1

Téma: Otrocký orgazmus

Chceme sa s Vami podeliť o naše nové skúsenosti a plány, dlho sme neprispeli žiadnym príspevkom. Otrok Mark mal naposledy 2 plnohodnotné orgazmy v mesiaci apríl, keď sme sa dohodli, že naše stretká budú klasické, vanilkové. Od vtedy je v uzamknutí a dostáva len pokazený orgazmus masážnou hlavicou, samozrejme do kondómu, aby bolo vidno, aké množstvo z neho vytieklo. V najbližšej dobe mu bude povolený plnohodnotný orgazmus a to tak, že ho urobkám rúčkou, samozrejme tiež do kondómu. Bude to jeho posledný orgazmus do Vianoc. Stretávame sa sporadicky, približne každých 10-14 dní. Dohoda je taká, že od budúceho orgazmu až do Vianoc nebude mať žiaden orgazmus, ani pokazený orgazmus, proste nič, maximálne len suchý orgazmus – otrocký orgazmus, ktorým si ho viem sama ovládať. Tesne pred jeho vrcholom zatlačím prstom medzi semenníkmi a zadkom tak,  že nevyjde z neho nič ..je to nádhern...hlavne vtedy keď mu to spravím za sebou 10 – krát bez ejakulácie. Nechám mu plné vajíčka. Ďalší trik je v tom, že som navrhla, že počas stretnutí bude odomknutý najviac hodinu. Nie ako doposiaľ, že dosť značný čas počas nášho stretnutia som ho nechala odomknutého, aby ma mohol uspokojovať. Teraz to bude iné. Odomknutý bude najviac hodinu, aby som si to užila aj ja, jeho pomôcku a po hodine pôjde späť do zamknutia. Pred samotným uzamknutím, aby som ho mohla ľahšie uzamknúť mu rúčkou spravím otrocký  orgazmus viac krát  za sebou. Ten mu viem spraviť absolútne dokonale. Viem, že to bude pre nás oboch ťažké, pretože počas skoro celého dňa pri stretnutí som si užívala aj jeho tvrdú pomôcku, teraz si budem užívať len jeho jazýček, ktorý je naozaj veľmi šikovný a budem ho ešte viac zdokonaľovať, prípadne použijeme niektorú z našich pomôcok.

Verím, že to do Vianoc vydržíme a na Vianoce má sľúbený orgazmus, úplne plnohodnotný, môže sa uvoľniť vo mne, bez kondómu. Myslím, že je to pre neho krásna méta a bude to chcieť vydržať.

Držte nám palce a ak by ste mali akýkoľvek postreh, či podnet pre nás oboch, kľudne nám prispejte pár slovami.

2

Re: Otrocký orgazmus

Myslím, Jenny, že Ty rozhodně radit nepotřebuješ... Jsi snem každého submisívního muže, jako jsme my... Držím Vám palce a pořádně frustrovaného miláčka s modrými plnými varlaty...

3

Buglezz, veľmi príjemne si ma prekvapil, za to Ti patrí odmena. Pošli mi do súkromnej správy Tvoj e-mail. V piatok sa stretnem s mojim uzamknutým otrokom a spravím Ti niekoľko fotiek z jeho modrými naplnenými varlatami, ktoré navyše budú stláčať moje krásne chodidlá a fotky Ti za odmenu pošlem. Ešte sa rozhodnem, či jeho varlatá budú stláčať moje bosé chodidlá, alebo budú zahalené v niečom krásnom silonkovom , alebo mu ich budem trieť v krásnych sandálkach.
Môžeš sa tešiť.

4

Jenny: Tvoje zážitky sú neskutočne skutočné, si inšpiratívna madam! :-) Ďakujem, že sem prispievaš.