1

Téma: Vedení zamčeného deníku

Dobrý den. Nevím jestli to tu patři ale hledám někoho kdo by mi upravil zamčený deník.
Respektive chci abych si to nedělal já protože vím že když si to určím já tak to nevydržím.
Ale když mi to urči někdo jiný tak to je pro mě výzva a to vydržím.
Jestli by byl někdo tak ochotny tak prosím piště zprávu určitě budu rád.
Díky za pochopení smile

2

Re: Vedení zamčeného deníku

Ahoj Subromane, zkus se třeba domluvit s "Nadrzeny" z vlakna http://forum.cudnost.cz/topic/663/a-pra … 0s/page/7/  Možná byste se mohli motivovat vzájemně a prospělo by to oběma smile

3

Ahoj Romane,

ráda Ti pomohu. zašli odkaz na clara2003@centrum.cz !

Klára

4

Dobrý den všem zamčeným. Jakožto zamčený subík si myslím, že zamčený deník poskytuje subíkům moc svobody v úpravách zamčených deníků. Třeba že subík má možnost určit zda Paní uvidí, či neuvidí fotky co si tam subík vložil. Dále když si subík, jako třeba překvapení pro svou Paní, označí zamčené dny tak už by neměl mít právo editace, to by měla míti jen Paní.

5

My nic takového nemáme. Zlato je zamčené po celý rok 24/7 a já sama si píšu do svého diáře pro přehled, co se kdy dělo, jak se akčnilo, kolik ran zlato dostalo a hlavně zda vytekl nebo měl org., kdy já ho měla a hlavně to mám na celý měsíc na stránce, ať to je přehledné a pak ve finále koukám, že já měla za únor xx org. a zlato? 0 a o tom to u nás je :-D