1

Téma: Dámské pásy cudnosti

Nějak mám problém vůbec najít něco pořádného o nich... I když googlím "dámský pás cudnosti", najde mi témata s pásy pánskými hmm

Proto se chci zeptat vás. Jak je tomu vlastně s dámskými pásy, zda se dají nosit dlouhodobě, je velký problém s hygienou, jaké typy jsou, jsou pohodlné a cenově dostupné?

Jaké máte někdo případně zkušenosti? smile

2

Re: Dámské pásy cudnosti

Dámské pásy cudnosti jsem zkoušel na Cudnosti před nějakým časem nabízet a prodávat, protože z Googlu přicházelo dost lidí, co je hledali. Ale chtěli se jen pokochat, nechtěli kupovat, tak jsem skladové zásoby rozprodal ve výprodeji a skončil jsem s nimi. Zkušenost mám tedy jen takovou, že dámy nechtějí dámské pásy cudnosti nosit. A i mě by docela zajímalo, jestli je tu někdo opačného názoru.

3

A jaké typy, materiály, alespoň nějaké postřehy? smile

4

Kožené vůbec, s tím se nedá ani do sprchy, tak jedině takové ty klasické kovové s gumovým lemem zevnitř.

5

Jo to jsem tušil... tak díky alespoň nějaké info. smile

6

Ahoj,

no, z mé zkušenosti je to tak, že na několik desítek mužů s PC florentského typu ( T ) připadne tak jedna žena…
Za 15 let jsem dokončila asi jen 3 prodeje dámských PC a z toho byl jeden prodej, že si oba partneři kupovali PC navzájem pro sebe. (Takové hravé páry mám nejraději… cool )
A dalších asi 5 zájemců odradila cena…
Tedy potvrzuji, zájem je minimální. A z těch málo zájemců o dámské PC je zase ještě více mužů pro své partnerky, než žen samotných pro sebe.

Ale určitý zájem je… Řešila jsem již několikrát dotazy na dámský PC a menstruaci a též jsem takovéto zmínky vzácně nalezla na webových fórech…

7

PC: Asi jsem uplne mimo tema, ale co ten "damsky" styl psani?

8

PC napsal jsem SZ ;-)