1

Téma: Je mi malý nebo ne? (CB6000 plast)

Nazdar obyvatelé cudnosti, o zamčení jsem dlouho přemýšlel, nejsem nějaký velký nadšenec, především jsem (byl) zvědavý a beru to spíš jako zpestření, proto ani nehodlám uvažovat o pásech jako Latowski. Na přelomu srpna a září jsem si pořídil dvě klícky, ostnatou klec z jiného obchodu (někdo možná zná z videí Femdom Empire) a plastový CB6000 odsud (po poradě o velikosti s Vojtou - ještě jednou děkuji). Od té doby občas, když je čas a nálada zkusit, tak experimentuji. Plast jsem zvolil, protože se může občas stát, že se musím stavit na soud a do klícek jsem se rozhoupal, až když mi na to kývla kamarádka a opravdu je nemyslitelné, aby mě každou chvíli odemykala nebo abych měl náhradní klíček až tak dostupný.

Poměrně brzy jsem narazil na hromadu problémů (ne nutně s klíckou, spíš se mnou), u kterých si nejsem absolutně jistý příčinami.
1. H profil kroužku - olepil jsem elektroizolační páskou - sice nijak boží, ale aspoň se mi už neskřípala kůže do profilu - tedy jestli to byl vůbec onen problém, chvíli mě napadlo zkusit přes kroužek navléknout silikonové hadičky, ale nepodařilo se mi najít vhodné hadičky. To nepovažuji za problém, ale viz dále.
2. Šourek - mám ho co nejvíc prostrčit kroužkem nebo naopak aby i trochu bylo za? To řeším pokaždé jinak a nějak se to snažím nastrkat do pohodlné polohy, ale musím každou chvíli upravovat. Pak otázka, jestli ho mám rozprostřít víc do stran nebo spíš jen dolů k jednomu místu.
3. Není mi to těsné, malá/velká klícka? Mám částečnou obřízku, která je prakticky nerozeznatelná, ale prostě mám kůži tak, aby nevisela před žalud, ale v klidu ho téměř celý zakrývá. Při nasazování si pomáhám silonovou (nylonovou?) ponožkou, jinak bych neměl šanci ani s lubrikací, i když dávám pozor, tak se mi občas stane, že si skřípnu kůži za distanční dílek. Když ho nacpu dovnitř předkožkou napřed, tak čouhá předem a opuchne, když nechám předkožku staženou s tím, že se někdy trochu dotáhne, tak opuchne mezi klíckou a kroužkem.
4. Erekce - penis mi z klícky jakoby zacouvá do těla, použil jsem menší kroužek (prostřední), zaprvé jsem v něm opuchnul ještě víc a po několika hodinách (nechal jsem to na sobě tak 8-10 hodin?) začal tmavnout, když ale náhodou někdy přišla erekce, stejně mi couval z klícky, podobně jako u větších kroužků. Ze série experimentů jsem usoudil, že to bude asi tím, že v klícce mám žalud a menší kus těla penisu, než by bylo třeba, takže když se kokrháč začne nadouvat, tak se tím, jak se rozšiřuje, začne vytlačovat ven - že žalud je ve ztenčené části trubice a tělo penisu venku z klícky, kroužek kolem varlat napodobuje erekční kroužek a úplně to zaškrtí varlata. Další následek je, že se pak nevrátí úplně do klícky, ale je částečně vytlačený, takže při dalších erekcích bývá tenhle efekt větší, menší kroužek, do kterého se opravdu těžko dostávám a opuchám i v klidu po několika hodinách, pak funguje jako erekční kroužek a prodlužuje zaškrcení varlat. Tohle není nějaký problém s efektivitou klícky, sundat to nemůžu, ale myslím, že by se to nemělo chovat takhle - klidně mě opravte.
5. Opuchávání - tohle je největší problém, takový zastřešující vlastně všechny předchozí. Dokud mi genitál neopuchne, je všechno relativně pohodlné, tedy cítím kroužek, ale nic nesnesitelného. Ale když začne opuchávat jedna věc, tak se postupně přidají další, i když třeba různě porovnávám kůži a šourek před a za kroužek, abych ulevil opuchnutí v té konkrétní oblasti. Důsledkem je zbarvené bolestivé opuchnutí, při kterém musí klícka jít dolů. Vlastně mi je CB6000 na delší dobu míň pohodlná, než ta ostnatá - teda přes noc nevydržím ani v jedné. Ostnatá šla dolů při první noční erekci, CB6k tak kolem poloviny noci, když jsem zjistil, že jsem celý opuchlý a že mi balíček modrá, s největším kroužkem jsem vydržet noc skoro dokázal, ale stejně jsem to časně ráno sundal, protože to opravdu dost tahalo.
Ale není problém jen u kroužku, opuchávám i v klícce/kolem klícky. Když po x hodinách sundám, tak je vidět, že byl v klícce opuchlý podle toho, jak tam měl místo - typicky větrací otvory, rozšíření pro žalud atd - ale to je asi normální a vadí mi to až když to začne opuchat mezi klíckou a kroužkem - po delším uzamčení je podrážděná pokožka, asi otlačená.

Shrnuto a podtrženo - nevím, jestli mám ještě zkoušet si hrát s nastavením. Když mám delší distanční dílek, tak se mi víc vysouvá a pak zaškrtí varlata, když kratší, tak opuchávám mezi klíckou a kroužkem. Nejvolnější kroužek mi je těsný, druhý asi akorát, třetí těžko říct - je těžší ho nasadit a i když mám jen ten samotný a jdu něco dělat, tak v něm samovolně opuchuji a občas i modrám, ale jindy se zdá akorát, ovšem i v něm mi penis v klícce couvá (a to i když naschvál prostrčím co nejvíc předkožky předkem ven - trčí 2-3 cm) - žalud se při erekci posune z předku do té úzké části trubice a to i když při tvrdnutí vytahuji a držím předkožku ven. Ještě menší kroužky na sobě nedokážu zavřít vůbec. Je smutné, že ta ostnatá klícka, prezentovaná a na první pohled i vypadající jako agonie, je mi vlastně pohodlnější na nošení (s výjimkou noci) než tahle, prezentovaná jako pohodlná a vhodná na dlouhodobé uzamčení.

Tohle nepíšu, abych se chlubil, jak jsem zlobivý chlapeček nebo jako výmluvu, proč nejsem věčně v klícce - ale už skoro rok zkouším testovat a už nevím co dál, takže bych rád konzultoval, co všechno z toho je normální a jestli s tím má zkušenosti i někdo jiný. Přiznám se, že jsem byl k napsání tohohle motivován příspěvkem rm71, že mu je malý spiderwire - takže konkrétně jak se to vůbec pozná, že člověk potřebuje větší klícku, protože všude tu jsou jen rady ve smyslu “menší a těsnější řeší všechno”. Přemýšlím, jestli tedy vyzkoušet CB6000s nebo jestli to co jsem napsal jsou symptomy moc malé klícky a potřeboval bych spíš větší, kamarádce taky dochází trpělivost a cítím, že se brzy začne zlobit, že pořád ještě zkouším a proč už nejsem aspoň půl roku pod zámkem.

PS: Původně jsem to chtěl napsat stručně v pár bodech, ale nějak se mi nepodařilo napsat to, co jsem považoval za podstatné, takže… kudos každému, kdo to přečetl.