1

Téma: Přítelkyně to dostala

Vím, že většina z váš používá pásy dlouhodobě, no já se chci s vámi podělit jak to mám já se svojí přítelkyní.
Vždy když to přítelkyně dostala tak jsem s ní chtěl mít aspoň anální sex, jenže ten ona nechtěla. Tak jí jednou napadlo, že když ona dostane menstruaci tak, že já bych si to měl taky užít.
Jelikož měla nějaké moje kompromitující fotky v dámském prádle a oblečení (rádi experimentujeme), tak se rozhodla toho využít na mě jako páku. Sepsala smlouvu, že jí vždy když to dostane budu muset poslouchat na slovo, nebo jinak rozešle známým moje fotky v dámském a že když chci anální sex tak, že ho budu mít plno (zjednodušeně řečeno) a tak jsem pod nátlakem podepsal.
Vždy den před tím než to dostane tak máme spolu poslední sex a potom mě zamkne do růžového holytraineru. Druhý den ráno už mám nachystaný v koupelně balíček největších tamponů, dámská tanga (když je zima tak tam mám i podvazkový pás se silonky a podprsenku s malými epitézami). Hned jak vyjdu z koupelny tak si přítelkyně zkontroluje, jestli mám tampon zavedený v zadečku. Tampon tam musím mít pořád pokud nepřikáže jinak. Po-té jak se vrátím z práce tak se musím převléknout do nachystaného dámského oblečení s boty na vysokém podpatku. Večer si musím udělat klystýr a pak následuje sex. Sváže mi ruce, do pusy mi strčí roubík s vnitřním dildem, pak mi narve do zadku připínák o průměru 4 cm a divoce mě šuká, pak mi roztáhuje dírku a udělá mi fisting, pak mi tam narve růžový anální kolík o průměru 6,5 cm a musím jí asi cca 30 minut lízat a prstit, po několika jejích orgasmech mi vyndá anální kolík a ošuká mě připínákem o průměru 6 cm. Potom jak je spokojená tak mi rozváže ruce, strčím si do dírky tampon obleču si noční košilku a jdu spát. Takto probíhá skoro celý týden kromě víkendu, to mě šuká několikrát v průběhu dne dokud nemám svoji pičku (tak říká mému zadku) bolavou.
Jak jí skončí menstruace tak máme vyvrcholení, to mi sváže ruce i nohy a sundá mi pás cudnosti a musím jí ošukat, věřte mi, že je to rychlovka, když mám koule k prasknutí už třetí den. Potom co se do ní udělám tak mi sedne na obličej a musím všechno slízat jinak by mě zase zamkla do pásu.
A na tuhle zimu vymyslela novinku, budu zamčený 3 měsíce v kuse, budu depilovaný voskovými pásky, budu muset chodit do solárka v tangách a v podprsence, měl bych si zvyknout na anální kolík, protože ho budu mít v píčce pořád a mám si vymyslet ženské jméno.

2

Re: Přítelkyně to dostala

Šel bych do toho...! Myslím, že máš štěstí...

3

A ja zase počkám, co se z toho vyvine...

4

S tou tvojí přítelkyní bych ráda dala řeč, jestli tohle dokáže dělat po celý týden. Pěkná dračice dle toho, jak píšeš, ale jak píše IN, počkám si také jak se to bude u vás vyvíjet. Doufám, že budeš dál přispívat, když sis dal tu práci to takhle popsat.

5

Takhle to provozujeme už asi rok a říkala, že mi to chce zpestřit tak uvidíme smile, jinak tampony doporučuji vyzkoušet. Používám O.B. Tampony ProComfort Night Super+ dají se příjemně zavádět i bez lubrikantu (třeba v práci) a je super je mít v sobě, akorát chce to trochu cviku na zavedení na správné místo smile

6

U nás je to podobné. Pokud má Paní svoje dny, tak musím nosit po celou dobu vložky a nebo tampony. V noci pak plenky.

7

Jaké tampóny používáš šneku?

8

Tak jsem znovu zamčený a to jak popisuješ že tě sváže, dá roubík a pořádně zmučí se mi dost líbí ... doufám že si to moje paní přečte a nechá se inspirovat ;-)

9

Tak to si krásně s tebou Paní pohrává, jen tak dál a věřím, že jí to rozhodně baví. Já také zbožňuji hrátky s análem, když ho pěkně projedu postrojem nebo masíruji prostatu.
A můžeš nám napsat, zda spolu provozujete i další jiné akce?

10

Ahoj Xeno, zatím provozujeme tyto hrátky, ale časem budeme taky rozšiřovat jak jsem psala, nevím popravdě co přírelkyně má na mysli ;-). Jinak četla jsem co provozujete s manželem. Zkus ho feminizovat, a když to dostaneš tak ať si to užije taky s tamponem ;-).

11

Díky za doporučení a zda jsi o mě četl a mém zlatu, tak víš, že jsem dominantní sadistka, která má ráda bondage, sado-maso hrátky, piss, submisivitu, fetiš atd. atd.
Co se feminizace mého manžela týká, to není můj šálek kávy, ale ráda si čtu, jak a co všechno se zkouší, takže proto jsem psala, ať si to užíváte.

12

Tamponek: Jak chutná přítelkyně když to dostane? Lépe nebo hůř?