1

Téma: Kožený pás cudnosti

Zdravím, s přítelkyní jsme se rozhodli vyzkoušet hry s pásem cudnosti. Na úvod bych řekl, že zatím každý bydlíme u rodičů a já navíc sportuji, takže moje zamčení probíhá například na dovolený, nebo když odjedou rodiče. Oba jsme studenti, tudíž nemáme peněz na rozhazování. Pořídili jsme si CB6000 + KSD. Měl jsem ho celkem 24 hodin na sobě, a zanechalo to celkem následky. Měl jsem ho na sobě 7 hodin a vše bylo v pořádku, chvílema jsem o něm ani nevěděl, tak jsem odvezl klíčky přítelkyni a s tím že to vydržím než druhý den ke mně přijede. Akorát pak během noci mi natekla předkožka do obřích rozměrů, měl jsem drobné i vážnější odřeniny. Naspodu penisu se mi udělala poměrně špatně se hojící rána.

Tudíž, tento pás bych mohl mít maximálně na pár hodin, abych neměl tyto nemilé následky. Proto jsme přemýšleli o zamčení do koženého pásu cudnosti tohoto typu, který se prodává i u nás za ceny vysoko přes 2000 Kč.

http://s.click.aliexpress.com/e/byj6AM7

Chceme něco, v čem bych mohl být zamčený na několik dní, navíc, na dovolený bych byl pod dohledem přítelkyně, takže ikdybych chtěl, tak mě nenechá se z toho pásu dostat, ale stále tu jde o ten pocit, že jsem zamčený a jsem v její moci. K tomu by i tato kožená hračka měla stačit.

Teď ovšem to co mě trápí - ten popruh co je vedený odspodu "mřížky" mezi půlkama směrem nahoru. Nikde jsem nenašel pás, který by neměl takto řešený popruh. Zřejmě by dost překážel při vykonávání velké potřeby a také by si přítelkyně nemohla pohrát s mým análem.

Nevíte někdo o nějakém pásu, který nezakrývá anální otvor, za rozumné peníze? případně nějaké další tipy ke koženám pásům?

Díky za jakékoliv komentáře,
Kuba

2

Re: Kožený pás cudnosti

Myslím že by byl problém i s močením.

3

https://www.aliexpress.com/item/Penis-B … 39611.html skus tento a mas po starostiach co sa tyka analneho otvoru.

4

To sice ano, ale nepochybuji o tom, že by přibylo mnoho starostí s otlaky od toho opasku, jelikož se jedná o univerzální velikost. Navíc mám přes 2 metry a nejsem zrovna drobné postavy, takže pochybuji o tom, že by mi to sedělo.

5

Ten pás se dá nastavit na obvod boků 96-102 cm