1

Téma: Seznámení....aneb pokračování příště??

Ahoj všem, delší dobu koukám na toto fórum a zejména na povídky. Už dlouho se zde žádná neobjevila, tak jsem zkusil jednu napsat sám.
Budu rád když ji okomentujete a v případě, že se vám bude líbit - mám předvymyšlenou další.
Takže bylo, nebylo.....

Ve svých 25 pěti letech jsem na tom nebyl nejhůře, měl jsem dobrou práci z domova, bydlel jsem ve svém a zdravím jsem přímo překypoval. Ovšem se ženami to nebylo valné, poslední vztah skončil před tři čtvrtě rokem a já spadal do spirály zoufalství a přehnané masturbace. Někdy před měsícem jsem si řekl dost a po menším přemlouvání si pořídil pás cudnosti. Nebyla to pro mě žádná novinka, protože už od puberty se u mě ve vetší či menší míře objevovaly sklony k submisivitě a s ní spojeným hrátkám.

Onen den jsem tedy vyrazil po nákupech zamčený v pásu, který jsem nasadil den předtím. Poslední měsíc jsem vychytával všechny mouchy a vydržel jsem v něm úctyhodných 5 dní.
Byl to letní den jako každý jiný, horký a plný slunce.
Den, kdy se do všeho musíte přemlouvat, a já nad sebou zvítězil a vyrazil jsem po obchodech.
Den, který mi měl navždy změnit můj dosavadní fádní život....

Po chvíli bloumání pražským Smíchovem jsem dorazil k dalšímu obchodu. U kasy stála nebo spíš ležela nepříliš mile vyhlížející mladá dívka a na druhém konci mezi dámským prádlem nějaká blond dáma, jinak nikde nikdo. Což mi vyhovovalo protože davy nejsou mojí zálibou.
Po chvíli vybírání jsem vyrazil do kabinky. Shodil jsem kalhoty, koukl jsem do zrcadla. Byl jsem naostro, pás cudnosti obepínal mojí chloubu a vůbec nevypadal špatně. Jak jsem tak koukal na své tělo, závěs kabinky se prudce roztáhl. Ve dveřích stála bohyně - ta blond dáma. Věkem kolem 35, dlouhé blond vlasy rozpuštěné přes ramena, nádherná prsa, tak trojky +, ploché bříško a sexy boky.
Změřila si mě o hlavy k patě. A zakončila pohled na mé klícce. Nato se její plné rty roztáhly do vědoucího úsměvu. Udělala krok dovnitř a zatáhla závěs.

Jednou pěstěnou rukou pohladila klícku a druhou mi dala na rty v jasném gestu "ticho!"
Celý jsem zrudnul a nebyl jsem schopen slova, zato penis ten věděl moc dobře co chce a zkoušel klícku rozervat. Blond dáma mě zatím jednou rukou dráždila na koulích a druhou zkoumala bradavky. Konečně jsem zareagoval taky a chtěl jsem rukama zjistit jak vláčné je její tělo. Sotva jsem se lehce dotkl kůže, uskočila ode mě jako by jí projel elektrický proud.
"Tak to ne!! Zatím sis to nezasloužil."  Pronesla hlasem sladkým, ale silným.
"Teď mi pomůžeš se zkoušením." řekla se samozřejmostí v hlase, jako bych jí patřil už řadu let.
Bez dalšího čekání ze sebe shodila lehké letní šaty a vyšpulila na mě dokonalý zadeček. S ním se hned trefila na mou klec a párkrát laškovně přirazila. Vzrušením jsem ani nedýchal a začal litovat, že klec nemohu hned sundat a pomilovat se s touhle bohyní.

