76

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

rákosák:  Musím uznat, že se s podobným "problémem" setkávám opravdu zřídka. A z mého pohledu Ti musím dát za pravdu, že kýženého neerektivní stavu klíckou s největší pravděpodobností nedocílíš. Nemám tedy zkušenosti s nepřetržitým nošením pásu i několik let - tam by snad k něčemu podobnému avšak opět ne trvalému stavu mohlo docházet. Určitě ta "porucha" bude delšího rázu, ale penis se opět vzpamatuje.
Pokud chceš o tuto chlapskou "vymoženost" vážně přijít, pak tu existuje lékařský zákrok. Ten bych ale opravdu důkladně zvážil a zhodnotil všechna rizika, věk, potomstvo a další život, neboť je to už vážně trvalé. Jde o to, zda vám náplň ponižujících hrátek nahradí tu ztrátu lidskou...

77

rakosak: Chapu Te, muze to byt krasne ponizujici. Lekarsky zakrok jak rika rm71, teda bilateralni orchiektomie (chirurgicka kastrace) je nevratna a extremni i pro mne. Ale ta predstava, kdyz mi to provadi partnerka a ja pripoutany se bezmocne divam jak mi...
Lze pouzit i chemickou kastraci, ktera muze byt docasna. Ale pri douhodobem uzivani preparatu jsou nasledky trvale. Jsou to napr. preparaty z vytezku rostlin. Muze Ti docela efektivne zlikvidovat spermiogram, takze pokud uvazujete s partnerkou nad rodinou, tak velice opatrne.
Pak prichazi v uvahu injekce do penisu pro docasnou blokaci vzniku erekci. Ale pochybuji, ze se k injekci dostanes, pokud nejses lekar.
Take me jeste napada umrtveni lokalnim anestetikem, ale to neni vubec jednoduche spravne pichnout pricemz hrozi riziko trvaleho poskozeni. Dela se to u napriklad u obrizky a umi to jen par lidi. Znamena to kompletni ztratu vzrusivosti i citlivosti (na dotek, bolest atd.). Samozrejme, jenom na chvili.

78

Jo, tohle mě taky přitahuje, už tak mam dost malý penis (grower), ale jiná než chirurgická cesta si není, leda nějáké hormony a tak..ale jo, rajcovní to je.. smile

79

Můj Pán rozhodl, že jako jeho otrok nemám nárok na jakékoliv uspokojení. Zamknul mě do kovové klícky a nosím jí už jedenáctý měsíc. Musím říci,že se mi penis opravdu zmenšil a erekce už skoro žádné nemám. Jednou měsíčně mi to Pán sundá na oholení pod dozorem. Při tom holení pozoruji, že se mi opravdu k veliké radosti Pána zmenšuje. Když Pána uspokojuji pusou nebo mu nastavím, tak cítím jakoby slabounkou erekci ale s normální erekcí to nemá už nic společného. Po roce, což bude za měsíc prý dostanu menší klícku, aby se mi dál zmenšoval a erekce odpadla úplně. Takže vliv to má a jsem zvědavý jak to bude vypadat za dva tři roky.

80

Zdravím, chci se zeptat tak všeobecně, jsem již druhý týden zamčený, ale včera mě paní tak provokovala, že se mi naplnili koule natolik, až to bolí, pri každém pohybu, když se jich dotknu atd. Pomine to? Rád bych ještě vydržel nestříkat... Děkuji

81

Moc ne a bude to horší.

82

Aha, no já myslel že bude časem lepší, že si tělo zvykne..  paní se to nějak zalíbilo mě dráždit tak, až to bude bolet, tak mám celkem obavy

83

Xchudo04: Nenech se vyděsit, dá se to vydržet i více než měsíc ... Podle mě je horší, když tě Paní dráždit nebude. To budeš mít pocit, že na tebe zapomněli ... teda aspoň podle mně ;-) Je ale fakt, že každý to prožívá trochu jinak.

84

To otrokprovas
A máš během tak dlouhého uzamčení alespoň občas nárok na milking, nebo stačí, jak píšeš, "nastavit" a v rámci sexu pak dojde k výronu semene ?

85

To by mě také zajímalo. Já musím Paní "nastavit" každý týden při lekci, aby mě mohla ojet připínákem, ale přestože mám pokaždé pocit, že se určitě udělám, ještě nikdy se to bohužel nestalo.

86

Xchudo04: mám ten stejný problém a ta bolest mě dost štve. Pomáhá led, ale studí to a je to nepříjemný. Každopádně to tak trochu zavání "varikokelou" nic děsivého, jsou to jen křečáky na koulích. (nejsou vidět) ale přesně toto způsobují.
Vím o čem píšu a určitě tě nechci děsit. Jednou jsem dal týden a to jsem nemohl ani stříkat, jak byl v křeči, jen to z něho teklo jak z hadice. A bolest cca po půhodině odezněla.
Snad ti to pomůže.

87

Díky všem za reakce. Nakonec moje paní onemocněla a provokování ustalo a druhý den to již nebolelo. Za to jak jsem se vzorně staral jsem se mohl včera udělat. Snad bude zamčení tentokrát delší a více mě potrápí

88

Led je dobrý tak na doma, ale v práci to moc nejde, dělám montáže a tak jsem dost v pohybu a každé pokleknutí jde cítit..

89

to Jim

Nemám nárok na nic. O semeno se samozřejmě postarají noční poluce a když musím nastavit, tak nějaká kapka taky odejde. Jinak nikdo nemusí mít strach, že by mu varlata explodovali. Tělo se samo zbaví toho, čeho má nadbytek. (není hloupé).Slávek

90

To otrokprovas,
nemáš to snadný a co výprasky, taky dostáváš? Také by mě zajímalo, jak často obvykle musíš nastavit. Jinak domácí práce jsou všechny na tobě?

91

to Jim

Se svým pánem nežiji ve společné domácnosti. Výprasky samozřejmě dostávám, kdykoliv je k tomu příležitost a nastavit musím také, kdykoliv to pán potřebuje. Průměrně je to tak čtyřikrát až pětkrát do měsíce. Přes léto je to víckrát, protože to mě pán půjčuje kamarádům na lekce do lesa. Slávek