1

Téma: Web o převýchově muže

Nevím, jestli to tu už bylo, ale je to zajímavý web.
http://post11144.wixsite.com/prevychova

2

Re: Web o převýchově muže

Jo jo, dobrá motivace pro Ženy

3

To máš určitě z Doktorky, že? Tam probíhá nyní celkem živá diskuze na téma cudnosti

4

To je hodně dobry, ale uprimne vyžaduje to od obou silnou dominanci/submisivitu. Hlavně musi fakt byt zena hodně dominantní. Věřím tomu, ze chlap s nepříliš rozvinutou submisivitou muze byt vychovavan ale pokud není partnerka striktní, tak to takhle nebude fungovat

5

Jj presne tak partnerka musi byt neoblomna.

6

Pokud bude Paní opravdu cílevědomá, jak je vidno dle webu, vychová i z průměrného subíka, perfektního otroka a to do té míry, že on se jí nebude schopen jakkoliv vzepřít. Když na to půjde skutečně sofistikovaně, je to práce cca na rok

7

Jojo s Tim souhlasim, ale musi to but ona, kdo to inicuje. V opacnem pripade, kdyz to pptlaci chlap, tak to nebude fungovat...zena musi but v tomto pripade cilevedoma a  neoblomná. Nemluvim o tom co se pise na tom na webu. Tam je to jasny. Ale u nás doma třeba ten chtíč, udělat si ze mne takoveho subika, chybi. Bohuzel a bohudik? :-D

8

Úroveň ovládnutí partnera se dost shoduje s některými příběhy z webu Elisse Sutton. Občas si tam čtu nové životní příběhy, kdy je vždy zveřejněno několik zkušeností čtenářů každý měsíc. Díky automatickému překladači, je obsah celkem srozumitelný. Mrkněte na to, občas je to hodně silný kafe, i když ne vše bude mít zcela reálný základ
http://elisesutton.homestead.com/realstories.html

9

No ten web vypadá zajímavě. Zajímalo by mne jaké to je, žít pod takovouto nadvládou...zkusit si třeba pulrok a pak se rozhodnout ano/ne :-)

10

Určitě není takový život nic jednoduchého, na druhou stranu pro kovaného subíka, který je permanentně uzamčen, nic lepšího není. Předpokládám, že by žil ve stavu permanentního vzrušení.

11

Původní web je zajímavý a čtivý, ale nevěřím, že ho psala žena:)

12

Také se mi to zdá spíš jako erotická fantazie (nic proti ;-))
Dokážete si představit, že by žena zdobila svůj web podobnými obrázky? ;-)
Např. na Tumblr je těch pár stránek skutečně provozovaných ženami velmi jasně rozpoznatelných - i u dominantních žen je tam vždy nějaká něha, vztah, romantika...

13

To pleasepleaseme
Myslíš na Tumblr jako sociální síť? Účty domin, či tak něco? Zatím jsem nenašel