51

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Menší kroužek ani ne, ale možná někdo menší klícku.

52

ja som po obriezke a mam obiednanz cb6000s silikon s tyckou tesim sa.. som zvedavy aky bude a ake to bude.

53

Nechal jsem si nedávno udělat částečnou obřízku. Říkal jsem si, že když to nebude ono, tak na celkovou obřízku můžu jít napodruhé. A zatím rozhodně nelituji. Výsledkem je lepší sex pro mě i manželku, zachování stejné citlivosti žaludu a při uzamčení mnohem snadnější hygiena.

54

Dovolím si oživit téma. Máte ještě někdo zušenosti s placenou obřízkou? Nebo většina byla na pojišťovnu?

chastsissy: Můžeš se prosím rozepsat, jak to časově pobíhalo? Od prvního kontaktu po zákrok? Koukal jsem, že na Uroclinic mají otevřeno jen pár hodiny v týdnu..

55

První kontakt bylo zjištění možného termínu přes mail. Bylo mi odpovězeno, že zákrok mohou provést kterýkoliv ordinační den (st, pá), takže jsem si hned objednal termín. Samotný zákrok spočíval v tom, že jsem cca 40 minut před samotnou operací byl lokálně znecitlivěn EMLA krémem, těsně před operací ještě injekcí a zákrok trval cca hodinu. Takže po zhruba dvou hodinách bylo vše hotovo a odkráčel jsem si domů. Co se týče rekonvalescence, zde cituji přímo z mailové odpověďi pana doktora:
"Pokud neděláte nijak fyzicky náročnou práci, pak byste mohl jít druhý den do práce, 90% klientů tak činí. Rekonvalescence probíhá déle, cca 3 týdny. Nicméně po tuto dobu je potřeba omezit pouze sport, koupání a sex."
S těmi tři týdny to tak nějak souhlasí, já byl zpět v klícce asi za měsíc.

56

To znamená že si prostě jen dopředu domluvíš termín a je hotovo? Žádné konzultace, vyšetření atd?

57

Konzultaci jsem měl v rámci přípravy na operaci, ale jelikož jsem splňoval všechny podmínky, tak to byla jen formalita. Pak se šlo rovnou na věc.

58

A co znamená splňovat podmínky?

59

Takový ten klasický doktorský výslech - alergie, úrazy, nemoci v poslední době atd..
Je to podle mě jen pro zápis, jinak pochybuju, že by někdo nebyl zdravotně způsobilý k odběru pár cm přebytečné kůže smile

60

Ok, tak děkuji za info wink

61

Rádo se stalo, pak napiš, jak jsi dopadl

62

Ta zdravotní způsobilost se neřeší kvůli ufiknutí pár cm kůže, ale kvůli těm narkózám kolem toho.

63 Naposledy upravil: davue007 (20.10.2016 17:13:29)

Já už o ní  taky uvažuji.   Mám v rodině doktorku co dělá  plastiky.  Tento výkon taky mají v nabídce
za 14 000 Kč se vším všudy i s jednodenní  hospitalizací.   Prostě ti jí udělají v narkoze, podle přání a nic neřeší. Stojí to poměrně víc , ale zase jsou v tom i plastické stehy a provedení ,což řeší i výsledný vhled.  No prostě asi žádná řezničina.

Poslední dobou mě to fakt nedá spát.   Tak na ní fakt asi dojde.

Mě by zajímalo srovnání co se týče sexu ze strany Women.  Bylo by fajn kdyby z toho také protějšek měl nějaké plusy.

O toto info bych porosil. Tak snad se nějaká fundovaná informace objeví.

64

Také ji mám v plánu po vánocích... chastsissy dodal dobré info, a drahá rozhodla že do vánoc nemám ani den volna na úlevu , tak po lyžích kon
ec ledna - únor snad to vyjde

65

Před necelým rokem jsem si nechal udělat částečnou obřízku, kdy mi urolog na soukromé klinice odstranil jen nadbytečnou kůži, cena cca 5000 kč, vše ambulantně, s lokálním umrtvením, za dvě hodiny jsem jel domů. Dokonce mi lékař nabídnul, že pokud by to bylo málo, tak to ještě upravíme v rámci ceny. Výsledkem je lepší sex pro manželku a zachování stejné citlivosti žaludu. O mnohem snadnější hygieně při zamčení ani nemluvím, navíc žádné problémy se skřípnutím předkožky, která vyleze z klícky. Jsem spokojený a udělal bych to úplně stejně.

