1

Téma: Taky začínám

Zdravím všechny, když už jsem si pořídil taky pás tak se s vámi podělím o můj příběh.Vždycky mě vzrušovalo a lákalo odpirani orgasmu, ale vydržel jsem to maximalně týden, protože mi tomu nic nebranilo. Nedávno jsem se rozhodl o tom říct přítelkyni co se mi líbí a co by mě vzrušovalo. Řekl jsem ji že bych chtěl vyzkoušet delší dobu bez orgasmu, alespoň 14 dní a že bych chtěl uspokojovat jen ji,  a ona souhlasila, že to bude dobré zpestření a ráda si bude užívat jen ona. Objednali jsme teda holytrainer kratší. Akorát problém je že to nemůžu nosit do práce, tak jsem ji navrhnul že se zamknu hned po příchodu z práce a přísahal jsem že se sám nikdy neudělám. Pás nosím vždy když to situace dovolí. Celou noc jsem ještě nevydrzel ale postupně to budu zkoušet. Už je to 19 dní a zatím to zvládám i kdyz začátek byl nejhorší. Ale prý mi bude v neděli dopřán orgasmus, takže ještě 2 dny musím vydržet. Přítelkyně mě občas dráždí a musím ji často uspokojovat pusou a našimi hračkami a moc me to bavi. Občas mi nasadi kondom long action at ji to neni lito a užije si i muj penis. Sice nemá dominantní sklony ale snaží se a já doufám že časem se více odváže a ja tu budu hlavně pro ni. Postupem času budeme zkoušet různé hry tak potom dám zase vědět jak to pokračuje. Za nějaké rady budu vděčný, díky.

2

Re: Taky začínám

Tak jsme zacali hru, 5 jejích orgasmu a potom jedem muj, a hrajeme to na 5 kol, zatim jsem 8 den bez vystriku a jeste musim meho milacka 2x uspokojit nez mi bude doprano uvolneni. A mezitim me pekne drazdi. Tak uvidime jestli to dohrajeme az do konce. Muj rekord je zatim 20 dni.

3

Re: Taky začínám

Dulezite je kdz to partnerku baví a není pasivní, takže gratulace

4

Re: Taky začínám

Takže první kolo mame za sebou 10 dní bez orgasmu, a nakonec pořádny výstřik. A začínáme další kolo tak uvidíme jak dlouho bude trvat.

5

Re: Taky začínám

Přeji Vám oběma, ať hru hrajete co nejdéle a stále začínáte nová kola.