1

Téma: Uzamčení piercingem předkožky

Nemáte někdo zkušenosti s tímto typem "klícky"?
http://bodypiercingpictures.painfulplea … in-padlock
Přemýšlel jsem o nějakém typu uzamčení který by dovoloval erekce a klidné spaní, tohle by snad mohlo být řešením. Do PA se mi moc nechce...

2

Re: Uzamčení piercingem předkožky

Mám PA do vedle uzdičky, ale ne přes předkožku. Tahle věc mě samozřejmě napadla taky, prakticky jsem ji zkoušel, zdá se být funkční (ačkoliv, kdybych moc chtěl, našel bych opět zůsob jak podvádět). Zásadní problém je v tom, že je to volmi nepohodlné, protože to dráždí. Domnívám se, že je to proto, že takový zámek je poměrně běžně vyroben z většího počtu vrstvených kovů (tělo je z mosazi, samotná závora pak z nějaké pokovené oceli, vnitřky zámku mohou být třeba z bronzu), což ve výsledku tvoří voltův článek, který je pak při delším nošení (bavíme se o hodinách) velmi dráždivý a nosit tohle je tak doslova za trest wink

Řešení spatřuji v zámku z jednoho kovu (třeba hliníku), ale zatím jej nemám prakticky ověřeno, neboť jsem žádný vhodný nenašel. Chce to ale sehnat zámek takové velikosti, který se do otvoru PA vleze, nebo jej dostatečně roztáhnout. Celou sestavu by pak šlo poměrně dobře doplnit nějakým kroužkem kolem šourku, který by byl v ideálním případě zamykatelný a měl by očko ke kterému by se dal přimknout (opět nejlépe z hliníku). Něco trochu na způsob závaží na varlata (http://www.cudnost.cz/cbt/zavazi-na-varlata/), ale naopak co nejlehčí (zatím jsem ale nikde nic podobného neviděl, nicméně dovedu si představit vyrobení takové věci).

3

Pokud přemýšlíš o něčem podobném, tak mohu doporučit firmu Lustlock ( http://www.lustlock.com ), vyrábějí kvalitní a zdravotně nezávadné zámečky. Já od nich mám kulatý do PA piercingu, ale mít ho v kombinaci s klíckou nakonec nebylo příliš pohodlné, tak ho používáme jen jako zámek ke klícce. Váží 17g, takže by nemuselo hrozit ani vyrustání piercingu v kůži předkožky v důsledku váhy zámečku.

4

Zámky od Lustlock vypadají opravdu noblesně. Diky za tip.

5

Něco prakticky skoro stejného jako piercing předkožky byla infibulace, kdy byla předkožka propíchnuta proti sobě a spojena kovovým kroužkem, aby nešla stáhnout, erekce byla omezena na minimum a onanie či soulož prakticky nemožná. Já jsem byl takhle zajištěný od puberty až do svatby, vůbec jsem toho zajištění necítil, kromě pokusu o erekci, která ale byla dost bolestivá, takže hned pominula.Ale onanoval jsem stejně do plínek hodně přitažených k tělu a bez erekce. Teď střídám CB6000S, BON4 a Holytrainer a čas od času tenhle piercing pomocí cca 1 cm piercingové spony se dvěma kuličkami na koncích. Obojí má něco do sebe.

6

A jak jsi měl zajištěnou tu sponu-piercing aby nešel vyndat? Jinak se mi hned nabízí myšlenka: vyndám piercing a běžným způsobem vykonam co potřebuji, nandám piercing a nikdo nic nepozná. Takže mě to nepřijde moc jako spolehlivé uzamčení

7

Piercing je tam pochopitelně napořád, kuličky jsou našroubované na tyčinku na závit. Kdo to chce mít hodně festovní, závit zajistí třeba Loctitem, pak se to dát jedině přeštípnout nebo utrhnout závit. V čurání to neomezuje, hygiena pod předkožkou se dá dělat třeba vypláchnutím stříkačkou nebo vatovou tyčinkou.

8

Jestliže mě v noci žádný z pásů nenechá vyspat, tohle by mohlo být pohodlnější...? Jen se mi nezdá, že se zamknutou předkožkou nelze masturbovat...??

Piercing může 'cestovat' předkožkou stejně jako těžké naušnice lalůčkem na uchu. Je to velmi jemná část těla (:

10

to buglezz: záleží na tom, jak daleko v předkožce se piercing umístí. Odkrytí žaludu zabrání vždycky, ale erekci jen tehdy, pokud se piercing umístí  dost daleko od konce předkožky, tak zabrání i erekci.
To cestování předkožkou jsem nepozoroval, ale kuličky na piercingu by měly být dost velké, aby nepronikly pod kůži při tahu při erekci. Pak je problém dostat je ven.

11

Já sem právě hledal řešení, které by erekci (a klidné spaní) dovolovalo  a samozřejmě  bránilo masturbaci.
Teď mě docela vystrašil Marqius stim "cestováním". Uvažoval jsem, že bych si pořídil pearcing hodně na kraji právě kvůli tomu, aby mohla nastoupit erekce, ale vůbec mě nenapadlo, že by pearcing mohl odrůst...
Tak ted otázka, jak daleko je to správné místo?

12

Já to mám tak asi 1 cm od okraje předkožky ve stavu bez erekce. Erekci to nebrání, piercing je při ní pochopitelně natahován, ale na tu chvíli se nic neděje. V klidu k žádnému tahu nedochází. Jak jsem psal nahoře, ty konce piercingu by měly být dost velké (tak 6-8 mm), aby při erekci nebyly zataženy do předkožky tím otvorem kolem piercingu.

13

Je ten piercing uzamykatelný? Nemůže být váha záměčku na obtíž?

14

Ten piercing je určen na dlouhodobé nošení, sundání je jednoduché zpětné nasunutí je většinou problém, dírku nejde snadno nalézt. Zámeček tam není, je to zajištěno šroubováním zakončení piercingu na jeho tyčinku. Ostatně to není nic nového, již staří Řekové a Římané to používali:
https://en.wikipedia.org/wiki/Infibulation#Male