1

Téma: Spánek při uzamčení

Jak je to u vás se spánkem při uzamčení?Taky se v noci budíte častěji a jste díky nadrženosti např.i v práci celkově takoví nesoustředění a roztěkaní?
Moje paní začala mým uspokojením hodně moc šetřit,tak nevím jestli si na to mám začít zvykat.
Ale moje Paní je spokojená,moje nadrženost se jí moc líbí,rychle si zvykla i na to,že většinu domácích prací už dělat nemusí.
Ale mít spokojenou paní je snad snem každého uzamčeného subíka.

2

Re: Spánek při uzamčení

Otázku spánku a probouzení bych rozdělil na dvě části, nejdřív to vezmu čistě technicky:

U mě záleží na tom, jakou mám klícku, jak dobře mi sedí a jestli se spodní část pod šourkem posouvá sem a tam. Když je potřeba okolí kroužku promazávat, aby se zamezilo otlakům a odřeninám, tak se kroužek pak samovolně posouvá. To ve spánku bohužel způsobuje posouvání kroužku a když se vám tam udělá faldík a kroužek ho skřípne, tak vás to se štípnutím vzbudí. Kroužek si posunete a můžete spát dál. Stává se mi to několikrát za noc a už jsem si v tom vybudoval takový reflex, že mě to ani úplně nevzbudí. Takže to vydržím, ale vadí mi na tom, že to budí mou přítelkyni.

A pak bych otázku ještě pojal tak nějak pocitově:

Výše popsané noční probouzení mi nedělá žádnou radost. Ale když mě v noci vzbudí snaha o erekci, které dobře zvolená klícka zabrání pořád jakžtakž "pohodlně", tak mě to vnitřně tak nějak těší a uklidňuje. Jsem totiž moc šťastný, že jsem v moci mé milované přítelkyně, jsem v dobrých rukách a takhle když se probudím, tak se jen útrpně pousměju, že takhle to chci a nejen já, že takhle to chceme oba a že mám vše, po čem jsem kdy toužil.

Roztěkaný jsem, když s přítelkyní nejsme, ale když jsme spolu, tak mě všechno spojené s uzamčením uklidňuje a hřeje na duši. Nejvíc to, že moje láska je z toho nadrženější a že se musím častěji starat o její uspokojení. Říkáme tomu naše společné orgasmy, ale jsou to jen ty její. Nádhera.