51

Re: Holytrainer

Zdravím, jak je to s predkožku v HT zůstává stažená či se vrací zpět (vím,  že záleží dost na tvaru a velikosti penisu ale jak to je?) Diky

52

Re: Holytrainer

Mně osobně se vrací zpět.

53

Re: Holytrainer

Mně vždy zůstala stažená :-) já  po nasazení ještě upravoval skrz špičku vatovou tyčinkou, aby byla stažená co nejvíc. A vždy tak potom zůstala :-)

54

Re: Holytrainer

Chtěl bych mít nejlépe v PC predkožku staženou (aby se nevracela zpět diky tvaru PC). Máte zkušenosti s nějakým PC, který predkozku udrží stazenou.Diky

55

Re: Holytrainer

A tím staženou myslíš jakou polohu? Žalud je vidět nebo ne?

56

Re: Holytrainer

Žalud je vidět.

57

Re: Holytrainer

Nejlepší je kovový Evotion, dá se tyčinkou nastavit předkožka a pak máš celý žalud vidět. Drží to. Mám to vyzkoušené, pro mne nejlepší klícka jakou jsem kdy měl.

58

Re: Holytrainer

Pro mě je Evotion taky nejlepší, co jsem kdy měl. Ale prosím tady se držme tématu Holytrainer. Díky :-)

59

Re: Holytrainer

S nejvetsim krouzek u ht z cudnost.cz se citim relativne pohodlne, ale je potreba jednou za cas popovytahnout.s o jedno vetsim krouzkem drzi nadherne nic nepriskrcuje ale kdyz si vezmu zovnou maly zacali me z nej neprijemne bolet koule.
Ted uz jsem chvili zamceny s nejvetsim a uvazuju ze ho vymenim za ten mensi, jen se bojem ze me to zacne bolet a me zamceni budu muset prerusit.cetl jsem tady spoustu krat ze jste po case zamceni menili za mensi.. bylo to v pohode ? Je mozne ze by jsem si za par dnu zvykl na krouzek tak ze se mensi osvetsi bez nasledku ? Jak jste to meli ?

60

Re: Holytrainer

Prosímtě, ten menší kroužek zkus a uvidíš. Sám píšeš, žes to tady četl mnohokrát, potřebuješ to tady mnohokrát číst ještě znova a speciálně pro tebe? Za sebe ti to potvrdit můžu, vyzkoušej to prvně na den a ne na noc, ať máš všechno pod kontrolou, a uvidíš.