1

Téma: Elektro milking

Zdravím všechny!

Mám dotaz ohledně elektro hraček. Viděl jsem, ze na cudnost.cz se daji koupit různé elektrohracky na penis. Já stáním něco, čím se dá při dlouhodobém zamčení přimět prostatu a varlata k ejakulaci, ale pochopitelně bez orgasmu. Jestli se nemýlím, tímto způsobem se sperma odebírá lékařsky, ale netuším, jak toho dosáhnout doma. Je to možné nějakou anální elektrodou? Elektronadšenci poraďte prosím.

Diky moc!

2

Re: Elektro milking

Existuje pás cudnosti s elektrodiodami, ale zkušenost zrovna s tím nemám.

ALe na tohle shopu jsem si kupoval tu elektrohračku na penis a ten orgasmus je prostě jinej, je to vlastně "milking" Psychicky se neuděláš..

3

V první řadě zapomeň na lěkařský odběr spermatu. Funguje to na jiném principu než běžně dostupně elektro hračky. K ejakulaci bez orgasmu nedojdeš, jediné, co se ti tímto může povést je pomalé vytékání předejakulátu. Ani to však není tak úplně jednoduché, chce to vhodnou anální elektrodu a hlavně zdroj. Dále je to už hlavně o praktickém cvičení. Může se ti to povést hned na poprvě, ale je to celkem nepravděpodobné. Ono celkově elektro stimulace prostaty je spíš pokročilejší technika a obecně se u elektro hrátek nedoporučuje začínat právě tím. Je to především v hlavě, musíš si na ten pocit zvyknout a sám sebe přesvědčit, že je ti to příjemné.

4

Já jsem trvale uzamčen v kovovém holytraineru, manželka mi jednou týdně dělá milking tak,že jednu elektrodu dostanu do análu,druhou přiloží na holytrainer a postupně dost pomalu přidává na intezitě,dokud semeno nevyteče. Abych sebou neházel, neprotestoval a nebránil se,tak mne napřed zabalí do smršťovací folie, na hlavu mi dá kuklu s roubíkem. Po milkingu mi teprve sundá PC, udělá mi hygienu genitálu a nasadí zpět PC. Pak mne teprve vysvobodí z folie a kukly.

5

My jsme to pomocí elektrostimulace zkoušeli několikrát a nikdy se to bohužel nepovedlo. Protože má Paní nevěří, že se ani při pokaženém orgasmu aspoň trochu neuspokojím, a že pak několik dní nebudu sloužit tak oddaně jako normálně, což jí dost vadí, vrátili jsme se zase jednou měsíčně ke starému osvědčenému análnímu milkingu. I já to vnímám tak, že při milkingu necítím vůbec nic a moje nadrženost a chuť se nechat ovládat zůstává stejná, nebo přesně řečeno časem roste. Ale elektrostimulaci považuju za zajímavou alternativu.