1

Téma: Moje rozhodnutie

Ahojte!

Tak som sa v hlave definitívne rozhodol. Hra ma začala baviť.
Tak už som sľúbil nielen mojej pani, ale aj sebe, ze sa spravim len ked mi to ona dovoli, alebo bude mať náladu. Môj P patrí jej. Mám na sebe každý deň pas cudnosti, v noci nie. Nechcem riskovať zdravie (asi mate iny nazor), a navyse by som ju v noci budil, aj ked mi vcera povedala ze v tom budem spať..ale nakoniec ma uvolnila.

No a naposledy som bol predvcerom ale s pokazenym org. - to bolo pred spanim ked som sa s nou miloval, potom si mi sadla na tvár a hrala sa s nim, kusala ho, mala ho v ustach...rukami...

2

Re: Moje rozhodnutie

Od soboty som nebol, pani sa so mnou medzičasom iba hrala a včera ma iba provokovala v PC. Plus dve noci po sebe ma nechavala zaspavat v nom..ale vzdy som si vykňučal nech sa môžem odomknúť. Tak aspoň to. Aký je váš názor na spánok v PC, nemôže to dlhodobo niečo ovplyvniť negatívne? A plus by som ju budil v noci keby som sa budil..to už viem..aj ked jej to vraj nevadi, vtedy sú reakcie iné. big_smile

3

No pokud mas dobrou kombinaci krouzku a spojovaciho dilku tak te v noci erekce neprobudi tak jak ted me. A poskozeni se neboj pokud ti pres den nemodraji koule tak nic nehrozi vazneho. Jen sourek si mazej kremem  mastnejsim, predejdes a zmirnis tim paleni od podrazdeni krouzkem. A negativni snad jen to ze se ti nepostavi a ze se nevyhonis :-P :-) jinak se s tim da spat dobre.

4

Tak nemodraju, praveze celý deň od rana az do noci to mavam na sebe, pouzivam detský olejcek. Akurát ma to v noci budilo a nebolo to zas moc pohodlne. To že sa neurobim, o to ide, aj že sa nepostavi. Len som na par miestach cital že ranna erekcia je zdravá, tak či to neposkodi nejak dlhodobo niečo..(mam 25 rokov)

5

Bud v klidu, me je 27 a mam klicku CB6000 cernou plastovou, krouzek mam uz s prumerem 43mm a spojovaci dilek 16mm (ten aretacni valecek) do nedavna me erekce v noci budili bolesti treba i 10x za 6 hodin, ale uz 3 dny mam ten mensi krouzek a uz me v noci nic nebudi snad jednou kdyz se dostavila vetsi erekce tak me bolel od toho koren penisu pred krouzkem (krouzek propustil jen to co se veslo do uplneho vyplneni klicky a vic nic takze se mackal v kleci  ale stale koukal na nohy :-D) takze uz zvazuji koupi kovoveho krouzku s prumerem 40mm a snad nebude tolika drit jako ty plastove ;-)

6

No ja mam 45 mmm kovový - Spiderwire - väčší bol uplne zlý a ten menší mám v zálohe - ale to tiež nenavlečem, bud niečo medzitym, alebo musí stačiť toto.. zdá sa byť ideálny.

7

Jo to me prisel idealni taky ten 46 mm ale ty erekce noci byl fakt brutal. Plus jeste kolikrat se mi v kleci zpricil takze jsem ho musel rovnat vatovyma tyckama. Ten mensi krouzek jsem mel taky zprvu problem nasadit, dost tesny a kdyz uz jsem ho nasadil tak mi zacal ptacek durit a nesel zchladit ani ledem takze jsem zkusil opacny postum, nejprv klec a pak krouzek byl to boj chviku ale vysledek super.

8

add vcerajsok:  milo ma prekvapila moja pani (priatelka). Mal som si klaknut pred sedacku, polozit ruky na ňu. Zviazala mi oči, do úst roubík, zviazala nohy, na ruky putá. Mal som pás cudnosti na sebe. Potom mi pripla na bradavky a zadok elektro podlozky...no a potom to zacalo: "Nechala by som spravit teba mna ustami, alebo ním..ale kedze si toho neni schopny, pouzijem nasho zeleneho kamarata (vibrator)"...kks tie stavy, úžasné! provokovanie... potom po nejakom case mi dala este prst do zadku v latexovej rukavici a nasledne mensi vibracny analny kolik...nechala ho tam a dala mi dole roubik a povedala: "Teraz máš šancu ma urobiť ustami, ak sa ti to nepodari budes 6 dni bez orgazmu."...nepodarilo sa mi to, Dala naspat roubik a pokracovala s jej vibratorom...potom koniec hier a islo sa pomaly spať. ..a nebud nadržany Jakub

9

Nakoniec som bol bez orgazmu 10 dní, potom ma spravila - bol to viac menej pokazený orgazmus, včera mi však dopriala úplný - bez akéhokoľvek náznaku SM...no a zase som zamknutý - ostatne ako každý deň.

10

Tri dni som bez orgazmu, je to zatial uplne v pohode, vsak v porovnani s kritickymi 10... no ale vcera sa so mnou hrala. Priviazala ma, na oči paska, Wartbergerovym koleckom mi prechadzala po celom tele - zaviazane oci v kombinacii s tou vecou..no je to uzasne. Potom sa so  mnou milovala...robil som jej to jazykom...nuž a do klícky a potom sme šli von...vecer este v spolocnej vani provokovanie s nožičkami a hladkanim pri vine...a islo sa spať. smile Bez klícky ale nespravil som sa sám.

