1

Téma: Dvacet let experimentů

Příběh mé cudnosti se začal někdy koncem puberty, tak kolem 17. roku věku. Během experimentování se svým tělem jsem zjistil, že mě silně vzrušuje, když mi fyzická překážka brání experimenty ukončit vyvrcholením. Bylo to v devadesátých letech, kdy ty internety ještě nebyly, takže jsem byl odkázaný jen sám na sebe. Řešil jsem to pomocí tehdy dostupných prostředků, kterými byla leukoplast široká 5 a 10 cm ;o). Klícka z leukoplasti fungovala dobře, akoarát neměla možnost větrání a čištění, takže po 4 dnech musela dolů. Ale účel plnila výborně. Musím se přiznat, že jsem se tenkrát fakt cítil provinile. Netušil jsem, že existuje něco jako chastity play, a že i nekdo další má podobné choutky jako já. Nebylo to jak zjistit.

Když doba a internety pokročily, objevil jsem CB-3000 [cb-x.com/cb_3000_details.html]. Zakoupil jsem, vyzkoušel, a musím říct, že jsem byl zklamán. Klícka se nedala nosit déle než pár dní (slovy dva dny), navíc mi padala. Trochu tomu pomohlo, když jsem si svépomocí udělal P/A piercing, ale stále to nebylo ono.

Nicméně nadšení do chastity play mě neopustilo, tak jsem zkusil hard-core - kovový pás (T-belt). Nejvíce mě oslovily výrobky od neosteel.de. Jelikož kovové pásy musí jsou vyráběny na míru, prvním krokem musí být určení rozměrů. Neosteel.de k tomuto účelu vyvinulo měřící sadu [neosteel.de/Nsepkit.htm], s jejíž pomocí jsem vyplnil tabulku s rozměry potřebnými ke konstrukci pásu. Musím říct, že instruktážní video, jak brát míry, je pěkné. Návod krok za krokem taky. To ale nic nemění na tom, že jsem míry nebyl schopen ani na několikátý pokus vzít správně, takže mi vyrobený pás absolutně neseděl. Pokud bych si měl pořizovat další kovový pás, pak bych už cestou "samoodečtu" rozhodně nešel a udělal bych si výlet do Reichu. Při ceně výrobku kolem 30 tisíc by mi už těch pár peněz navíc nevadilo, aby to fungovalo tak, jak má.

Všechno zlé je ale i k něčemu dobré. Jejich obchodní zástupce pro Českou republiku je velmi příjemný pán, se kterým jsem si párkrát opravdu dobře pokecal. Dokonce jsem se s ním účastnil i pár akcí ve smíchovském Ateliéru. Na jedné z nich jsem jako náhradu mého stávajícího nepasujícího Neosteel Masterpiece [neosteel.de/Nsepmpcs.htm] našel The Arch [neosteel.de/Nseparch.htm]. Vystavovaný kus mi padl do oka a nakonec jsem ho i přes protesty, že vystavované produkty jsou jen pro ukázku, koupil. Díky možnosti kombinovat horní a spodní půlku pásu od neosteel.de jsem jen vyměnil spodní část, vrchní zůstala původní.

Musím říct, že The Arch je zajímavý kousek. Díky tomu, že penis zavede až dozadu, kompletně ho schová. Správně utažený pás je navíc stoprocentně bezpečný, protože k penisu prostě není jak se dostat. Na druhou stranu docela zásadním problémem je to, že s nasazeným pásem nelze normálně sedět - po chvíli člověka začnou ukrutně bolet záda. Dalším velkým problémem je hygiena, protože do tuby je minimální přístup, tudíž ji v podstatě nelze vyčistit, a to ani když je sundaná. The Arch nedokážu mít nasazený déle jak 2 až 3 dny, proto ho používám jen jednou za čas "na hraní".

Po fiasku s kovovým pásem jsem se rozhodl pro "lightweight solution". Díky tom, že mám P/A piercing, jak jsem psal výše, jsem zakoupil PA-5000 [cb-x.com/pa_5000_details.html]. Musím říct, že na to, o jak jednoduchou věcičku se jedná, funguje překvapivě dobře. Aby ale opravdu fungovala, bylo ji třeba "dotunit" nad plynovým hořákem. Na linkovaném obrázku je pěkně vidět mezera mezi tělem PA-5000 a háčkem, který ho drží na místě. Tuto mezeru je nutno ohnutím háčku uzavřít, jinak lze PA-5000 velmi jednoduše sundat. Po pár dnech nošení jsem ale zjistil, že hlavní problém PA-5000 je v tom, že je zjevně dělané pro americký trh, tedy pro obřezané muže. Předkožka na háček v piercingu vytváří permanentní tlak, který se zvyšuje při ranních erekcích. Následkem toho jsou velmi bolestivé, protože háček se snaží vytrhnout. Po jednom takovém ránu a následné inspekci, co že se to tam dole vlastně stalo, jsem vzal kombinačky, háček přeštípnul a milé PA-5000 letělo do koše. Možná by pomohlo, kdybych koupil tělo PA-5000 těsnějsí, aby nedrželo jen na háčku a nedělalo do něj tlaky. Zkoušet to ale už nebudu.

