26

Re: Tak budu znova zamčený

Mohu se zeptat, jak často a jak dlouho máš ty pleny? Moje paní mě to zřejmě taky objedná. Jen mám strach, že v plénach budu skoro pořád.

27

Janak: já mám pleny nepravidelně dle nálady své Paní. Někdy na noc, někdy na celý den, když jsme spolu a někdy do práce na 12 hodin.

28

Zdravím po dlouhé době. Tak já jsem už dlouho neměl orgasmus. Paní si pouští pořád dráždivé filmy. Dělám jako že nic. Ale nedá se to. Snažím se udělat přes kov, ale prostě nejde to. Paní kvůli mému zdraví mě zavádí pravidelně anální kuličku. Nejhorší je zavádění. Musí vždy sundat PC. Můj penis se hned ztopoří. Přesto zavede přes penis kroužek a vrazí mě anální kuličku do zadnice. Pak mě násilně nasadí opět PC a mám vystaráno. Pořád z něj teče, ale požitek z toho nemám. KDyž jsem hodný, tak mě to ráno sundá a nechá mě jen PC. Chovám se jak idiot - nikdy bych takové věci, jako teď nedělal. Dokonce to vypadá, že mě paní už pořídí pleny, abych pořád nebyl tak vhlký. Pořád mě to vyčítá, že se to nedělá a že kvůli tomu mě je pořídí. Včera přišla s nápadem, že se možná o svoje klíče rozdělí s kamarádkami - takže kdo ji napíše adresu, tak ji klidně pošle klíčky a můžou si se mnou také pohrát. No sám jsem zvědavý, kam to ještě dospěje...

29

Tak jsem na tom tak šíleně, že už při očistě musím být pod dozorem. Dneska mě paní pustila na očistu a hned jsem měl chuť se udělat. Naštěstí paní byla pohotová. Než jsem se stihl udělat, tak už mě opět zamčela. Začínám být hrozně flustrovaný a hlavně nadržený, udělal bych asi cokoliv za to, abych se mohl udělat.

30

Kde bolo, tam bolo...