1

Téma: Jak to u mě začalo

Nedávno jsem našel tento web a zaujalo mě, že se tady otevřeně píše o téma, které se mě dotýká. Jsem heterosexuální kluk, mám právě 18 let. Žiju sám s tátou. Asi tak před dvěma lety, to uznávám, jsem začal být fakt nesnesitelný. Tátu jsem nebral vůbec vážně a i když se mě snažil i fackovat, neměl na mě. Jednou mě vzal k našemu sousedovi. Je to chlap jako hora, vlastní fitko a bydlí vedle v bytě. Později jsem pochopil, že se na mě domluvili. Už jsme u něho několikrát byli, kámoší se s tátou. Najednou se na mě oba vrhli a přitiskli mě k žebřinám, které má soused namontované na stěně. Než jsem se vzpamatoval, měl jsem k nim přivázané zápěstí a kotníky. Táta pak odešel domů. Soused mi hodil ještě provaz kolem břicha a já se snažil protestovat. Neměl jsem šanci. Zavázal mi oči a říkal mi, že tátovi slíbil, že mě zkrotí. Měl jsem docela strach, ale nechtěl jsem to dát najevo a tak jsem mu nadával a vyhrožoval. Najednou jsem cítil, že mi stáhl kraťasy a boxery pod kolena. To mě docela vyděsilo. Cítil jsem, jak mi sahá mezi nohy a něco mi navlíká na penis a koule. Studilo to a když mi pak sundal šátek z očí, viděl jsem na svém péru jakousi lesklou věc. Pak jsem zjistil, že se tomu říká holytrainer. Ještě přivázanému mi vysvětlil, co to je, že mi dá k tomu návod, abych věděl, jak se mýt a že to budu nosit dokud se nezačnu chovat jinak. Vysmál jsem se mu a vynadal mu, že je úchyl, oblíkl jsem se a vypadl domů. Tam jsem se ještě pohádal s tátou a šel ven. Jenže pak jsem potkal holku a péro se mi začalo stavět....a najednou jsem zjistil, že je to dost peklo. Pak první a druhá noc kdy jsem se budil s něčím cizím na těle.  A ve škole! A pak jsem začal být pořád víc nadržený a nemohl jsem stříkat. Byl jsem zvyklý honit i víckrát denně a teď to nešlo. Kapala mi z něj předmrdina. Po týdnu mě táta zavedl k sousedovi. Řekl mu, že se ještě moc nezměnilo. A odešel. Soused mi řekl ať se postavím k žebřinám, ža mi to sundá....a já se nechal připoutat. Sundal mi to, umyl mi péroa mněse tvrdě postavil i když mi na něj sahal chlap. Řekl mi ale, že táta není moc spokojený, počkal až mi klesne a nasadi mně to znovu. Málem jsem se rozbrečel. Řekl mi, že se uvidíme za týden a jestli bude táta spokojený, dovolí mi vystříknout. A pak mě vyhodil. Ten týden byl strašně dlouhý. Já se fakt snažil dělat to, co táta chtěl. Asi ve středu jsem se ráno vzbudil s naškrobeným prostěradlem, ale pořád jsem byl moc nadržený. A v pátek večer jsem se na souseda už těšil, sám jsem se pak u něj postavil k žebřinám. Připoutal mě a sundal to dolů. Zase mi ho umyl a pomalu mi ho honil. Vůbec mi nepřišlo, že mi to dělá chlap, chtěl jsem jen strašně stříkat. A pak to přišlo, vůbec jsem nevěděl, co se se mnou děje. A on pokračoval dál až jsem se kroutil v křečích. Ani nevím kolikrát jsem stříkl, jen vím že naposled už mě bolely koule a i když jsem měl stejný pocit jako u stříkání, nešlo ze mě nic. Pak mi to vrátil soused na péro a poslal mě domů. A od té doby to nosím pořád a výstřik mám jen za odměnu. Občas mě dokonce pustí bez holytrajneru i do klubu, abych mohl opíchat holku. Soused mě začal brát do fitka a povolil mi výstřik za poctivé cvičení. Takže teď mám už i docela slušnou postavu. A fakt jsem úplně jiný než před tím.