1

Téma: Kdo to o vás ví?

Klícku nosím pravidelně již několik let, i když s přestávkami. Žena si pochvaluje, že zamčený jsem daleko hodnější a příjemnější. Líbí se jí, že si o způsobu a četnosti sexu může sama rozhodovat. 
Samozřejmě jsem se nošení klícky snažil před okolím tajit.
Nyní se mě žena přiznala, že se s tím svěřila své kamarádce. Chtěla se prý touhle perfektní věcí pochlubit. Ukázala jí i fotku, kde jsem zamčený.
Nejprve jsem měl dost blbý pocit. Nadávat jsem jí ale nemohl, byl jsem zamčený a tak i několik dalších dní zůstal. Abych to prý vydýchal. Teď jsem se s tím smířil. Už mě ani nevadí, že když k nám kamoška příjde, zeptá se ženy polohlasně, jestli jsem zamčený.
Máte někdo podobné zkušenosti? Kdo to o vás ví?

2

Re: Kdo to o vás ví?

No o me to vedi snad vsichni v práci včetně kancelářských :-) ( cca 50 chlapu a 9 zen, bohuzel vic jak 7 chlapu je horších nez 3 drbny ) a pár (asi 6 ) kamaradek, a reakce byli ruzný. Jediný kdo to nevi jsou rodice a sourozenci no cela rodina z mé strany.

3

O mě to nikdo neví. V práci by to byla tragedie, protože kolektiv, natož dobrý rozhodně nejsme. Co se týká kamarádů a známých - ví to jen jeden a to díky jeho přímému dotazu po lajku Cudnost.cz na FB. Co bych ale asi uvítal je, kdyby to o mě věděly manželčiny kamarádky. To by mě docela rajcovalo, protože by ji zcela určitě podporovaly v mém zamykání... Docely bych i nosil trička s nápisy ohledně zamykání. Nic o cuckoldingu, to jde mimo nás, já se zamykám jen kvůli omezení masturbace... Mimochodem, nějaké texty na tričko by nebyly...?

4

Já jsem pásům cudnosti přišel na chuť teprve asi před rokem, třebaže jsem CB 6000 vlastnil již další 4 roky dříve. Tehdy, když mi zásilka došla, jsem byl nadšený a honem do něj...;-) K rychlému vystřízlivení došlo ihned poté, když jsem se po několika pokusech prostě nevešel... Když ke stejnému výsledku došlo i v další dny, tak jsem zanevřel a se spíláním, že mi asi poslali dětskou velikost, jsem ji uložil do skříně. Musím podotknout, že mé vzrušení bylo rychlejší, než mé ruce a klidu se mi stejně úplně dosáhnout nepodařilo. Až teprve fotky zamknutých ptáků a poznání, že stejný pás vlastně vlastním, mi vrátilo chuť znovu začít experimentovat. Do pásu se mi po pár pokusech nakonec podařilo dostat a náležitě jsem si toho užíval.:-) Také jsem provokoval přítele, ať mu v tomto obalu dá pusu a zkouší kouřit.;-) Ze začátku se na to díval velice nedůvěřivě, snad se i bál, aby nedopadl podobně. Také se k hrátkám odhodlával s vysvětlením, že až si sundám "tu věc". Postoj k pásům v podstatě nezměnil, třebaže se mi před pěti dny podařil husarský kousek, kdy jsem hupsl do pásu a bez jakékoliv kontroly zacvakl a rozšteloval zámek s číselným kódem, jehož kód tam byl už "leta" nastavený. Když jsem byl druhý den brzy ráno probuzen bolestivou erekcí, tak jsem nakonec vstal a nastavil známý kód a ono NIC! Řekl jsem si, že na to po ránu špatně vidím, genitálie jsem zchladil a po vyčůrání bolest opadla a já mohl dospát. V práci jsem si se zámkem chvíli hrál a i když jsem "svá" tři čísla různě překombinovával, k otevření zámku prostě nedošlo. Přemýšlel jsem o "náhradním" kódu, ba dokonce podezíral přítele, že to způsobil on, ale zatím po odemčení, když to takhle osud nastražil, netoužím. Když jsem to volal příteli, že jsem stále v pásu a tedy budu dnes hodný (bez milenců;-):-P), tak se tomu spiklenecky smál a dokonce i provokoval. Prostě se mu najednou líbilo, že za současné situace jsem opravdu zamčený a cesta k vysvobození je opravdu v projití tisíc možných variant, což nakonec stejně absolvuji až to bude neúnosné... Zatím mne to baví a správná kombinace nezajímá.
A k tomu, kdo to o mne ví? Tak přítel, brácha a kolegyně v práci. Jinak nemám důvod se někomu svěřovat.

5 Naposledy upravil: martinvvv (4.7.2015 13:33:05)

No mě to teď taky docela rajcuje, když to kamarádka ví. Ale určitě bych si nepřál, aby se to zveřejnilo. Myslím, že by mě pak zkoumali, jestli zrovna zamčený jsem či ne.

6

Ale to také není zase tak nepříjemné, ne? ;-) :-D

7

NO jak se to veme z vlastni zkusenosti vim, že neni dobrý o tom rikat v kolektivu v práci, ne ze by nevedeli od zacatku meho nastupu jsem jsem v tehle vecech jinej nez oni, spis jde o to ze nekteri lide nevedi kde je hranice kdy naražky jsou jeste vtipem a kdy opravdu " hloupou " naražkou že by jste je nejradsi vzali tyci po hlave :-), ale pak se tim da zjistit koho to laka at uz jen si vyzkouset nebo kdo tomu taky propadl :-)

8

Přesně tak. Já to právě beru z toho psychologického hlediska a výsledky odhadů jsou mnohdy zajímavé...;-)

9

o mě že jsem zamčený ví 10 žen musím jim i posílat fotky na přání jedná se o přítelkyni a její kamarádky

10

Nějak jsem po oživení toho vlákna začal počítat a zjistil jsem, že odpověď není tak jednoznačná. Záleží totiž, o jaké skupině lidí se bavíme.
- Virtuálně o mě ví každý, kdo čte toto fórum, potenciálně velké stovky lidí
- Reálně o mě ví cca 10 lidí ze srazu Cudnosti. Z toho mě znají dejme tomu čtyři.
- Z rodiny o mě ví přítelkyně + další dvě osoby

11

Ja to vim celkem přesně, vzhledem k tomu že moje žena je feministka vědí to všechny její kamarádky. Což mne ze začátku bylo trapné když byla některá u nas na návštěvě. Jinak z rodiny nikdo a z ostatních přátel asi take nikdo.

12

Ahoj, tak u mne o klícce ví nejlepší kamarádka mé manželky a sestra mé manželky. Možná ještě někdo další, ale nevím komu se tím ještě pochlubila. Jednou jsem se vracel z práce a byl jsem v předsíni, na návštěvě u nás byla sestra moji manželky a slyšel jsem jak to probíraly. Večer jsem se ptal jak na to přišla řeč. Probíraly spolu co mají za pomůcky a došla řeč i na pás cudnosti. Ona se o to zajímala a hned se koukali na internet jak to vypadá smile