1

Téma: Skutečně dlouhodobý zákaz jakékoli formy orgasmu

Mám dotaz: je tu pár, kde si on má dlouhodobý (rok a víc) nebo doživotní zákaz jakéhokoli orgasmu (i zkaženého), ale je pravidelně a opakovaně drážděn třeba jen v pásu? Nebo je odkázán na orgasmy vzniklé pouze straponem/peggingem opět bez jakéhokoliv dráždění penisu...? Díky!

2

Re: Skutečně dlouhodobý zákaz jakékoli formy orgasmu

Ahoj, dle mé paní je mužský orgazmus zbytečný a hlavně mne prý vrací ve výchově zpět. Tudíž mi bylo zděleno, že zatím budu mít jednou ročně na narozeniny paní pokažený orgazmus. Jinak nemám počítat s ničím jiným. Zatím jsme ve třetím měsíci a mám takové smíšené pocity. Co se týče dráždění tak to má paní miluje. Tedy k mé smůle. Ráda mne vzrušuje jak zamčeného tak odemčeného. Vždy až těsně před výstřik, pak počká a zase. Vydrží to doopravdy dlouho. Pak dostanu výprask do té doby než neodezní erekce a zamknout do klícky. Nejhorší je že i když jsme pořídily spoustu pomůcek pro uspokojení paní tak stále vyžaduje normální soulož (ona nahoře). Mám zakázáno se udělat a pokud soulož zastavím abych se neudělal tak mám trest. Jedná se kydání hnoje (tchán má hospodářství) a to je pro mne tak hrozná představa že dělám vše možné abych to vydržel. Myslím že je má milovaná paní pevně rozhodnuta. Když jsem se snažil abych mohl do konce tak jsem dostal výprask.

3

Ahoj Bela, moje žena vyžaduje milování tak jednou do měsíce, jinak jsem zamčený. Jsem ale tak nadržený, že vydržím jen pár minut. Prakticky se chvilku milujem, za pár minut se to už nedá vydržet, tak ji prosím, přestane a stačí mi i když jsem uvnitř její kundičky bez pohybu a udělám se jak puberťák...
Nedovedu si představit po 3 měsících, to bych se udělal při lízání jejích nožiček a nemusel bych se ptáka ani dotknout.
Jedině snad přísným dlouhým výcvikem, metodou cukru a biče, by toho šlo dosáhnout a tělo "naučit" stříkat až po dovolení. Muselo by se, ale jednat o časový rámec let a třeba trestat výpraskem každičké provinení apod.

4

Moje žena nesnáší když mi stojí. Orgasmus mit nesmím jednou za cas milking ale vždy je to spojeno s bolesti a to konkrétně seslehanim penisu az do jeho opadnuti ztoporeni. Nikdy za celou dobu jsem s ni nesoulozil. Ona by si nikdy do kundicky nenechala zasunout penis nebo dokonce vystříkat. Když jsme řešili jak by mohla otěhotnět. Jako jedine reseni připadá odběr mého semene a umele oplodnění. Ona dosahuje orgasmu snadno většinou tak ze ja lezim pod ni ona drepu nad mými usty ja ji lizu kundicku a prdelku. Ona si u toho honí většinou během ctvrt hodinky je hotova. Pro mne je její kundicka tabu te se mohu dotknout pouze jazykem. Do zadečku muzu prsty to ji nevadí ale musím se zeptat.

5

Tome tedy tvoje Paní je hodně přísná...Pěkný příspěvek. Znám ten pocit když, musím lízat moji ženu a to včetně prdelky. Pak ji dopřeji slast a ona mi tam nechá ležet neukojeného v pásu cudnosti...

6

Zavidim vam vsem kdo mate pani ktera vas ovlada.ja jsem klasicky zenaty a tak se touto tematikou zabyvam jen v predstavach

7

Já jsem také klasicky vdaná a vše jsme si řekli s manželem až po 15 letech, že vlastně nějak v nás je tato a tato úchylka. Třeba vezmeš někdy odvahu a svěříš se jí a budeš mít také klíčnici po svém boku.

8

My jsme spolu přes 20 let a svou submisivitu jsem před svou paní odhaloval taky postupně,až přišla klícka a hodně se toho pro mě změnilo.A to moje paní není vyloženě dominantní.Ale v klícce si dokázala najít výhody pro sebe a jsme spokojeni oba.Má ráda masáže nožek a já jsem jí kdykoli k dispozici.Kvůli svému pracovnímu vytížení nemá čas na vaření,úklid a podobné starosti o domácnost a na to má teď mě. A mě nezbývá nic jiného než se snažit aby byla má paní spokojená.h