1

Téma: Minicage - môj štart

Ahoj,
Takže k noseniu PC ma to ťahalo už veľmi dlho, no vždy som sa bál ako to dopadne a tak som sa minulý rok rozhodol skúsiť CB6000. Žiaľ, tento pás mi vôbec nesadol, keďže neskutočne rezal (mám obrovské vajcia a malý penis bez erekcie) Priestor v klietke bol prázdny a penis som vedel vybrať von a neskutočne rezali tie plastové krúžky. Pás som predal a nejak to neriešil. Nedávno ma to chytilo znova a tak som sa rozhodol pozrieť túto stránku a našiel som Minicage. Tušil som že toto môže byť práve to čo potrebujem. Objednal som ho vo verzii s 50mm krúžkom, čo som zistil asi bude ono.

Dnes mi dorazil a môžem povedať, že to je neuveriteľný komfort zatiaľ. Kovový krúžok som namazal indulonou a nasadil na vajcia a prevliekol pod ním penis, potom som ho pritlačil do tela a nasadil klietku s zámkom a dovi dopo. Kľúče som hodil sestre do kufra keďže dnes odchádza na týždeň do prahy a môžem povedať že toto bude výzva. Žiaľ už mám jeden poznatok, viem si ho vybrať vďaka jeho miniatúrnej veľkosti keď nestojí. ale robiť to nebudem !!

2

Re: Minicage - môj štart

To vypadá jako pěkně vzrušující týden. wink
Ale na druhou stranu pěkný risk... bez předchozího zkoušení se vzdát klíčů :-/ nicméně, přeju i tak, ať to vyjde! :-)

3

Ahoj tak sa hlásim po celom dni nosenia. je to v pohode smile bol som vo fitku a ani som o nom nevedel. teraz ide tá horšia časť ... noc...

4

Čau, prvá noc za mnou. POHODA !!! žiadne problémy. aj pri erekcii je pás prijemný a bezbolestný takže keď som sa v noci napil vody a zistil že mi stojí péro, vôbec som to neriešil a spokojne zaspal ! Milujem ho

5

Ahoj druhá noc bola trochu horšia, zle som ho mal loženého v klietke a tlačil pri erekcii, no boli to len 3 prebudenia na asi minutku. Inák cez den neni problém. Teraz za chvilu nasleduje tretia noc.

6

A jak to celé dopadlo, a jak to pokračovalo\pokračuje do teď? smile

Přemýšlím právě, jestli příteli koupit Holytrainer 2 menší, nebo Minicage.
Péro bez erekce má cca 4 - 5cm, při erekci 10,5 cm.
Koule má taky velké, jak píšeš.
Minicage bych chtěla, protože je víc ponižující, a ve sprchách to pak bude pro něj větší peklo, a to si já užívám, ale jestli jsou při běžném používání problémy, jako třeba že vypadne, když je tak malý prostor na penis, nebo něco takového. Nestává se to?
To že si ho vydělá sám mi nevadí, to je jeho problém, on jenom přijde o vzrušení, a bude pak pro něj všechno okolo těžší, to můj problém není, a navíc jej ráda potrestám a zmlátím.
Byla bych moc ráda, kdybys mi (nebo kdokoli) poradil, jaké to je a jestli je to dobrá klícka i na trvalé uzamčení, děkuji. smile