mi celé tělo a každého pěkně mě pěkně uspokojit jazykem. Jejich divadélko před tím, mě hodně vzrušilo, takže práci měli lehkou.

Už jsou tři… je nejvyšší čas na toho čtvrtého, který o tom ještě neví….

Konec 5. části

19

Prvá časť úplne perfektná. Len nechápem prečo každá dobre rozbehnutá poviedka vždy musí končiť "homosexuálnym" stykom. Toto sa fakt niekomu páči? :-(

20

Mě se spoustu věcí nelíbí, ale ctím zásadu autora - je to jeho povídka, tak ať si napíše co chce (navíc holt cudnost hodně souvisí s tematikou femdom a tam to je zase blízko k feminizaci a tím pádem k bisexuálnímu chování).

Však klidně můžeš taky něco napsat a nebudeš tam ty bi-prvky mít wink

21

Veď ja nekritizujem. Len píšem že prvá časť bola perfektná. V podstate aj tie ďalšie boli dobré akurát mne osobne sa moc nepáči styk medzi dvomi osobami rovnakého pohlavia. Ale to je len môj názor, nie kritika poviedky.

22

Já zastávám názor, že si tu každý může tu svou fantazii rozvíjet tím svým směrem a je jen na nás, zda nás uvedené osloví, nebo neosloví. Nějaká kritika toho, že to či ono vynechat, nebo celé změnit je pro někoho skoro nutností, ale proč se třeba nepokusit o ten svůj příběh a předložit ho k posouzení? Hmm? ;-) A může se dotyčný úplně klidně vyvarovat toho, co mu dělá zle... :-D Protože jinak bych to nepochopil ani já - psycholog samouk. :-P

23

Pánové myslím že autorkou tohoto vlákna a povídky je Lady F a je čistě na její vůli a fantazii, kam to bude směrovat, tak prosím o to, aby jste ji nerozhněvali, neboť mne zajímá její pokračováni.
Děkuji

24

Taky si myslím, že to pokračuje skvěle a jsem zvědavý jak se příběh rozvine dál.

25

miláček: Jak jsis jistě všiml, většina z nás se jí zastává wink