51

Re: Začal jsem nosit CB6000s

bela: ty jsi to pochopil dobře, vše v pohodě, to my jsme začaly komentovat a byla to sranda mezi PavlemCbs a mnou, ale máš pravdu, sem to nepatří. Samozřejmě se ptej, od toho to forum je. Nebylo to nic proti tobě.

52

Bela : samozřejmě se ptej,  můj komentář byl přece spíš pochvala pro akční princeznu bojovnici,  která jako jediná zareagovala a hned šla zkoušet nové věci a Tlapik kvůli tomu dostal hned výprask,  ale on byl určitě rád. Ale pokud se tě můj komentář dotkl,  omlouvám se.

53

Bela: To musím potvrdit, že kluci opravdu jen rejou mezi sebou, ale vždy v dobrém, byli tam všude smajlíky, toho si všímej a to je vždy z legrace. A že rejou do mě? To je úplně v pohodě, jen se mnou laškují, mám ráda jejich humor směřovaný ke mě a Pavel je jako můj brácha a Tlapík? To je přece můj miláček a kdyby to jo přehnal, tak ví, že si to pěkně zadek odnese a ten den si to i zasloužil, takže by ho výprask neminul, byl na mě hnusný a protivný celý den.
Je pravda, že já se všeho chytnu co mě zaujme a tak proto jsem to hned zkusila, takže se ptej na co chceš, kluci zařadí zpátečku nebo prostě je odpálkuj a je to. Jsou to fajn kluci, bylo by jich škoda je tu nemít, aspoň někdo něco komentuje a já mám taky zábavu :-)

PavelCBs: Princezna bojovnice :-) To mi vždy zvedne náladu a proto jsem Xena, je to boží baba :-) celá já :-D

54

Děkuji za vysvětlení. Nějak mi nedošlo že to může být sranda. Jinak nejsem takový suchar, spíše naopak. Vtípky to je moje, asi jsem to zde nečekal. Proto mi to nedošlo.

55

Tak to je super, jsem tvrdá ženská, ale humor mám ráda, takže tě vítám v klubu. Na foru je někdy sranda, když se sejdou ti správní lidi a tu naši tvrdou hru s vámi musíme nějak odlehčit.

56

Pár informací od nás z domova, zase po nějaké době. Paní se tento styl žití doopravdy zalíbil, s bičem začíná bravurně vládnout. Každodenní výprasky jsou stále více drsnější. Musím přiznat že na výchovu mají výprasky moc dobrý vliv. Paní se stále diví tomu že čím je výprask drsnější tím ji více miluji. Postupně jsem přebral péči o domácnost a také se samozřejmě starám o svou paní. Oba jsi užíváme že mohu paní sloužit (když jsme samy tak mi dokonce začala říkat sluho). Co se týče PC tak mám nasazen šestý měsíc. Mohu sundat jen na mytí. Přestávku jsem měl pouze na dovolené a při nemoci. Hodně na mé výchově zapracovalo omezení orgasmu. Dnes mám 56 den bez. Do slíbeného datumu mi zbývá 9 dní. Doufám že nic nepokazím abych se dočkal velmi touženého orgazmu. Paní se ale bojí aby se tímto nepokazila její dosavadní výchova. Tak to jsou v souhrnu asi nejzajímavější změny. Závěrem děkuji zdejší komunitě za nevyčerpatelný zdroj nápadů. Fakt super fórum a super informace. Jen mne docela mrzí že jsme se doma neshodly na účasti při srazu. Snad příště se dohodneme.

57

Konečně nové zprávy. To je super, že si užíváte, že to neskončilo. Naopak si to Paní užívá. A ty taky.
Výprasky jsou každý den, nebo jen když zlobíš?

58

Výprasky nejsou jen když paní není dobře nebo je hodně unavená. Tedy skoro každý den. Dříve jsem byl schopen ji občas ukecat aby nebyl ale nyní to je pouze na paní.