Mým posledním experimentem je nedávno koupený HolyTrainer V2 (HT2) [holytrainer.com]. Dozvěděl jsem se o něm díky zdejšímu fóru, kde jsou převážně pozitivní recenze. Koupil jsem model standarní velikosti, ale zjistil jsem, že mi je příliš volný. Tak jsem přikoupil ještě menší kroužky. (Ono to přikoupení zní velmi jednoduše, ale ve skutečnosti to byl několikatýdenní zápas s celní deklarací a Českou poštou.) Po jejich doručení jsem jeden vyzkoušel. Zjistil jsem, že HT2 s ním je poměrně pohodlné. Penis sice lze vyndat, ale když je HT2 nasazený, v podstatě mě neomezuje. Tak jsem v euforii hned ženě dal klíče (oba). Zde musím napsat, že má žena není na BDSM a celkem se jí příčí, že bych si měl něco nasazovat na penis, nedejbože aby to po čase smrdělo. Ze zkušenosti ale vím, že se jí velmi nelíbí, když chlapi občůrávají stromečky. Asi závidí smile. Tak jsem jí řekl, že dokud bude mít klíče, nebudu moct občůrávat stromečky. A že se postarám o hygienu. Řekla OK. To bylo začátkem listopadu.

Před týdnem jsem měl krizi, tak jsem ženě řekl, že bych chtěl klíč. Na to mi odpověděla: "Myslela jsem, žes mi je dal, nebo ne?" Na to je odpověď jen: "No, jo."

Včera jsme řešili, co si dáme na vánoce. Dozvěděl jsem se, já na vánoce dostanu klíč. Takže mě čeká ještě měsíc. Penis vyndávam jen na čištění, protože když už musím HT2 nosit, tak nebudu podvádět a honit. V prvé řadě bych podváděl sám sebe, protože jak píše zde na fóru jedna paní: "Je to celé v hlavě."

2

Re: Dvacet let experimentů

Tak klice jsem uz dostal zpet. Ne az na vanoce, jak mi zena slibovala, ale "uz" po 4 tydnech.
Co bude dal, uvidime smile

3

tomu tedy říkám velký zkušenosti. To je docela zajimavý, že se vracíš od kompletního pásu jako Neosteel k klícce. Kdybych do toho mohl tolik investovat, asi bych zkusil nějaká kovový od Mistress Lori na http://www.chastitytube.com/device.html. Jsou ale dost drahý, dokonce i když má teď vánoční slevu 100 dolarů. Ale zase je to na míru a s piercingem bude asi dost fuknčí. Nebo tak na mě působí I když tady na fóru jsem na ně nenašel nějaký recenze ani zkušenosti.
Tak dej vědět, jak to doma pokračuje, a jestli má zase žena klíčky zpátky.

4

Využiju tohoto vlákna také k podělení se se zkušeností. Myslím si, že by mohla být zajímavá pro nákup klícek.
Moje historie:
- originál CB 6000 polykarbonát - dlouhá přední část, blbě se schovávala v kalhotech (sahala pomalu až do nohavice), časem  zanášení špínou (v místě slepení plastu), po nějaké době lámání kroužku, časem nasmrádnutí
- silikonový CB 6000s - nepoužitelný, prakticky žádná ochrana před mastrubací, zařezávající se a po kůži neklouzající kroužek
- ocelový CB6000s (číňan) - vcelku velmi dobrý, daleko jednodušší močení, trošku problém s nedržením stálé vzdálenosti klece od kroužku (proklouznutí varlat, nebo naopak skřípání kůže) ale nosil jsem ho cca rok. Jediné co mi výrazně vadilo, že po koupeli nebylo možno vysušit vnitřek klícky a do dalšího večera vždy došlo k mírnému zápachu (i přes denní hygienu, antibakteriální mýdlo)

