1

Téma: Taky začínám

Zdravím všechny, když už jsem si pořídil taky pás tak se s vámi podělím o můj příběh.Vždycky mě vzrušovalo a lákalo odpirani orgasmu, ale vydržel jsem to maximalně týden, protože mi tomu nic nebranilo. Nedávno jsem se rozhodl o tom říct přítelkyni co se mi líbí a co by mě vzrušovalo. Řekl jsem ji že bych chtěl vyzkoušet delší dobu bez orgasmu, alespoň 14 dní a že bych chtěl uspokojovat jen ji,  a ona souhlasila, že to bude dobré zpestření a ráda si bude užívat jen ona. Objednali jsme teda holytrainer kratší. Akorát problém je že to nemůžu nosit do práce, tak jsem ji navrhnul že se zamknu hned po příchodu z práce a přísahal jsem že se sám nikdy neudělám. Pás nosím vždy když to situace dovolí. Celou noc jsem ještě nevydrzel ale postupně to budu zkoušet. Už je to 19 dní a zatím to zvládám i kdyz začátek byl nejhorší. Ale prý mi bude v neděli dopřán orgasmus, takže ještě 2 dny musím vydržet. Přítelkyně mě občas dráždí a musím ji často uspokojovat pusou a našimi hračkami a moc me to bavi. Občas mi nasadi kondom long action at ji to neni lito a užije si i muj penis. Sice nemá dominantní sklony ale snaží se a já doufám že časem se více odváže a ja tu budu hlavně pro ni. Postupem času budeme zkoušet různé hry tak potom dám zase vědět jak to pokračuje. Za nějaké rady budu vděčný, díky.

2

Re: Taky začínám

Tak jsme zacali hru, 5 jejích orgasmu a potom jedem muj, a hrajeme to na 5 kol, zatim jsem 8 den bez vystriku a jeste musim meho milacka 2x uspokojit nez mi bude doprano uvolneni. A mezitim me pekne drazdi. Tak uvidime jestli to dohrajeme az do konce. Muj rekord je zatim 20 dni.

3

Dulezite je kdz to partnerku baví a není pasivní, takže gratulace

4

Takže první kolo mame za sebou 10 dní bez orgasmu, a nakonec pořádny výstřik. A začínáme další kolo tak uvidíme jak dlouho bude trvat.

5

Přeji Vám oběma, ať hru hrajete co nejdéle a stále začínáte nová kola.

6

Tak jsme zacali dalsi kolo ale protoze jsem mel vystrik vickrat nez jen jednou tak jsme to protahli na 10 jejich orgasmu, zatim ma za sebou prvni a uz je to 8 dni takze to bude asi dlouhe. Snad to vydrzim.

7

Takže už je to 22 dní a ještě musím mou přítelkyni 5 x uspokojit. Trvá to déle než jsem čekal. Ale to čekání se mi líbí.

8

zenith30: ahoj, zkusim se pridat, ve dvou se to lepe tahne.
---
Po mesicni pauze jsem znovu uplne na zacatku, zatim 1 den a jedno uspokojeni me Pani. U nas to tipuju tak asi do Vanoc, je to takovy pekny cil.
---
Dotaz "kondom long action" pomaha to opravdu nejak vyrazne vic nez obycejny vydrzet dlouho a neudelat se?

9

Nevím jak kondom, my máme gel.. A pomáhá to značně, teda alespoň u mě. Navíc pak O není úplně dokonalý, spíš se blíží pokaženému..

10

Ahoj, a jsi zamceny? No ten kondom při větší nadrzenosti moc nepomáhá, koupili jsme gel na ekondomy.cz je jich tam na vyber dost. A byl jsem překvapen jak fungují, jsou hodne znecitlivujici. Minule jsem šukal jak o závod a nevim jestli bych se udelal. Ale hlavni je ze jsem udelal mou milou.

11

U kondomů je problém, že znecitlivujícího gelu, který je tam vložen do špičky je málo. Funguje , ale né dostatečně. Tak jak se  očekává.

12

Jedině co funguje na 100% je lidokain. Střikneš to na penis a minimálně hodinu se neuděláš. Mám vyzkoušené.