1

Téma: Čím mazat

Zdravím,

se svojí partnerkou/Paní již po x-té experimentujeme na téma mé cudnosti (vypadá zapáleněji než v předchozích případech, tak bych chtěl maximálně podpořit), ale mám problém vydržet po delší dobu zamčený.

Začínali jsme s CB6000, u které jsem si nedokázal ideálně nastavit, jaká kombinace mi doopravdy sedí. Poté jsme pořídili pár jiných klícek, ale v žádné se nedalo vydržet dost dlouho (také byl problém, že jsme to kolikrát prostě zabalili), až jsem se vrátil zpět k plastové CB6000, dodal k ní kovový kroužek, odzkoušel ostatní díly a hle, ideál byl na světě. Vydržel jsem i 6 dní, pak na hygienu a zase hned zpátky a nedělalo mi to problém až do chvíle, kdy jsem měl silnou erekci a klícka praskla. Párkrát jsem ji ještě podlepil a když se začala prasklina roztahovat, izolepa se shrnula a já jsem si rozedřel kůžičku do krve.

Po nějaké pauze jsme pořídili Holitrainer, vyhladil jsem všechny hrany do nejmenšího detailu. Jsem přesvědčen, že jsem nikdy tak skvěle padnoucí klícku bez jediné hranky neměl, ale přesto v ní vydržím řádově 12-30 hodin, poté objevuji odřeniny do krve v místě kde přechází kůžička penisu v šourek (na spodní straně) a nastává doba léčení.

Mám jeden z tipů a to ten, že je to způsobeno tím, čím mažu (vždy to bylo tělové mléko, ale pokaždé jiné, to původní už nevím, které to je), tak bych se chtěl nejprve vás tady zeptat na nějaké, podle vás ideální mazání. Neřešil jste někdo podobný problém (např. byť to byla dobrá klícka, tak vy jste se zkrátka na ni nedokázali adaptovat), nemáte někdo nějaký tip, co se s tím dá nejlépe dělat a čím mazat?

2

Re: Čím mazat

Zkus baby oil gel. Mléko se hned vstřebá, olejíček taky, gel vydrží několik hodin.

3

Mám holitrainer 57 dní v kuse a mazu maximálně na noc krémem od alpy,lehce chladí ze začátku ale jinak bez problémů.

4

U mě pár kapek olivového oleje bohatě stačí a dlouho maže, mam the curve

5

Nemažu vůbec ničím a žádný problém nemám...

6

Mazal jsem olejem.  Odřeniny jsem také řešil. Teď už né.  Kůže na varlatech se mě výtáhla do potřebných rozměrů a zesílila  otlačila. Trvalo to skoro 10 měsíců. Pomohl i nový HT. Tělo je v tomto fenomenální. Teď už nemažu ničím. Maximálně jen niveou jednou za 3 dny.Problém mám jen již při delším řízení auta , ale také to ustupuje.  Pokud paní vydrží zapálenost pro věc, která se projevuje od příjezdu z dovolené. Směřuje to k obřízce. Každý máme jiné předpoklady.

V podstatě jediný problém ,který zůstává je nadrženost.

7

Davue děkuji,

podobnou referenci jsem potřeboval. Tak hold vydržím a budu přivykat.

Jinak jako náctiletý jsem byl přesvědčen, že obřízku nikdy nepodstoupim. Vzpomínám, jaká to pro mě byla hrozná představa. Pak jsem si ale poranil předkožku (v ocelové CB6000s - nechal jsem paničce klíček a odjel na víkend na chatu bez předchozího důkladného odzkoušení) a po zahojení se zcvrkla tak, že nešel protáhnout žalud a doktor mě názor změnil. I jsem se docela bál, ale nyní mohu jen doporučit. Mnohem lepší pocit, nehledně na to, že při klíckování předkožka někdy překáží. Takže doporučuji nebát se, a prubnout to. 4 dny je to hodně choulostivý, pak 4 týdny se s tím sžíváš a pak je to už jen lepší než před zákrokem..

8

Zdravím,

Pás plastový cb6000 nosím přerušovaně již od vánoc nejdéle však 11 dní v kuse všiml jsem si že při posledním nošení mě už kolem 9 dne začal svrbět sourek proto 11 den to bylo opravdu vysvobození.... Myslel jsem že po týdení pauze se to zlepší ale pás nasadím a je to tu znova... Nemáte nějaké rady čím by to mohlo být? V noci se nebudím erekci nýbrž svěděním

9

Obyčejná lékárenská vazelína.
(Lepší nebělená, ta se ale hůř shání, ale i bělená je OK.)
VYZKOUŠENO, FUNGUJE.

10

Niko66 má pravdu. Taky jsem se obřízky hodně bál. Ale předkožka, když byla stažená dozadu, tak v těch záhybech měla tendencí zarudnout. Po obřízce nemám nikde kožní záhyby. Po všech stránkách příjemnější, než předtím. A kladně to ovlivnilo výdrž. Je to už několik let, a rozhodně žádná negativa nevnímám. Mohu skutečně jen doporučit.
Zájemcům pošlu kontakt na šikovného doktora.