1

Téma: Cúdnosť na intráku

Čaute ľudia, rád by som sa s vami podelil s mojou myšlienkou. Som študent a bývam cez týždeň na internáte. Rád by som však na intráku nosil pás cudnosti (momentálne mám kratší holytrainer čierny). Dôvody sú rozne, prvý že mám rád pásy cudnosti samozrejme, ale taktiež je tu aj môj náboženský dôvod, aby mi pás zabránil prípadnému sexu. Aký máte z toho dojem? Je to dobrý nápad? Taktiež budem rád ak sa so mnou podelite s nejakými radami ako pás čo najepšie skryť, a pod. smile Pekný deň

2

Re: Cúdnosť na intráku

Ahoj, je to sice vsechno super, jen me tak napada takova rypava otazka. Jak se cudnost na intru lisi od cudnosti vsude jinde ? tongue

3

Ahoj smile hlavne myslím na to, že na intráku je veľa ľudí pokope, aspoň vo mne to vyvoláva trochu adrenalín tá predstava big_smile síce dlhodobým nosením pásu až také veľké skúsenosti nemám smile

4

Mám dojem, že se ptáš na nesmysly a asi jsi takzvaný šotouš. To je člověk který vyžaduje pozornost za každou cenu!

5

Zkus se zamyslet nad praktickým fungováním uzamčení na konkrétním intru. Pro začátek: vadilo by ti, kdyby se na pás přišlo? A pokud ano, měl by ses kde převlékat a sprchovat bez rizika odhalení?

6

Sice mírně OT, ale rád bych pro Jezevce uvedl na pravou míru význam slova šotouš smile

https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0otou%C5%A1

7

Jezevec, takže:
1. jedno na čo som bol zvedavý je, či tu niekto skúsenosť že nosil pás aj na intráku, nosil som pás aj vonku s kamarátmi, ale intrák mi príde už iný level
2. vôbec si nevyžadujem pozornosť a už zvlásť takých ľudí čo sa nevedia, alebo nemajú čo k danej veci napísať

Synonym, tak praktickosť tam pre mňa je, hlavne proti tomu sexu, tak bojím sa toho odhalenia a čo by sa dialo potom, o mne to vedia len ľudia s ktorými sa bavím online, osobne koho poznám asi nikto. Kto by chcel o tom pokecať kľudne mi napíšte správu smile

8

Nešlo mi o praktičnost ve smyslu užitku pro tebe, ale právě ve smyslu možnosti minimalizovat riziko odhalení. Jak sám píšeš, jedna věc je chodit v pásu mimo domov, například do zaměstnání nebo s kamarády, a druhá věc mít ho nasazený při bydlení v místě s omezeným soukromím.

Proto jsem psal, že pokud by ti odhalení vadilo (což očekávám), musíš si promyslet, jestli bys na tom intru takové tajemství mohl udržet. Jak jsou řešené sprchy? Jak toalety? Kde a jak se převlékáš? Dostáváš se do fyzického kontaktu s ostatními, třeba v úzké chodbičce nebo ze sociálních důvodů? Tohle všechno jsou otázky, které by sis měl ujasnit, pokud chceš na intru zůstávat zamčený.

Ale v jedné věci si rýpnutí nedokážu odpustit. "pás zabránil prípadnému sexu"? IMHO leda tím, že se budeš odhalení obávat natolik, že žádnou ženu (tipuji heterosexualitu) ani nepustíš do intimní vzdálenosti. Protože já tu vidím pár základních možností, jak tohle může probíhat. Pokud ti náboženství zakazuje intimní kontakt i na úrovni, která se v ČR/SR považuje za přijatelnou na veřejnosti, máš šanci tajemství před partnerkou udržet, ale tohle mi nepřijde moc pravděpodobné. A pokud se přitisknout smíš, buďto budeš bez pásu, nebo ho budeš muset přiznat - a u většiny žen internátního věku to nebude snadné a musíš počítat s tím, že se informace roznese dál. Zvlášť pokud se potom rozejdete, což je v internátním věku ta pravděpodobnější varianta. Takže buďto pás na rande nebudeš nosit, a ničemu nezabrání, a nebo budeš, ale musíš se předem smířit s tím, že o tom do dvou dnů po případném rozchodu budou vědět všechny holky na intru a spousta dalších lidí k tomu.
Nemluvě o tom, že už jsem zažil fantastické, mnohahodinové sexuální maratony, při kterých jsem penis k darování rozkoše vůbec nepotřeboval, ale za sex bych je rozhodně považoval. A žena, ochotná u partnera tolerovat pás cudnosti, bude nejspíš žena, která si podobný druh sexu ráda užije.