66

No, já jsem o tom vždycky uvažoval, ale teď už za mě bylo rozhodnuto. Takže není otázka jestli jo, ale kdy a jak.. A upřímně řečeno, ty ceny za celkovou se pohybují od 8000 výš, což se mi prostě moc dávat nechce..

Renne - na jaké klinice jsi byl?

67

Narazil jsem na tuto pupblikaci.

http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/ … y-obrizky/

68

No, tak já už cesty zpět nemám, takže radši číst nebudu wink

69

Já taky ne, to psali nějaký radikálové, neni to vůbec napsaný objektivně.

70

Bych to taky neviděl tak dramaticky jak píšou.  Mou paní zamykání baví tak do ní klidně půjdu. Já v to vidím jen výhody. Jen doktor to nesmí zpackat a nesplécti obříznout se slovem uříznout.

71

Taky jsme to probíraly a nejdem do toho.

72 Naposledy upravil: Poe (24.10.2016 19:12:39)

Obřízku ze zdravotních důvodů platí pojišťovna. Co je psáno v odkazu je kravina. V podstatě od A do Zet.

73

Ano ten článek k obřízce je kravina a většina věcí naprosto neodpovídá věcem uváděným v odborné literatuře. Pokud někdo má zájem, můžu poslat studie, které to jednoznačně vyvrací.
Na obřízce jsem byl před 3 roky. Domluvil jsem si takovou, že část vnitřní předkožky mi zůstala, takže citlivosti se nijak zásadně nezměnila spíše jen zkultivovla. V důsledku toho se mi výdrž příjemně prodloužila. Nechal jsem si udělat obřízku těsnou (napnutou) takže ani v klidu nemám na penisu vlhké kožní záhyby.  Podobně jak na poslední fotce: http://peritomh.blogspot.cz/p/blog-page_15.html
Dřív, v létě se jsem měl kůži v záhybech začervenalou a lepivou, i přes sprchování ráno i večer. Po obřízce žádné problémy, hygiena je automatická (smegma se netvoří a moč nemá kde zůstat). Pro nošení PC je to rozhodně 100x lepší po všech stánkách. Dnes bych bez obřízky PC nenosil. A v sexu je to taky lepší.  Ale hodně záleží na druhu obřízky. Těsná vyšší je bez problémů, nízká těsná vhodná spíše jen pro „rychlíky“ a nízkou volnou rozhodně nedoporučuji.

Před svou obřízkou jsem si udělal malé výběrové řízení doktorů, obešel, obmailoval jich docela hodně (Brno, Prha, Ústí, Slovensko).  Zájemcům můžu poslat.

74

Carlos: Na tvém odkazu je několik fotek, která je ta, co jí máš ty? A to výběrko doktorů bych sem do vlákna klidně dal, když je to k tématu. (a pokud nechceš, tak já bych si prosil do SZ) wink

75

Já jsem měl z obřízky docela strach, a tak jsem těch doktorů jsem obešel a obmailoval docela hodně. Zjistil jsem, že obřízka se u nás dělá dvěma operačními technikami ("nástřih" nebo "rukáv"). Podle toho je i výsledek obřízky, a i jiné pocity při sexu.
Takže za sebe bych tomu, kdo má málo citlivý penis a bojí se ztráty citlivosti, doporučil jiného doktora (tedy jinou operační techniku), než tomu, kdo chce prodloužit výdrž.

Obřízka je do pásu neocenitelná výhoda. A co se týče zdraví pro partnerku (poševní problémy), tak to je obrovský rozdíl. Po OB téměř vždy zmizí výtoky, kvasinky, také předmenstruační bolesti. Bez předkožky nemůžeš nakazit partnerku HPV viry, takže nebude mít rakovinu dělož. čípku. Jen muži s předkožkou, je přenáší (můžu poslat podrobnosti). A rakovina

Obřízku může mít každý chlap, jen si musí zvolit tu, která mu sedne. A bude spokojený!   Dnes mají ženy tolik infekcí, a tak každá žena jen uvítá, penis u kterého je čistota automatická. Kdo je obřezaný ví, že po obřízce, se téměř vždy partnerka znovu zamiluje do "nového" penisu.

Takže mi přijde jednodušší než to sem všechno psát, když napíšeš. A pár mailama se to dá vyřešit.