1

Téma: Manžel v cudnosti.

Předem upozorňuji, že se nejedná o realitu, ale o povídku. Chci tím trochu obohatit zdejší sbírku.
==========================================================

Rozhodli jsme se s manželkou po delším zkoumání a četbě názorů a článků, že také vyzkoušíme tu mužskou cudnost, když prý to tak pomáhá v rozkvětu vztahů v manželství. Vytipovali jsme cudnostní pás, změřili podle návodu moje rozměry a objednali ho. Když přišel, tak jsem ho vyzkoušel, nosil na zkoušku jeden den a dobře mi seděl. Tak manželka zaklapla zámeček a vzala si oba klíčky.
Poprvé mě zamkla na 14 dnů, bylo to celkem v pohodě, ale manželka přece jen postřehla malé změny v mém chování vůči ní, které jí byly příjemné. Tak po denní přestávce na sex, jsem byl uzamčen na dalších 14 dnů. To už i já jsem postřehl, že dělám vůči manželce věci, které jsem před tím nedělal, tj. chovám se k ní pozorně, reaguji na její přání, apod. Osobně mě začalo scházet to, že jsem se nemohl v koupelně odreagovat masturbací, přičemž moje libido stále stoupalo. Což asi také bylo důvodem k té mé změně chování k manželce. Ale manželce se to začínalo líbit a intenzivně studovala problematiku na internetu, včetně těch amerických fór a blogů. Po 14 dnech jsme si zase užili sexu a já čekal, co bude, neboť zatím žádný velký účinek jsem nepozoroval nebo jsem tomu nepřikládal význam. Manželka rozhodla, že to zkusíme do třetice všeho dobrého, že teď se ukáže. A ukázalo se to hned po zaklapnutí zámku.
Když mě zavřela potřetí, oznámila mi, že na internetu vyčetla jako doporučenou minimální dobu cudnosti, tak, aby z toho byla nějaká skutečná změna, 3 měsíce. Ale my prý nebudeme troškařit, a tak ona rozhodla, že to budou čtyři měsíce.  A jen tak do prázdna poznamenala – minimálně. A mně poprvé zatrnulo.
Zde jsou postřehy z průběhu třetího testu:
- První měsíc. Snažil jsem se přesvědčovat manželku, že si zasloužím dřívější otevření, a že přeci jí ten sex také schází. Na to mi ona řekla, abych se raději snažil, aby to mé ústní uspokojování za něco stálo. Já jsem se sice snažil, ale asi chyběla větší praxe nebo možná větší trpělivost. Manželka mi pomalu a postupně začala přidělovat některé domácí práce, aby mě prý zrovnoprávnila. Ke konci měsíce moje libido začínalo být k nevydržení a bolela mi varlata. Manželka na radu z netu koupila silný vibrátor a provedla s ním moje „odmlíčení“ bez sundání klece, jen přikládáním na varlata a na hráz. Prý to bude dělat každý měsíc a pak po dvou. To prý v mém věku stačí.
- Druhý měsíc. Manželka konstatovala, že to s tou mou nešikovností při orálu a při domácích pracích už nemůže psychicky vydržet a bude mě trestat. Vyhlédla si a zakoupila silný pletený kožený bič. Dostávám výprask někdy i 2x denně. Zadek mě nepřetržitě bolí a pálí. Ale začínám se lepšit v ústní službě, manželka měla dokonce dva orgasmy za sebou A také kvalita domácích prací stoupá. Mám přidělené, mimo ty co jsem dělal normálně, mytí a úklid nádobí, praní a sušení prádla, mytí podlah a schodů, úklid a mytí koupelny a WC. Moje libido už je trvale asi na maximu, ale na otevření již nemyslím a manželku nepřesvědčuji. Stejně by výsledkem byl ještě bolavější zadek. Jen nevěřícně kroutím hlavou, jak má milá a příjemná manželka, může být při výprascích tak nekompromisní, neústupná a bez jakéhokoli slitování se mnou. Ale asi to jinak nejde, když sleduje cíl – vylepšení manželského života.
