1

Téma: PC - ktery vybrat

Ahoj, delsi dobu premyslim nad vyberem pasu cudnosti a vaham mezi plastovym a kovovym CB6000
abych byl uprimny, bojim se, že když si dám např. plastovy CB6000 a pujdu spat, ze se mi rozbije...

mate nekdo zkusenosti? vydrzi ten plast dost?
to je vlastne jediny duvod proc bych preferoval kovovou verzi

2

Re: PC - ktery vybrat

ja som si kupil cb6000s a už som zamknuty...možeš spať kludne v tom

3

Miky - můžeš být v klidu, kdyby byl plastový CB6000 tak moc rozbitný, určitě byses tady o tom od mnoha lidí dočetl. Vydrží opravdu dost.

4

dobře, děkuji za odpověď...
koupím si tedy asi plastový

5

Já bych se ozval s kritičtějším hlasem. Plastový CB6000 je většinou čínská kopie, která má tendenci se časem rozpadat na dvě půlky. Ty sice jde potom zase slepit, a často potom vydrží víc než původně, ale vada je to běžná a známá.

Jiná věc je, že k tomu obvykle nedojde najednou a totálně. Takže podobné katastrofy ve spánku se není nutné obávat, nevím o tom, že by se někomu roztříštil nebo něco podobného. Je to spíš záležitost životnosti než bezpečnosti.

6

to je ale poměrně závažný problém...
možná se tedy rozhodnu pro kovový...

nerad bych to měl jen na nějakou chvíli a pak se ještě patlat s opravou.

7

Mikky, za sebe ti muzu poradit pokud zacinas s PC tak si nejprve porid plastovou verzi, je tam na vyber nekolik krouzku a spojovacich dilku takze si tak najdes tak svoji pohodlnou velikost a pak bych sel do kovove verze tak jako ja (uz brzo budu kupovat kovovou) dlouho jsem vahal mezi krouzky 45 a 41 a uz jsem necele 3 tydny zamceny s 45mm krouzkem a jsem zpokojeny takze podle toho koupim tu kovovou verzi.

8

Tedy čtu to až teď, ale plastové CB3000 jsem měl originál z USA a rozlepilo se také, později i CB6000 totéž. Oprava se povedla lepidlem na polykarbonát - plexisklo, ale je to viditelné, naleptané, matné a nehezké. Nemohu si vynachválit kovový CB6000 od Vojty.

9

Ahoj prosím o radu máte někdo zkušenosti s Restrainer xxl nebo spiderwire 2 totiž jen do těchto dvou pc jsem schopen se nacpat plast už nechci mám asi silné erekce a plast to prostě nevydrží také se trochu bojím váhy kovů tu zde prodejce neudává děkuji za pomoc

10

Ahoj Lukasi,

mohu s klidným svědomím dopuručit spidera 2. Koupil jsem ho nedávno od Vojty a je super. Měl jsem CB6000 i black jack a oba dopadli na dno popelnice. smile Jack praskl hned po nasazení a neustále mě to někde skříplo, CB sice drželo, ale dělalo mi to otlaky a jelikož nemám obřízku, tak jsem měl vše shrnuto mezi pásem a kroužkem. A spider je jediný do kterýho se pohodlně vlezu a při nošení není vidět /tedy pokud nenosíš elasťáky)
Jen to má drobnou maličkost a to tu, že se z něj dá dostat, ale to jen do doby než se ti naplní koule, pak už ne. A včera když mě kamarádka dráždila zamčeného, tak to byla úplná bomba. smile

S nad jsem ti pomohl.

11

Space díky za radu jen pořád váhám, protože spider ma na délku 7,5 a já mám v klidu 9 stejně jako curve bývalá plastová klec a restrainer má právě těch 9 cm výhoda vhodné délky hlavně vidím při erekci protože to netahá potom za koule jde mi o cudnost a ne o to abych v noci trpěl bolestí

12

Výhoda délky klece je přece úplně naopak. Čím kratší a těsnější, tím míň místa na erekci a míň to tahá za koule..

13

Ahoj. Nevím jak to všichni děláte ale na mně žádný pás nedrží. Problém je ten že mi kroužek od kořene vždycky sjede. Zkusil jsem Minicage 2 se 45 mm kroužkem. Sjelo mi to celý až na šourek. Objednal jsem 40 mm a sjede mi to do půlky penisu. Kdysi jsem zkoušel plastový CB6000. Prvně jsem se nemohl popásovat s kroužkama. Ten nejmenší byl moc malý a ten druhý nejmenší zase moc velký. Pak jsem přišel na to že to vězí spíš v tom distančním trnu. Už to bylo skoro OK ale pro změnu přišly odřeniny na šourku z toho důvodu že kroužek má hranatý průřez. A vůbec ten systém skládání kroužku a trnů je akorát tak na to jak si co nejvíckrát skřípnout kůži na penisu. Klec byla navíc moc dlouhá a dost překážela. Nakonec se mi podélně rozlepila tak jsem to celý vzal a vyhodil. CB6000s jsem po tom všem už ani zkoušet nechtěl. Uvažoval jsem i o krátkém kovovém Holytraineru ale tam když se dívám na rozměry by mi i ten nejmenší kroužek byl moc velký. Mám pocit že jediné řešení je snad jen totální pás florentského typu nebo něco ve stylu CS-100 kde je právě ten "bederní pás" aby ta klec nesjížděla.

14

Tak dej "totální" wink

15

Já bych ti poradil kovový CB6000s s kovovým kroužkem 40mm.