26

Re: Proměna muže díky PC na "ženu"

p.klaein: Srandou myslim sdideni spolecnych zazitku s partnerkou, kterou to bavi. Libilo by se mi i kdyby se mi smala (: Synonymum pro muj vyznam 'srandy' by bylo poteseni. O feminizaci opravdu zatim nic nevim protoze nemam osobni zkusenost. Snazim se sbirat podnety a zkusenosti. V mem satniku by se nasla podprsenka me velikosti, ale noseni v soukromi me nebavi a vyznam to ma az kdyz je odev 'prikazan' a nosen jako povinnost a pro ponizeni.

snek: Ono se to casem asi kapanek zvrhlo, ale spravnym smerem (:

Rx: Neznam osobne nikoho, ale myslim, že tento scenar je mozny a pravdepodobny.

27

Lidí je spoustu, možné je všechno, ale obecné pravidlo bych z tvého příběhu nedělal.

28

Domnívám se že nikoli. Maximálně to bude brát jako občasnou hru, ale takováto věc nemůže člověka "předělat". Prostě, buď to v sobě máte, nebo ne. Je to to samé, jako s hetero / gay orientací.Musím navíc podotknout, že většina bere subnisivní roli jako erotické zpestření, jako hru, po jejímž skončení se vrací do normálu. Těšch, co by byli 7/24 každou vteřinu submisivními lokaji, otroky atp. je podle mého minimum. Myslím si, že ostatně takovej chlap by se většině žen brzo omrzel. I tak klec je hra a nesmí být za každou cenu. Já jsem po dohodě zamčenej od 31.12.2017 a pohoda. Ale je to pro oba hra. Tedy, sice někdy partnerka zapomene říct ať se odemknu, ale i to je fajn :-). Elektro si užívám dobrovolně 2 - 3 x týdně.

I s ohledem na shora napsané jsou výprasky (za to pořádné) spojené s dominantní hodinou tak jednouá za týden až 14 dní a radovánky s jehlamy jednou za měsíc až dva. O to víc si to užijeme :-)

29

Asi překlep v datu od 31.12 2017?

30

>>>RX:

Je to možné. Pokud ta žena ví nebo má v blízkosti někoho kdo ví jak na to a to i po té psychologické strance tak to jde.
Je to jako s jídlem, když neco ochutnáš co jsi nikdy neměl a zachutná ti to, budeš to chtít znovu a znovu. :-)

31

Jasně, přečklep, 2016 :-). A stále zamčenej :-). Jen ten kroužek CB6000s je šílenej, ten plast je ostrej a doslova to řeže, takže 2 - 3  x denně a na noc se pod něj musím namazat indulonou, aby trochu klouzal. Takže bude asi výměna za kov. Ale líbí se mi toto:

https://vi.aliexpress.com/item/Stainles … c02bba845b

Navíc je fajn, je kroužek je kolatej, i kovovej CB6000s má hrany.

32

A k tomu praktickej doplněk :-)

https://vi.aliexpress.com/item/Corona-E … 66309abe2f

Kroužky Mystim na penis a varlata dost koušou díky chlupům i když se člověk oholí, tohle bude lepší. Jen je na houby, že dodací lhůty jsou 6 - 8 týdnů a v ČR to prodávají za 1 800,- Kč.

33

Případně toto:

https://vi.aliexpress.com/item/Electro- … 6b9a25b444

stálo by za to rozšířit o to zdejší sortiment, jsou to totiž perfektní doplňky ke klecím :-).

34

p.klein pokud máš plastový kroužek u CB s drážkou, doporučuji tu drážku vyplnit epoxidovym  lepidlem nebo tmelem či silikonem ;-) ovšem pokud prošmejdíš forum tohle téma tu najdeš ale kovový kroužek je lepsí nestane se u nej že očka prasknou jako u tech plastových.

35

Díky, vím o něm :-)