1

Téma: Holytrainer se mi v noci přetáčí

Ahoj,

objednal jsem si nedávno plastový kratší Holytrainer. Stalo se mi ale to, že v noci se mi celý pás otočil o 90 stupňů doleva. Poprvé jsem měl na sobě spíš větší kroužek, penis mi dokonce vyklouzl ven. Druhý den jsem si vzal menší kroužek (a pocitově to bylo asi správně, nicméně ještě menší bych už nedal) a opět se mi klícka přetočila (tentokrát na druhou stranu). Penis sice celý nevyklouzl, ale kus ano, i když hlava zůstala uvnitř, ale divně skříplá.

Není to má první zkušenost s pásem, již předtím jsem cca pětkrát použil jiný plastový pás (trochu podobný CB6000). V tom se mi nic takového nedělo, ale zase byl špatný v tom, že měl spousty divných děr a otvorů, které pak dřely a měl jsem z nich po pár dnech nepříjemné odřeniny.

Tak jsem chtěl zkusit HT, který je po nasazení určitě pohodolnější.

Nestalo se někomu z vás něco podobného, nevíte, co s tím?

Díky :-)

2

Re: Holytrainer se mi v noci přetáčí

Také se mi tohle s Holytrainerem stává, že se celý přetáčí. S CB6000s se mi tohle nestává. Také nevím jak to řešit.

3

Tak mi paní řekla, že když to nevyřeším, tak mi hrozí trest...
Poradíte mi někdo něco, prosím? :-p

4

nikdy se mi to nestalo a řekl bych že to muže být spíše polohou v jaké spíš než "vadným" designem klece. Pokud spíš na břiše, tak to bude určitě tím, zkus boky nebo záda.

5

Me se zase melo snahu pretacet CB. HT se jen trosku natoci a kovovy sedi jako pribity..

6

Ahoj chce to menší kroužek smile neboj se toho.

7

Danieli, díky za radu, moje paní si ji vyslechla a už mám na sobě nejmenší kroužek big_smile

Ale popravdě je to asi opravdu lepší. Zatím to mám na sobě několik hodin a ono když se nemůže nic pohnout, tak to nikde nemůže nic skřípnout a vlastně ani pořádně dřít ... uvidíme za delší dobu...

8

Staci, když si to budeš denne rano a vecer mazat třeba telovym mlikem...to by melo dostatecne zabránit jakýmkoliv odřeninám