11

Skúsenosť! Včera som vyskúšal dať von penis z klietky bez odomknutia, išlo to, čo ale je zaujimavejšie tak smojím krúžkom 45 mm, išiel dať pomocou silonky aj naspäť... pritom ten 40 mm je moc tesný..nejaké nápady? smile

12

Jo pockej si na toto

http://forum.cudnost.cz/topic/632/ksdg3-za-lepsi-cenu/

ja uz mam taky narizeno hlidat a pak objednat v barve klicky. Ikdyz jen na zkousku a preventivne.

13

Hello. smile No...som od piatku bez pasu cudnosti...a takisto od piatku bez orgazmu..jednoducho pokušenie spraviť sa nevyhralo a takisto veľa roboty aj po praci robi svoje..a činností..no každopadne som chcel napísať to, že sa necítim bez PC dobre. smile Takže už od zajtra zase v páse... pripomínam, že v tom nespávam. Neviem ako by som to zvládol aby som bol dobre vyspaný. smile Pekný deň.

14

Tak to se pripravujes o spoustu zazitku. Dej tomu aspon 14 dnu v kuse a uvidis.

15

záleží co máš za pás, já s Holytrainerem nemám problém se spaním.

16

Ani ja ne,58 dní v kuse už.

17

Jakubko: tiež som zatiaľ bez PC (plánujem zakúpiť) ale bez orgazmu a vytečenia už 8 deň od poslednej úľavy big_smile Neviem zatiaľ ako je to v spoužitím PC ale nočné erekcie (ranné) u mňa nie sú až také časté, ako som tu prečítal viacero príspevkov mnohých to doslova nenechá spať... S tými nočnými erekciami som sa stretol hlavne po športe (bycikel) ked má človek v sebe viac testosteronu smile

18

Momentálne mam už na sebe CB6000s...s kovovým kruzkom. Inak mam ešte Spiderwire2...no ten holytrainer vyzera good, len zase stacia zatiaľ dva..:)

19

Spiderwire II, je vůči Holytraineru děsnej, aspoň co moje zkušenost plynne, od té doby co mám HT tak mám klid, a můžu aji ležet na břiše když se v posteli převalím.

20

To znie dobre. Časom sa po ňom pozriem. smile

21

Martin B:
"Spiderwire II, je vůči Holytraineru děsnej, aspoň co moje zkušenost plynne, od té doby co mám HT tak mám klid, a můžu aji ležet na břiše když se v posteli převalím"

Mám také oba dva,předtím jsem nosil CB6000s kovový starší verze.Problém s vyklouznutím jsem měl v různých velikostech kroužků. Spiderwire II, je docela dobrá klícka, v létě alespoň větrá, jen ten kroužek dost dělá odřeniny i při mazání.Spal jsem v něm na břiše a žádný problém.Jediný problém co jsem měl, byl vyklouznutí varlat ven i když na penisu držel.
Nyní mám také Holytrainer - již 7 dnů, zatím maximum sad a jsem také nadmíru spokojen. Žádné vyklouzávání se nekoná, vím o něm jen občas, - trochu mi škrábe kroužek, nějaká nerovnost - na kterou jsem přišel, až po několika dnech nošení.S klíckou Holytrainer jsem maximálně spokojen, snad vydržím i déle než 7dnů bez sundání. smile

PS. nešla mi citace příspěvku.

22

No záleží asi aji na matraci, ale se Spiderwire II, jsem si na břicho jako mohl lehnout taky, ale tlačil mě tam dole, kdežto s HT si lehnu a nic, prostě skoro nic netlačí a můžu ležet jak chci, jako fakt ztm nej.
Se dřením jsem neměl problém ani u jednoho, ale u HT mám akorát problém že bych potřeboval něco mezi středním a největším kroužkem. Jinak si nemůžu nijak stěžovat.

23

Aktualizácia : po dvoch mesiacoch mám na sebe pás cudnosti. Vôbec som nemal chuť to nosiť no a ako prichádza jar, tak sa znovu do tej nadržanosti rád vraciam. :-) Kto to má podobne?

24

Tak teda niečo napíšem aj ja : Od štvrtku rána som bol zamknutý bez prestávky v Holytraineri až do včera, kedy prebehla hygiénia - nejaké to robenie jazýčkom mojej pani, mohol som ísť aj do nej, ale to nebolo na dlho a potom pokazený orgazmus za sprievodu fackania guliek a ťahania za bradavky. Od rána som opäť zamknutý.

25

Od 7.1. som bol zamknutý doteraz, resp. bez orgazmu. Nie je to dlhá doba a ani som nechcel aby mi dopriala uvolnenie. Ale stalo sa a síce nechtiac, ale vytiekol som, čiže bez pocitu orgazmu, ale aj také uvolnenie sa ráta. No kedy budem mať ďalší neviem, ale asi nie tak skoro. :-) Stalo sa to tak, že mi madam dovolila ísť do nej a ked bola v tom najlepšom, tak som povedal že už budem, vyšiel som z nej a vytieklo to. Za to mi hryzla bradavky, poťahala ich a fackala gule...no proste super :-)