No a náhodou jsem nedávno narazil na tento blog - malechastityjournal.com a na základě doporučení zcela změnil pohled na klícku - zvolil jsem si novou, svařenou z kroužků a jen cca 3,5 cm dlouhou. Co to přineslo?
-v klidu jsem 4-5 cm, tzn, že se do klícky v pohodě vejdu (dle rady na webu si většinou vybíráme zbytečně velké klece)
- špička penisu se opírá o střed přední části - moč už jde zcela mimo klec = žádný smrad, luxusní močení ve stoje
- v kalhotech a i spoďárech není vůbec vidět
- tím, že je penis v klícce na dotek, klícku vyplňuje i do stran = nejde nepovoleně vytáhnout
- luxusní hygiena i při delším nošení (stačí odmontovaná sprcha)
- jiný způsob spojení klece / kroužku zamezuje sklouzávání - uvažuji, že přejdu z rozměru kroužku 4,8 na 5 pro pohodlnější nošení
- trošku jiné vnímání doteku kovu - není to pocit obepnutí ale přitlačení k tělu
- noční erekce jsou relativně OK, na noc klícku přitáhnu řemínkem kolem pasu k tělu aby netahala varlata (a chce to nepít moc piva;-)
- nový model má odnímatelný katetr, který jde cca 3 cm za kroužek. Zatím testuji během dne - je to vcelku příjemné, na noc / delší zavedení jsem ještě nezkoušel.

5

Také se připojím.Mám zakoupený Neostel a jsem s ním spokojený.Jedná se o model něco jako sportovní.Též jsem ho zakoupil přes zástupce v ČR.Osobně se již  známe od roku 2004,kdy jsem udělal první objednávku.Postupně jsem se dopracoval až k tomuto poslednímu modelu.Mám na zakázku udělané kombinované zamykání.včetně možnosti přidělání plomby.Pás jsem teď asi 3.měsíce nepoužíval.Předevčírem jsem si ho zase vzal.Co se hygieny týče,tak problémy jsou minimální jelikož si mohu zvolit tubu bez větracích otvorů,nebo s nimi.

6

Zdravím a děkuji všem za poctivé popsání zkušeností a poznatků.
To, co je psáno o Neosteel The Arch, s tím se dá souhlasit. Je-li správně naměřeno, je v podstatě nepřekonatelný (i když, orgasmus není (jen) mezi nohama, ale (také) mezi ušima, že…).
Sedět pohodlně se dá JEN na vypolstrovaném podkladu (gauč, dobrá ergonomická kancelářská židle (oboje mám vyzkoušeno), motorka se slušným sedlem (informace „z venku“)). Naopak, dřevěná lavice je utrpení a kolo? To nejde…
Co se zahnuté tuby Neosteel The Arch týče, sundaná se dá čistit docela úspěšně štětkou na vymývání kojeneckých lahví, kde jsou štětiny namotány do zkroucených drátů, kterou ovšem zahneme do patřičného tvaru.
Na těle je to horší. Po mikci lze do jednoho z otvorů dole v tubě zastrčit konec plastové injekční stříkačky (optimální je 20 ml) a vstříknout vodu, která dalšími dvěma otvory odteče i se zbytky moči. Ovšem to není 100%…

Nesoteel přišel s novým typem.

http://www.neosteel.de/Ns_160417_002_01a.JPG

Je výrazně kratší. Penis nemůže dojít ke skoro kompletní (i když „zahnuté“) erekci, jako v Neosteel The Arch, ale zarazí se, se squeeze efektem (stlačení žaludu), o konec tuby, který je sešikmený jako trychtýř.
Vprostřed je jeden vcelku velký otvor, který zajišťuje velmi dobré možnosti hygieny. Jak ihned po mikci opět pomocí 20 ml plastové injekční stříkačky, tak v koupelně s preoudem vody ze sprchy (u jednoduchých typů sprch odšroubovat sprchovací nástavec a sprchovat přímým proudem vody z hadice). Ani přes velké úsilí se mi „hraním si s vodou“ nepovedlo dojít k vyvrcholení. Tedy i takto velký otvor považuji za bezpečný.
Dále výrobce nabízí potažení tuby plastem s kysličníkem stříbra, který má antibakteriální účinky a bakterie a kvasinky, které rozkládáním zbytků moči a šupinek kůže způsobují zápach, se nemnoží. (Dříve se doporučovalo krmit malé děti stříbrnou lžičkou, která ničí bakterie.) Tento způsob není vhodný pro osoby alergické na stříbro…

http://www.neosteel.de/Nsepfun.htm

Tento typ se mi podařilo „překonat“ jen jednou, neboť orgasmus není jen mezi nohama…, a to hned první den nošení. Prostě nová hračka, o které mi bylo jasno, že jen tak nedojdu a z toho pocitu… Jenže pak už nikdy. Nosím s krátkými přestávkami asi půl roku. Ani po týdnu bez sejmutí žádný odpudivý puch. Zkoušeno i déle, ale to již nedoporučuji. Přece jen se ani proudem teplé vody člověk úplně všude nedostane. Pro uživatele s delší či přisedlejší předkožkou pak radím dělat hygienickou pauzu opravdu častěji!!!

