251

Re: pleny

Tak jsem si procetl celou historii tohoto pribehu. Pleny sice jako takové nejsou v mem zajmu, ale v kontextu toho všeho skvele zapadají do zpusobu jak si pbtrix podrobila svého muze k absolutní poslusnosti a odevzdanosti. Je to podobne jako u nas, zena sice není prisnoe dominantní, ale ze začátku take navrhla, ze bych si mohl vyzkoušet pas cudnosti jen vždycky na chvilku, pak na par dnu, pak týden a nakonec jsem zamceny vlastně nepretrzite 365 dni v roce, kromě období, kdy si řekneme, ted budeme chvilku uplne normální. Jenže pak zjistíme, ze mne byt odemceny vůbec nesvedci. Takže jsem jiz opravdu zamceny natrvalo a jsem plne pod sexuální kontrolou me zeny.

252

U nás je to hodně podobné jak píše Maleslave1. Jen občas dostanu na noc místo PC plenky a uzamykací igelitové kalhotky.

253

Ahoj všem! Na jaře příštího roku se budeme brát, tak jsem pro přítele vVymyslela předsvatební školu jako přípravu na manželský život. V polovině srpna jsem mu poslala dopis, ve kterém bylo úřední vyrozumění o tom, že od 1. září nastupuje do školy, kde se do jara naučí vše potřebné do manželství, a instrukce, kam a kdy se má dostavit k zápisu. Před zápisem ještě musel odevzdat motivační dopis, kde popisoval, jak je motivován k poslušnosti své nastávající ženě.

Během školní docházky bude zamčený, jednou za dva týdny bude mít den bez PC. Při nástupu do školy pozbyl všechna práva rozhodovat sám o sobě když je ve škole nebo plní nějaký školní úkol, takže má k PC na začátek i pleny na 24/7, ze kterých se postupně může dostat, bude-li se během studia hodně snažit. Má do školy předepsané oblečení, povolenou stravu a nápoje, způsoby přijatelného chování a mluvení, pravidla pro komunikaci s ostatními, povolené a zakázané činnosti atd.

Každý měsíc bude věnován jednomu tématu, i když témata zatím nemám všechna vymyšlená. Září je "měsíc uctívání bohyně".

Budu sem průběžně psát, jak si žáček ve škole vede a co pěkného se zrovna probíralo.

Kdybyste měli nějaké nápady, co do školních osnov zařadit, pište mi je prosím do SZ.

254

Pbtrix, hru krasne povysujes na zpusob souziti a zarijove tema je samozrejme velice vhodne zvolene :-)
Na rijen me napadlo treba neznejsi i "prirozenejsi" tema "porozumeni zenskym potrebam" (i kdyz nevim, jestli to neni spis tema na cely zivot :-))
Co si o tom myslis? Mne pripada docela dobry napad stridat "tvrdsi" a "realnejsi" temata, pricemz ta "realnejsi" mohou byt opravdu realna a ne jen hra...

255

pleasepleaseme: to je výborný nápad. Říjnové téma "porozumění ženským potřebám" se mi moc líbí, i to střídání tvrdších a mírnějších témat.

256

Tak nebudeš mít přítele jako stálé miminko?

257

pbtrix: Děkuji, rád přispěji i jinými nápady na další měsíce, máš-li zájem. Samozřejmě je čistě na Tobě, inspirují-li Tě či ne :-)