1

Téma: oteklé kulky při nošení klícky

Ahoj,
již asi 5 let nosím různé různé klícky, ale vždy nejmenší kroužek 40 mm a i občas mi kulka prolezla ven. Nyní jsem si koupil zde na webu klícku Evotion, a po nošení dvou dní mi kroužek tlačil a po sundání již nejde znova nasadit. Mám jako větší varle, které již nemohu provléknout kroužkem,
Dotaz na ostatní - stalo se vám někdy, že kulky se zvětšily tak, že jste nenasadily kroužek? Máte fígl jak se mohou opět zmenšit? Uvítám i fígl na nasazování - protahování kroužkem - slyšel jsem něco o ponožce, ale víc nevím. U mne vždy šel penis a kulky jedna po druhé protáhnout. Byla by škoda novou klícku nepoužívat.
Děkuji za reakce.

2

Re: oteklé kulky při nošení klícky

Určite bych znovu nenasazoval, ale počkal, až se vše zahojí, a potom začal pátrat po příčinách.

3

Obecně, teplá kouipel vše uvolní a usnadní.

4

Ok - vyzkouším teplejší vodu.

5

Moje Paní před rokem nasadila kroužek 50. Zdál se jí příliš volný a vyměnila za45. Problém s nasazením vyřešila koupelí ve studené vodě,protáhla jedno varle,pak druhé a nakonec do kroužku zcvrklého pinďíka. Ve ztopoření jsem ho měl 18. Kroužek je těsný, nosím bez sundání rok. Na nudy pláži mi sundá klícku,kroužek zůstává. Paní říká,že se mi zvětšil pytlík. Asi je to tak když to říkají i jiní. Zvykl jsem si a možná že bez kroužku a kleci by mi něco chybělo.

6

Děkuji za rady - vyzkouším.

7

oldsub
Děkuji za radu - povedlo se nasadit.