7

Tak jsem se trochu priopil a koukam se, ze k memu davnemu postu pribylo par komentaru. Jsou pozitivni, takze bych asi mel pridat novinky za posledni rok.
Predne, mame se zenou dve male deti, ktere jsou docela hodne aktivni. Verte tomu, ze kdyz vam deti casto a pravidelne skacou po brise a okoli, docela si nejakou klicku rozmyslite smile
Dale, z meho P/A piercu se stala apadravya. Rad bych k ni zkusil pridat LustLock [http://lustlock.com/english/index.php]. Jedna se v podstate jen o maly zamek, nic vic. Nazabranuje sice honeni, ale neni ho jak sundat, takze ten "zamceny pocit" poskytuje. Zamecek by mel dorazit do par dni, tak casem pak napisu nejakou recenzi.
Proste s pribyvajicim vekem smeruju k lehcim a lehcim resenim...

PS - Mam takovy pocit, ze s PC se znam osobne. A taky myslim, ze ten muj The Arch byl puvodne tvuj neprodejny vzorek yikes)
Diky za tip na FUN. Mozna casem zakoupim. Zatim to ale neni mozne.

8

...a jsem tu po ctvrt roce zas.

V predchozim prispevku zmineny zamecek LustLock opravdu v lednu dorazil a ja se stal jeho uzivatelem. Je to z toho duvodu, ze chci byt zamceny, ale nechci (a ani nemuzu) byt omezeny klickou. Hlavne proto, ze po me casto skacou dve male deti.

Zamecek jsem strcil do piercu typu Reverse Prince Albert [https://wiki.bme.com/index.php?title=Re … t_Piercing].

V lednu a unoru jsem doladoval detaily jeho noseni, protoze ho nejde "jen tak nasadit" jako nektere klicky. Zacatkem brezna uz bylo vse ok, tak jsem dal sve zene oba klicky, cimz jsem se stal zamcenym "na dobu neurcitou". Uvidime, co prinese budoucnost...

Je to docela zajimavy pocit - zamecek neni uplne maly, takze se docela casto pripomene. Ale zase neni prilis velky, aby to vadilo. Presvedcili jsme se, ze penetracni sex s nim neni mozny. Vzrusit se a vystriknout samozrejme mozne je, protoze prosty zamecek tomu nema jak zabranit, ale i to uz neni, co byvalo. Na druhou stranu moceni je ok, temer bez omezeni. Akorat jsem musel vymenit spodni pradlo - misto trenek ted nosim slipy.

Pred par dny, po mesici noseni, jsem zene rekl, ze uz ho mam mesic. Tak mi jen rekla, at si to uziju, a vypadala, ze ji to tak vyhovuje. Docala jsem tuhle reakci od me zeny - vanilky - necekal. Na druhou stranu se ji ani moc nedivim - sex i muze ma pod kontrolou a v podstate s nulovym effortem. Ma, co chtel yikes

Kdyz jsme onehda experimentovali s klickou, po case ji vadila ma nadrzenost. Rikala, ze se chovam divne a experiment ukoncila. Verim, ze pro nektere pary je zvysene samci libido prinosem. U nas to tak nebylo - dost ji dava zabrat pece o deti a jeste ja jsem po ni porad necho chtel. To uz bylo prilis.

Ve strucnosti jeste par technickych detailu:
- Nekde ve zdejsich diskusich jsem uz o LustLocku cetl. Pisatel si ho chtel dat do klasickeho P/A piercu. To bych vrele nedoporucoval, protoze v P/A piercu nesmi byt nic tezkeho. Pokud je, casem dojde k jeho roztrzeni s tim, ze roztrzene casti uz nesrostou dohromady.
- Zavedeni zamecku do piercu jsem popsal jen par slovy. Ve skutecnosti jde o pomerne dlouhy a obcas i bolestivy proces, protoze pierce si na nej musi zvyknout. Dnes bych to resil tak, ze bych si dal sperk o jednu velikost vetsi, nez ma LustLock ocko, a nechal to poradne vyhojit, coz zabere tak pul roku. Az pak bych nasadil zamecek. Zivot je ale barevnejsi nez teorie. Za spech mohl muj "lust", ktery je pritomen asi u vestiny z nas na tomhle foru.