1

Téma: Holytrainer a jeho krouzky

Ahoj lidičky, podivejte zajima me jedna vec ohledne Holytrainer ( HT ). Mám ten plastový od Vojty se tremi krouzky, ten nejvetsi jsem zanevrel hned po predchozich zkusenostech s UCB8000 a CB6000 takze finalistou je ted zatim ten strední krouzek udajné miry 45mm ( jen prapodivny tvar o kterem se neda ric moc ze je to prumer :-) ) ale jsem ted po pauze opet zamceny a naskytl se mensi problem. Jde o to ze u toho stredniho krouzku mi na spodku krouzku pali kuze na sourku takze musim nekolikrat dene si tam sahnout a bud kuzi vytahnout dopredu nebo zpet, mazani je samozrejmosti pokud to jen jde. Otazka zní, myslíte ze to je tím ze krouzek je porad vetsi nez by mel být a měli bychom s pritelkyni zkusit ten nejmensi nebo jeste chvilku pockat? Dík za navrhy.

2

Re: Holytrainer a jeho krouzky

zkus izolepu takovou na ty elektrické spoje si to omotat mě to pomohlo nepálí

3

Taky jsem nosil ten prostřední a časem jsme přešli na ten nejmenší. U obou je ale potřeba koupit 400 a potom 600 smirek a kroužek obrousit. Potom budeš mít klid. Měl jsem ten stejný problém a po obroušení je pryč.

4

Ja oskrabnul ten přechod slabym lamacim nozem. A oskrabal jako brambory, ne orezal ;-)

5

Zdravím, Mám CB6000. Chci si pořádit ještě Holytrainer, ale nevím, jeslti plastový nebo kovový...

6

Nejlepší je kombinace obou. Kovový kroužek a plastová klícka.

7

Je možné si objednat dva kroužky k HT? Nevím, jaký budu potřebovat..

8

Ano, jednotlivé kroužky je možné si objednat zde:
http://www.cudnost.cz/jednotlive-dily/k … er-kovovy/

9

Zdravím, máte někdo zkušenosti s tím kovovým HT? Moje paní mě nutí si vybrat kovový PC a prý se mám rozhodnout. Plastový jsme měli, ale nevydržel nám. A ještě se mám zeptat, zda se HT dá nosit i s anální kuličkou? Díky.Janak

10

Ahojte,mám HT plastový,jsem celkem spokojeny,ale ve spoji klícky s kroužkem je vůle a je to takové (vyviklané).Vyřešil by tento problém kovový kroužek?Máte někdo zkušenost?Díky.

11

Ano vyřešil. Měl jsem ten stejný problém. Potom jsem si na cudnosti objednal kovový kroužek a je po problému. Vřele všem doporučuji.

12

Tak jsem zkusil všechny vaše rady a menší kroužek prostě nesnesu, velký je v pohodě akorat trochu volnejší, a když dám jen o číslo menší tak mě pálí na šourku ze spodu. Tak už nevím.

13

Chtěl bych si objednat holytrainer, jen nevím, jestli větší nebo menší..