1

Téma: Nový darček pre Marka

Pekný deň prajem všetkým po dlhej dobe.
Po tri a pol roku uzamknutia môjho otročika Marka som sa rozhodla dať mu krásny darček. Objednala som si tu pre neho EVOTION, kovový, krátky s krúžkom 52 mm. Doteraz bol uzamknutý v kovovom CB6000s, odomykaný len počas môjho uspokojovania, inak bol stále uzamknutý, kľúčiky boli v mojej moci. Vo štvrtok mu ho nasadím a neviem presne kedy sa stretneme. Prosil ma, či mu nechám kľúčik, ak by sa počas nadchádzajúcich dní niečo dialo. Má obavy, či ho to nebude zraňovať, bolieť. V klasickom CB6000s, ktorý má doposiaľ to zvládol výborne, samozrejme, začiatky boli ťažké, teraz má už len problémy keď je so mnou a má silnú túžbu. Myslíte si, že to bez problémov zvládne takých 10, max. 14 dní, pokiaľ sa stretneme?

2

Re: Nový darček pre Marka

Tak my takovéto situace řešíme tak, že buď klíč dostanu v zalepené a podepsané obálce, kterou můžu otevřít jen v případě nouze (a samozřejm sexuální nouze se nepočítá :-) ), nebo je klíč někde u mě schovaný, a pokud bych měl nějaké problémy, tak bych poprosil o informaci, kde klíč je...

3

Pripadne umim vytisknout male plastove pouzdro na klic, kde se da klic uzamknout jednorazovym zamkem.  Pak muze subik dostat i vice plastovych zamku na pripadnou hygienu nebo planovane uvolneni na dalku.

4

Pozor na to, on není kroužek jako kroužek. Také jsme před pár měsíci kupovali Evotion, myslel jsem si z předchozích zkušeností, že velikost kroužku byla jasná, ale nebylo. Poprvé se odemykalo po dvou dnech, pak po 14, ale to jen proto, že jsem se to snažil překonat, správně to mělo být po sedmi.

Raději si nezahrávejte.

5

Nápad s kľúčikom v obálke a zapečatený je super nápad. Jedná sa nám len o to, že nie sme úplne blízko seba a hrozí, že po uzamknutí sa 10-14 dní neuvidíme a kľúčik by mal len v prípade núdze, ak by sa niečo dialo. Aj keď som ho uzamkla do prvého pásu cudnosti, dala som mu kľúčik, mohol ho použiť vo vynimočnom prípade,o čom ma musel informovať písomne. Zároveň musel poslať foto o tom čo sa deje. Ja by som posúdila či je nutné povoliť odomknutie. Vždy to bolo vzrušenie a chuť sa spraviť čoho dôsledok boli zamodrale vajcia a vyplnená klietka jeho pomockou. Musel sa skľudniť ...usporiadať si to ...v mysli a tlaky postupne odznievali. Tak sa stalo že ho nepoužil. Kľúčik ktorý mal mi vrátil.Nosím ho na retiazke :. Ked vyberám teriazku a počuje strnganie retiazky  vie že bude odomknutý:) Dodnes je uzamknutý, zvykol si, aj keď viem, že trpel.Je to úžasný muž v najlepších rokoch so silným sexuálnym apetítom, ktorý mu prerušilo uzamknutie. No telo si na všetko zvykne. Musí.Pomáha mu klietka smile moja nekompromisnosť smile Ďalšia vec je, že aj keby som mu dovolila odomknutie a on by následne chcel uzamknutie, sám to určite nezvládne, predsa len je to zložité. Či ...myslite že otročík by to zvladol si nasadiť sám .....

ne.poslusny už si sa odomkol v prípade núdze ...potom si ostal odomknutý až dovtedy kým Ťa Tvoja Pani  neuzamkla...?     

Pre nový darček sme sa rozhodli, po tom že už si zvykol na klietku ...:) chceme sa posunúť ďalej ..jedný z dôvodov bola kratšia dĺžka klietky a to nám splňala klietka Minispider a Evotion , rozhodla som sa pre Evotion  ktorá bola o 1,6 cmm kratšia a ťahšia  ako CB6000 ...menší priestok pre jeho pomocku ..už pri najmenšom vzrušení uciti  pocít bolesti a bude sa musieť skľudniť ... Minispider možno neskôr ak ešte dovtedy nebude niečo nové na trhu ...:)     

Davidt: ako to myslíš? Nedalo sa v tej klietke vydržať? Čo Ťa najviac trápilo?

6

Jenny, jednou jsem se po dovolení odemkl - kroužek dřel, pálilo to a špatně se mi chodilo. Nemělo smysl se trápit, v tu chvíli to nebylo vzrušující pro nikoho.

My to máme takové volnější, zamčenej jsem jen občas na pár dní. Často to mám jen virtuálně zakázané. Takže jsme neřešili, že budu chvíli odemčenej...

7

Jenny - já u sebe nosím klíček "pro případ nouze" a jednou jsem ho použil, protože jsem uklouzl v práci a nějak mi jedna koule prolezla zpátky kroužkem(nechápu jak se to mohlo stát, ale myslel jsem, že jsem si jí urval, jak moc to bolelo). Paní jsem okamžitě informoval a potom se zase zamkl. Ale nikdy bych si nedovolil zklamat svou Paní a klíček zneužít.

8

Jenny, opravdu se jednalo o fyzické problémy. Jakkoliv se to zdá neuvěřitelné, po několika letech zkušeností, tak na několika místech odřeá kůže, v jednom místě dokonce do krve. Následné hojení trvalo tři neděle. Na tohle opravdu pozor.