1

Téma: Prisonbird

Zdravím přátelé ,ma někdo zkušenosti z aktuálně slevnenym kovovým pásem prisonbird? Hledám něco na dlouhodobější užívání. Měl jsem plast CB6000s, ale neseděl mi. Radši bych nosil kovový, ale i jsem přemýšlel ještě o plastovem holytraineru..budu moct rád za názor a zkušenosti z prisonbird.

2

Re: Prisonbird

Taky jsem měl CB6000s a to se s prisonbirdem nedá ubec srovnávat. Jak hygiena tak pohodlí. Za sebe doporučuji. Mám již sedmý den bez sundání a bez problémů.

3

Taky bych měl pár dotazů. Jak je to v této klícce s předkožkou, není to problém? A pak co noční erekce? Dají se zvládat? Předem děkuji za odpovědi.

4

Předkožka je občas problém. Stává se mi že začne vylézat ven a pak to dře. Spíše se mi to stává když mám kroužek 40mm. S kroužkem 45mm předkožka není problém a noční erekce taky v pohodě. V podstatě se ani jednou nebrobudim a celou noc v klidu spím.

5

Ahoj prisonbird je pro mne nejlepší volba co jsem zkusil. Měl jsem CB6000s pak HT a ted mam prisonbird. hygiena super, nenápadný, netlačí jako HT, akorat ta předkožka chce vychytat. Noc a erekce v něm velmi pohodlné...Za sebe doporučuji....:)

6

Nestava sa u prisonbirdu priskripnutie v casti vodiaciach tyciek?

7

Dobrý večer, já mám zatím za rok a půl zamykání zkušenost s plastovým CB6000s, kovovým BON4 a plastovým kratším Holytrainerem (kroužky plast i kov) a dnes ráno jsem si na poště vyzvedl kratší Prisonbird s nejmenším kroužkem. Moje první reakce po rozbalení zásilky byla ta, že se do toho v žádném případě nemůžu vejít big_smile Je to nejmenší klec, kterou jsem zatím měl, ale nakonec jsem nasadil bez větších obtíží (asi ho nemám zas tak velkýho, tak snad už ani nemá cenu odemykat big_smile). Je to příjemná klec, překvapivě fakt hodně lehká. Dostatečně otevřená na hygienu a dráždění. Jen jsem zvědavý, co bude dělat předkožka v noci, zatím je tam tak nějak divně "nahňácaná" big_smile je možné, že třeba u delší verze by to bylo s předkožkou pohodlnější, ale zatím si nemám na co stěžovat smile

8

Ja mam Prisonbird uz od lonskych Vánoc a nosím ho nepretrzite kazdy den az na par výjimek, takže muzu říct, ze to je zatím nejlepší pas, který jsem mel. Předtím dva roky kovovy CB6000s a krátce HT plastový.

9

Navíc se da skvěle dovybavit... http://www.cudnost.cz/fotogalerie/1509998461.jpg

10

Nosím cb 6000. Paní uvažuje o doplnění o anální kuličku,pokud to půjde. Nevím jestli kulička dráždí prostatu. Má Paní nosí venušiny kuličky a je s nima velmi spokojená. Chtěla by i mne dopřát vzrušení ,o vypuštění s klícky neuvažuje.