1

Téma: 3. brněnský sraz přátel Cudnosti

Vážení a milí brňáci a okolí,

po prázdninách je opět na čase uspořádat nějaké to setkání a 9. září 2017 budeme s přítelkyní Jančou v Brně. Tak bych vás rád pozval na:

3. BRNĚNSKÝ SRAZ PŘÁTEL CUDNOSTI

Místo a čas bude ještě upřesněno, věřím, že se opět sejdeme v hojném počtu jako posledně, to bylo moc příjemné setkání. Kdo jste tam byli, rádi se s vámi uvidíme znovu, a kdo se chystáte přijít poprvé, nebojte neváhejte a přijďte mezi nás.

Udělejte si ten večer čas a závazné přihlášky prosím pište přímo sem nebo na email sraz@cudnost.cz.

Těšíme se na další setkání s vámi.

Vojta a Janča

Další přihlášení účastníci:
Leny + jar
rm71
snek + madamsnekova
Madam Lucie Adamant + 1

2

Re: 3. brněnský sraz přátel Cudnosti

Já s Tlapíkem velice ráda přijedu a těšíme se na vás všechny. Každý sraz je vždy skvělý, protože se sejdou pohodový lidi a povídání o našich zálibách nás vždy přivede do skvělé nálady.

3

Nám to bohužel tentokrát nevyjde sad

4

Ahoj, já se rád přidávám ke Xeně a potvrzuji, že jsou setkání báječná a mám z toho posezení i z celé atmosféry velice dobrý pocit. smile Proč bych tedy měl i tentokrát chybět, že? Těším se!

5

Xena s Tlapíkem se omlouvají a bohužel nemohou přijet.

Tak milí brňáci a okolňáci, ještě někdo mezi nás dorazíte?

6

Ahojky všichni. No tak my s Madam Šnekovou nemůžeme chybět a už se na Vás mooooc těšíme.

7

My se na vás taky moc těšíme, tak už brzy na viděnou.

8

Na sobotní večer už máme rezervaci, místo a čas srazu rozešlu všem přihlášeným.

Kdo byste ještě chtěl přijít na naše brněnské setkání, ještě máte čas se přihlásit.

Tak už za 4 dny na viděnou :-)

PS: Jako vždy platí, že kdybyste chtěli si něco z mé nabídky prohlédnout na vlastní oči, dejte mi vědět a vezmu to s sebou.

9

My se na dnešní den taky těšíme rádi vás zase uvidíme.

10

Tak jsme se s Madam právě vrátili ze srazu. Byl úžasný a děkujeme všem přítomným za skvělou a příjemnou společnost. Bylo nám s Vámi krásně.