1

Téma: Já a Evotion

Tak po delší době nošení kovového PC mi moje partnerka pořídila PC Evotion plastový. Týden jsem ho zkoušel na zkoušku s přestávkami. Dnes jsem byl odemčený a mohl jsem si udělat dobře. Byla to slast. Potom jsem byl znova zamčený. Ptal jsem se, kdy zase budu moct být odemčený, ale nic jsem se nedozvěděl. Tak jsem si šel dělat své věci. Večer jsem přišel na večeři. Moje žena ukázala na stůl. Na stole bylo několik svíček. Zeptala se mě, jak se mi libí svíčky. Já řekl, že jsou moc pěkné barevné a také pěkně velké. Ona se usmála a pokračovala: "To jsem ráda, že se Ti libí. Jsou ručně vyrobené a hodně dlouho hoří. To budou krásné večery. Jen to má jeden problém. V některé té svíčce jsou zalité tvoje klíče od PC a já nevím v které. Ale neboj, budu si je zapalovat pravidelně, tak snad se ke klíčům zavčas dostaneme. Ale asi do té doby nic nebude a ty budeš muset v PC vydržet."  Přišla ke mě a pohladila mi ho. A pak mi řekla, že mám ty svíčky dát na poličku. Já je odnesl. Spočítal jsem, že jich je 5. Koukal jsem do jednotlivých svíček, ale není poznat kde ty klíče jsou. Představa, že budu odemčený až po vyhoření daných svíček, nedej bože té poslední mě hrozně děsí! Vím, že jedna svíčka v kuse hoří klidně i víc jak jeden den! Udělala vám to někdy vaše paní?

2

Re: Já a Evotion

Ne, že bych tě chtěl ponoukat k nějakému podvádění anebo zjednodušování, ale i když to nejde poznat přesně, určitě aspoň můžeš podle váhy vybrat svíčky, které to určitě nejsou. Minimálně ta nejlehčí by to být neměla. Navíc píšeš klíče, to jako oba? Pokud je každý v jedné svíčce, tak i bez vážení máš šanci 40%, že trefíš tu s klíčem.

3

Měli bychom ho spíš podpořit v tom, aby si mohl prožívat tu vysadu, ze ma klicnici proaktivni (coz by tady chtěla cela rada ... Lidi) a nekazit její snahy smile naopak, když uz vymysli tyhle hry, at si to ona užije a baví se tím. Vymyslí pak další, ještě lepší wink

4

Vážit může, ale to mu stejně nepomůže. Je to 5 různých typů svíček a k tomu jsem dala do každé nějaký nepotřebný klíč. Asi to bude trvat dlouho, než ta správná svíčka vyhoří.

A kdyby chtěl podvádět, tak bych ho musela potrestat. To snad nechcete, nebo ano?

5

No, nechceme... nechceme...  Já bych skoro za sebe řekl, že chceme wink Ale jinak super nápad. A to ty svíčky budete zapalovat na střídačku? Nebo ty víš, kde klíč je?

6

Tak to musím napsat. Dneska jsem nadmíru spokojená. Ráno přišel a škemral, zda ho neodemknu. Jsem mu řekla, že nemám jak odemknout, že opravdu klíče jsou ve svíčkách. 15 minut se snažil přemluvit. Myslel si, že je to sranda. Jsem ho přesvědčila, že skutečně si srandu nedělám a že tentokrát to je čistý fakt. Koukla jsem se mu na něho a řekla mu, že pokud ho má citlivého, tak že si ho má jít umýt, že tentokrát nebude mít problém s hygienou. Upozornila jsem ho na to, že dnes zlobil a že na romantické zapalování svíčky nemám ani náladu a že prostě má smůlu. Taky jsem ho upozornila, že pokud se bude snažit nějak podvádět, jinak si ho vyndat, tak že k ježíškovi dostane ještě jeden intenzivní dárek - propíchnuti jeho nářadíčka a pak protažení přes háček, tak pak si s ním už nebude moct vůbec hrát. Moc nadšený z toho nebyl, ale poslušně odešel.  Tak tentokrát mám pocit, že konečně se nám to povede dovézt k větší dokonalosti. Už se těším na větší hrátky. Mám v plánu překonat jeho rekord bez odemčení. Myslím si, že letos ty svíčky budou hořet opravdu pomaličku...:-) Máte ještě nějaké nápady, jak bych mu mohla jeho zážitek vylepšit?

7

Tak jediné co mě napadá, v souvislosti se svíčkama je to, že se by si mohl vybrat, které svíčky se budou romanticky zapalovat a které na něho budou neromanticky kapat wink

8

ale ked sa kape, tak to horí rýchlejšie! :-)

9

Když se svíčka zmrazí, tak hoří pomaleji.

10

Jakubko - to sice je pravda, ale zase thle svíčky většinou dost ukrutně pálí wink

11

Tak potom má na výber, rýchlejšie odomknutie, ale bolesť, alebo čakááááť.

12

Koukám, že tady je to samej dobrák. smile smile smile
Já jako děcko jsem si hrál se svíčkami tak, že jsem ten vosk co steče vracel zpět a nechal ho rozpustit znovu. smile
No, je to jen taková drobnost.
smile

13

Zdravím. No máte krásné návrhy. Možná o tom popřemýšlím, ale nevím, zda se mu to bude líbit. Už se mu nelíbil můj nápad s propíchnutím jeho nádobíčka. On ho má prostě rád :-D Jinak zjišťuji, že u předchozího typu PC mě musel podvádět už podle reakcí. Teď ho má nasazený 4 den v kuse a už je nervozní.Pořád se mě ptá, kdy zapálíme tu svíčku a snaží se zjistit která to je. Jeho chování se pomalinku liší. Chtělo by to na svátky nějaké další hrátky.