1

Téma: Únik moči

Ahoj, chtěl jsem začít s pásem cudnosti a zatím jsem zkusil klasické plastové cb6000, a pak spiderwire. Měl jsem vždy nějvětší kroužek 50mm. Nošení celkem dobré, když jsem ale v pásu a jdu se vyčůrat, tak pak penis nejde moc "oklepat" a výsledkem je, že mi pak po několika minutách vyteče pár (spíš víc) kapek do trenek. A jak všichni víme, zaschlá moč moc nevoní, a když člověk jde na záchod několikrát za den, tak to pak není moc ok. Rád bych pás cudnosti nosil, ale tohle mi hodně vadí. Nějaké rady, co s tím ? Dík.

2

Re: Únik moči

Pokaždé se utři papírem. Udělej si takový malý smotek, strč ho dovnitř a chvíli s tím vrť.

3

Zmíněný únik moči a občas i tzv. precum ideálně řeší použití slipové vložky vlepené do spodního prádla. Ideálně protizápachové a je po problému!

4

Ahoj. Já mám od své Paničky kovový spiderwire,moč odchází mezerami klícky a ještě má dírku ve špičce,močím ve stoje,opláchnu si ho pod vodou v umyvadle a klec osuším ubrouskem. Má Paní je na hygienu velmi přísná,důkladně  kontroluje ,za každou kapičku by byl týden zamčení navíc.

5

Mam ten samy problem s holytrainer. Zkusim ty vlozky. Diky