1

Téma: Svatba

Jednoho dne jsem nečekaně požádal svou Paní o ruku. Byla mírně překvapená, ale vzápětí mě odpověděla, abych jí dal dva dny. Byl jsem netrpělivý, ale když mě po dvou dnech dala dopis, no… spíše smlouvu, byl jsem zase zaskočený já. Stálo tam, že si mě vezme, když během jednoho roku uspěju v její zkoušce. "Od teď budeš trvale uzamčen a máš trvale zakázanou masturbaci a jiný pohlavní akt, než který ti dovolím. Na uvolnění koulí budeš mít přesné termíny a to poslední víkend v měsíci, tj. maximálně 12x do roka pod mojí taktovkou. Pouze já určím, jakým způsobem a zda vůbec, se budeš moct udělat. Souložit budeš jen s umělou vagínou, výjimečně ti povolím se mnou, ale do mě se nesmíš udělat.“ Vytřeštil jsem oči. „Neboj, zvykneš si. Těším se, až jí budeš vylizovat!“ Polil mě pot… „Mou touhu budeš pravidelně uspokojovat ústy, nebo umělákem, popř. budu mít milence a ty budeš moct asistovat. Děti budeme vychovávat společně. Co se týče domácích prací, tak žehlit a vařit budu já, kromě výjimek, kdy ti to nařídím, jinak tvojí povinností bude: nádobí, stírání podlahy, koupelna, záchod, věšení prádla a má pedikúra. Další povinnosti ti řeknu časem. Všechny věci budou složené a celý byt trvale uklizený. Každé ráno budu mít vyleštěné všechny boty, nikdy nevím, jaké si ten den vezmu. Jelikož ti to do teď moc nešlo, budu muset přistoupit k trestům, aby sis to vštípil do hlavy. Pamatuj, že to dělám pro tebe. Takže za každý trest poděkuješ a políbíš mi nohu! Za odměnu mě budeš moct lízat nožičky v silonkách a pravidelně budeš dostávat otrocké orgasmy několikrát týdně. Na výstřik pochopitelně zapomeň, budeme trénovat výdrž. Takže další tvojí povinností bude včas mě upozornit, že se to blíží. Upozornění bude pochopitelně formou prosby. Pěkně mě poprosíš, že se nechceš udělat. Máš ještě možnost vyzkoušet si nějaké klícky, potom ale budu vyžadovat, aby byla klícka bezpečná a nebyla možná bez klíče sundat. Zcela výjimečně budeš moct být odemknutý, ale počítej s tím, že chci muže loajálního, pracovitého, poslušného, tolerantního, který pro mě udělá první poslední a hlavně voňavého! Pokud porušíš pravidla, bude velmi tvrdý výprask, aby sis to zapamatoval. No, a protože každou chvilku koukáš po jiných ženských, tak pokud si toho všimnu, dostaneš na den do pásu cudnosti zoubky, ty tě odnaučí! A k tomu se zvýší počet otrockých orgasmů. Před dětmi a známými mě můžeš tykat, ale na veřejnosti, nebo v psané podobě mě budeš vždy vykat!“ Polkl jsem na prázdno, ale souhlasil jsem.

První měsíc probíhal docela drsně. Paní se do toho obula a byla nekompromisní. Zadek jsem měl v jednom ohni a byl jsem rád, že můžu postát. Ale snažil jsem se. Když jsem udělal něco špatně, dostal jsem i 10 otrockých orgasmů. Bylo to peklo. Paní se strašně líbilo, jak prosím, že se nechci udělat. Blížil se poslední víkend v měsíci a koule jsem měl jak balóny. Když tu si Paní chtěla vzít silonky a měla jednu nohavici natrženou. Strašně se rozčílila, a že si to se mnou večer vyřídí. Vzala si nové a ty roztržené jsem si musel vzít já do práce. Večer jsem dostal pořádný výprask a přidanou další práci – udržovat Paní silonky v perfektním stavu a průběžně dokupovat. Paní pak vzala všechny silonky a ponožky, všechno vyházela z obalů na zem, promíchala a přikázala, abych to do rána dal do kupy a vytřídil ty špatné. Ráno to zkontrolovala a přikázala mě, že ty špatné nemám vyhazovat, že je budu nosit já, až bude ze mě chtít udělat čubku. Přišel víkend a moje první uvolnění. Začalo to slibně… Paní mě připoutala k posteli a začala si se mnou hrát. Měl jsem zakázáno se udělat, že si chce hrát dlouho. Když se Paní udělala, byl jsem na řadě já. Paní si se mnou neuvěřitelně dlouho hrála. Krásně mě ho kouřila, honila, ale těsně před výstřikem vždy přestala. Když už to nešlo vydržet, sundala si silonkovou ponožku z nohy a nasadila mě jí na ptáčka. Pak to přetáhla kondomem. Začala mě ho opět jemně kouřit a přidávala. Nakonec mě ho pořádně chytla do ruky a začala honit, přitom mě upozornila, že se nesmím udělat. Netrvalo dlouho a začal jsem stříkat i přes mé prosby. Paní ale nepřestávala. Začal jsem se kroutit, jak to bylo nepříjemné, ale Paní nepřestávala a řekla mě, že to je za trest, že jsem se udělal. Když po neuvěřitelně dlouhé době přestala, stáhla kondom a vytáhla zmáčenou ponožku. Přikázala mě otevřít pusu a řekla, že tohle je za trest, za ty silonky a strčila mě smáčenou silonku do pusy. Přikázala mě, abych všechny ty vitamínky z té ponožky vysál a nacpala mě do pusy i tu druhou ponožku. Pak mně ptáčka zamknula do pásu cudnosti.

