1

Téma: Možná dokonalá?

Stala se mi v životě, shodou náhod docela zajímavá věc, o kterou bych se s vámi rád podělil. Potkal jsem jednu holku, znáte to, chvíli poznávání, randíčka, nakonec sex. Tady vznikla celá pointa, sex s ní vypadá tak, že se nechá hladit, líbat, lízat, prstit.. ale to je vše. Maximum co dostanete zpět sou polibky a nějaké hlazení. Když jsem se o tom s ní potom bavil, řekla, že to tak prostě má. Nechtěla se potom už vidět, protože má výčitky, jako kdyby někoho zneužívala jen pro svoje potěšení. A tady mi to seplo, jakožto lehce ouchylákovi, kterému neni zcela cizí ani téma tohoto webu. Napadlo mě, neni tohle vlastně naprosto snová, ideální milenka pro někoho, kdo má za úchylku právě cudnost a vše s tim spojené? Udělat holce několik orgasmů a sám nezažít ani jediný dotyk. Smět jí jezdit po kůži, nadržený k nevydržení a přitom se starat jen o její tělo? Pánové, je to krása...

Přesvědčil jsem jí, že mě baví i takováhle forma vztahu. Mám rád uspokojit převážně jen ženu a dokážu si takové chvilky velmi užít také (což je naprostá pravda). Nakonec souhlasila s tím se vídat jako kamarádi, ale maximum co od ní můžu očekávat je hlazení a polibky. Soulož, kouření, honění, dotyky tam dole ne. Souhlasil jsem.

První logické odpovědí. neni náhodou na holky? pár let už ji znám, nikdy sem si nevšiml jakéhokoliv náznaku. O žádnou neprojevola zájem, vždy chodila jen s klukama. Myslim že ne. Druhá, neubližujou jí intimnosti jako takové? Myslim že ne, ve chvíli kdy si "užíváme", je vidět že se jí to líbí, užívá si orgasmy, má ráda hlazení, líbání, vše kolem. Sama mi to několikrát potvrdila. Nemám zatim pocit že by lhala. Sklony k BDSM určitě nemá.

Co si o tom myslíte vy? Jak byste se zachovali? Zajímá mě Váš názor, jakožto někoho neutrálního a nezaujatého :-)

2

Re: Možná dokonalá?

Tento způsob sexu zdá se mě poněkud nešťastný.

Tento způsob sexu , by mě po pár měsících letech přestal bavit. Nehledal bych v tom vztahu  žádnou perspektivu.  Pás cudnosti  by měl rozvíjet kreativitu a kreativita  této slečně zcela chybí.

3

No dle mého na dlouhodobé zamčení a uvědomení si svého těla a co tím dokážu či strávím je jistota ze si ženy užiješ ale sám u sebe si uvědomíš jaké to je a co tělo dokáže ale perpespikticni vztah z toho nebude.Ač jsm teď taky dlouhodobě zamčený,tak bez sexu byt nechci do budoucna zcela jistě.

4

Mám už několik let přesně takovou partnerku, jakou popisuješ, a věř mi, není to "naprosto snová, ideální milenka pro někoho, kdo má za úchylku právě cudnost". Je vždycky pasivní, všechno ji přijde divné a nenormální a klícky se jí hnusí. Neříkám, že by do toho nešlo kvůli tobě (můj případ), ale radost a potěšení jí to nikdy přinášet nebude.