Po chvilce dráždění se odtáhla a poručila si sundat podprsenku. Její prsa byly zkrátka zázrak, nádherná symetrická s malými bradavkami jako dvě třešničky. Chvíli jsem zíral s otevřenou pusou pak jsem se odvážil a zlehka je políbil.
Tentokrát neucukla. Začal jsem je divoce líbat, přisál jsem se na bradavku a sál a sál. Poznal jsem, že se jí to líbí, a chtěl jsem přidat ruce.
Ty však prudce odmítla. Po pár slastných minutách mi ukázala, abych si klekl. Pomalu jsem se sunul k zemi a nevynechal jedinou možnost ji políbit na hladkou kůži.
Přes kalhotky jsem začal dráždit její jeskyňku, když jsem si chtěl rukama pomoci v sundání jejích kalhotek, zarazila mě.
"Zubama," řekla sotva slyšitelně.
Nebylo to lehké je dostat pryč, ale zadařilo se a já okusil její vlhkost. Byla krásná, asi nejhezčí, co jsem kdy zažil. A moje už tak napnutá klícka ožila vlastním životem. Vibrovala a připadala mi menší a menší.
Dal jsem si opravdu záležet a jazýček nezahálel ani na vteřinu. Po pár božských minutách vybuchla v silném orgazmu. I když se snažila být potichu, musel nás každý slyšet.

Pak mi přikázala, abych ji oblékl věci na vyzkoušení, krajkovou podprsenku a k tomu ladící kalhotky. Ty jsem musel oblékat a svlékat opět pomocí zubů. Chvíli se prohlížela v zrcadle. Vypadala skvěle, ale evidentně se jí to nelíbilo. Znovu jsem ji svlékl, ale tentokrát mi nedovolila se jí dotknout ani jazykem.
Pomohl jsem jí tedy do dalších třech kompletů. Nakonec si vybrala černé krajkové polo-kalhotky a též černou podprsenku, která skvěle zdůraznila její dekolt. Při posledním svlékání mi přikázala kleknout a opět se věnovat její jeskyňce. Když znovu vyvrcholila, a tentokrát jí ujelo víc vzdechů, chytla mě pevně za vlasy a zvrátila mi hlavu.
"Klíčky máš?"
"Ano."
"Lížeš dobře. Dovolím ti svěřit mi klíčky do opatrování."

Nato jsem zasněně sundal z klíčů můj jediný klíč od klícky a ten tiše zmizel uvnitř její kabelky. Na to se odtáhla přikázala mi, abych ji oblékl.
"Ukliď co nechci. Budu tě čekat u pokladny." pak bez ohlédnutí odešla.
Vzal jsem věci a málem vyšel z kabinky jen tak. Když jsem se oblékl a po menším hledání vrátil co mi nechala, vyrazil jsem ke kase.

Dívka za kasou si asi ničeho nevšimla, protože vůbec nezměnila polohu.
Podle podupávání blondýnčíného střevíčku jsem poznal, že má placeno a chce vyrazit.
Do ruky jsem dostal asi pět tašek z různých butiků v okolí.
"Jdeme!!"

Při vycházení z obchodu jsem náhodou zachytil vědoucí pohled prodavačky, tak nás opravdu slyšela.
Na ulici vytáhla telefon: "Ahoj miláčku, vyzvedneš mě na rohu Lidické a Preslovy? Díky. Miluji tě."
V tu chvíli jsem začal silně pochybovat o předání klíčku, ale přesto jsem cítil silné vzrušení, což potvrzoval tlak v rozkroku.
Na rohu jsme chvíli čekali. Během té doby mě moje nová klíčnice požádala o telefonní číslo a zeptala se, odkud vlastně jsem. Když jsem řekl, že ze Smíchova, evidentně ji to potěšilo.

Po pár minutách u nás zastavilo modré BMW, za volantem seděl muž k padesátce s bradkou urostlé vysportované postavy.
Moje nová klíčnice se na mě chvíli opovržlivě dívala, než mi došlo, že chce, abych jí otevřel. Pak ukázala na kufr.
"Věci dovnitř a pak máš volno. Až tě budu potřebovat, napíšu ti," nato si sedla do auta a vášnivě se přivítala s řidičem. Zabouchl jsem kufr a pln nejdivočejších fantasií a hrůz vyrazil k domovu.

Pokračování příště.....

2

Re: Seznámení....aneb pokračování příště??

Myslím, že je povídka zdařilá. V podstatě je to určitá fantazie většiny mužů. Jsem zvědavej na pokračování... ;-)

3

A bude pokračování ? Protože tahle povídka je moc hezká.

4

Vzrušující seznámení, těším se na pokračování.....