2

Re: Svatba

To je moc moc hezké. Dobře se to čte.

3

Druhý měsíc v cudnosti byl v permanentním zapojení do domácích prací. Trestů maličko ubylo, ale i tak jsem cítil zadek každý den. A proto asi dopadlo měsíční „vyúčtování“ tak jak dopadlo. Paní mě řekla, že dnes jí budu moct pořádně opíchat a udělat se a že má pro mě dárek, který se mě bude určitě líbit. Byl jsem moc rád a tak jsem zdvořile Paní poděkoval a pro jistotu i políbil nožku. Paní mě odemknula a poslala se umýt. Když jsem se vrátil, byla převlečená do podvazků a mně se okamžitě postavil. Přistoupil jsem k Paní a ta měla v ruce nějakou mastičku a na ruce rukavici. Začala mě ho tou mastičkou pořádně mazat na žaludu. Radši jsem se neptal, co to je, ale posléze jsem to poznal. Byla to znecitlivující mastička. Po chvilce jsem vůbec nic necítil. Paní mě pro jistotu přes něj přetáhla dva kondomy. Pak jsme se nádherně pomilovali, ale já vůbec nic necítil. Byl to zvláštní pocit. Řekl bych, že svým způsobem i krásný, když jsem na Paní ležel a pozoroval, jak každý můj pohyb nádherně prožívala. Konečně se udělala dřív než já. Když jsme skočili, tak jsem Paní očistil kundičku. Paní se ušklíbla a řekla: „Ty se nechceš udělat?“ Na odpověď nečekala a přikázala mě, abych si nasadil pás cudnosti.

Když jsme šli společně z práce, pohlédl jsem na jednu paní v sukni, co šla kolem. Má Paní to okamžitě zpozorovala a řekla mě: „Až budeme doma, přihlas se o trest! Jistě víš za co.“ „Ano Paní“ a sklopil jsem zrak, i když jsem slyšel to ťukání podpatků okolo nás. Doma jsem dostal do pásu cudnosti zoubky. Aby mě Paní hned potrestala, přikázala mě, abych jí udělal kafe a přinesl ho do obýváku společně s kondomem z mrazáku. Když jsem vše přinesl, Paní mě přikázala se svléknout a prstem ukázala, abych jí lízal nožičky. Nejprve mně položila nožičku na nos a já pořádně nasál skrz silonky její krásnou vůni nožiček. Začal jsem lízat chodidla a Paní řekla: „Pořádně, dnes jsem toho hodně nachodila a mám úplně zpocené a unavené nožičky.“ Věděla moc dobře, že mě to vzruší. Taky že jsem to hned ucítil. Zoubky plnily svou funkci a já trpěl a byl zároveň strašně vzrušený. Nožky jsem musel lízat celý film. Když pořad skončil, rozstřihla kondom a vylila mě ho na břicho. Pak se pokoušela obsah nabrat prstíky a přenést mě to do pusy. Nakonec mně sundala pás cudnosti a nasadila kondom. Začala mě ho honit nožičkami, ale jak jsem se blížil k vrcholu, přestávala. Pak už jen dvakrát a počkala. Když jsem začal stříkat, přestala úplně a čekala, až vyteču, abych z toho nic neměl. Když bylo po všem, stáhla mně kondom, uzamkla mě i se zoubky a odešla s kondomem do mrazáku. Paní jsem pomohl se převléct do postele, a když jsem ulehal také, tak najednou: „Kam jdeš? Ty máš tady u mě klečet a čekat na další mé přání!“ „Omlouvám se Paní“ odpověděl jsem a urychleně jsem si u Paní klekl. „Za trest budeš celou noc u mě klečet, až do té doby, než půjdu v noci na záchod! A budeš přemýšlet o tom, co jsi udělal špatně. Abys nepodváděl, tak přines provaz, přivážu ti ptáčka ke stropu.“ „Ano Paní“. Paní mě přivázala koule, provaz protáhla mezi nohami, svázala mě ruce a nohy a vedla to ke stropu. Zezačátku jsem netušil, jak krutý to byl trest. Kolem jedné jsem se nemohl dočkat, až se Paní vzbudí. Po probuzení se šla nejprve vyčůrat a teprve potom mě odvázala. Ihned jsem jí padl k nohám a sliboval jí, že už se na žádnou paní nepodívám. „To bych ti radila, když si mě chceš vzít.“

4

Tlapík: díky.
Pokračování za čtrnáct dní, až přijedeme z dovolené. Pokud tedy chcete...

5

Že se ptáš :-) Užijte si dovču!