-Třetí měsíc. Začínám být v mnoha věcech již celkem dobrý, i když manželka si to nemyslí. Přece jen mě občas pochválí. V hlavě mám již pevně zafixováno, že musím manželku okamžitě a perfektně ústně uspokojit, když dá pokyn. Zatím se mi to ne vždy daří. Manželka zakoupila ještě rákosku, prý na takové mé menší popohánění. Počet výprasků se již snižuje. Začíná mi blýskat hlavou, jak moc manželku miluji. Naučil jsem se automaticky děkovat za každý výprask líbáním nohou manželky.
- Čtvrtý měsíc. Manželka rozhodla, že budu dostávat pravidelnou týdenní disciplinu (výchovu) vždy v sobotu večer. Bič pověsila na stěnu a v mezidobí mezi disciplinami používá jen rákosku. Manželka mi přidala ještě žehlení prádla, čímž se opět zvýšil počet mých výprasků do doby, než jsem to žehlení trochu zvládl. Na konci měsíce mi manželka oznámila, že mi cudnost prodlužuje na šest měsíců. Neodvážil jsem se ani ceknout a navíc jsem ještě poděkoval políbením nohy.
- Pátý měsíc. Nějak se mi v hlavě přetočily priority a já najednou zjistil, že nepotřebuji vlastní orgasmy, že mi je nahrazují ty manželčiny, které s ní prožívám. Nevynechám žádnou volnou chvilku, abych manželce nevyjádřil svou úctu a lásku políbením ruky nebo nohou. Manželce se to velice líbí. Manželka koupila připínací dildo k té mé cudnostní kleci, aby prý mohla mít penetrační sex. Prý jí již scházel. To dildo je minimálně dvakrát větší a silnější než můj penis a manželka si ho užívá. Manželka začíná být se mnou spokojena.
- Šestý měsíc. Manželka na netu někde vyčetla, že je dobré manžela ráno aktivovat do celého dne menším ranním výpraskem. Koupila k tomu skotskou tawsie a já musím před odchodem do práce manželku poprosit o výprask. Dostávám pět ran. Ale ta tawsie dost bolí a zadek pálí celé dopoledne, takže ani nemohu mít nějaké postraní myšlenky. Vše již probíhá celkem v pohodě. Pomalu mě ani nedošlo, že mám být odemknut.
- Odemknutí. Manželka mě odemkla z cudnostní klece. Zároveň prohlásila, že již nestojí o soulož s mým malým penisem, ale že já si orgasmus mohu dělat masturbací. A že mi později koupí umělou vagínu, kterou mi bude přidržovat mezi stehny, abych měl pocit zasunutí. Po odemknutí se nedostavila žádná erekce, ale sotva manželka vzala mé mužství do dlaní, tak se dostavila.
Pak jsme se dohadovali co dál a potom i scénář dalšího. Shodli jsme se na tom, že já zůstanu v cudnosti, abych neztratil získané návyky. Zůstaneme u toho, co se nám za těch půl roku osvědčilo. Žádné jiné femdom praktiky, vč. např. análního sexu, nepřibíráme. Udržovací disciplina bude jednou za dva až tři týdny, podle rozhodnutí manželky. Odemknut budu vždy na jeden den, poté co manželka bude mít 75 orgasmů. Při manželčině nynější aktivitě to vychází cca na měsíc až pět týdnů. Pokud by se manželky aktivita zmenšila, tak budu odemknut jednou za dva měsíce. Tím odpadá i nutnost mého „odmlíčení“ vibrátorem a vzniká má povinnost zapisovat manželčiny orgasmy. Své orgasmy si v tomto volném dnu mohu dělat masturbací, nebo do již zmíněné umělé vagíny, případně pokud manželka bude mít chuť, uspokojí mě orálně. Dále bylo domluveno, že já jsem povinen manželku uspokojovat buď orálně, nebo jinak, kdykoliv ona chce a jak dlouho ona chce. Manželka mi může dát také, kdykoli ona uzná za vhodné, jakýkoliv výprask.
- Závěr. A zase zaklapl zámek v mé cudnostní kleci. Tentokrát už ne jako hra a test, ale jako normální součást našeho manželského života. Nakonec se manželka nade mnou smilovala a mimo dohodu slíbila, že na mé narozeniny a na Vánoce, mi daruje mimořádnou možnost soulože v její vagíně. Ovšem bez výstřiku. Prý, abych nezapomněl ten pocit pobytu v ní, a že ona to už nějak přetrpí. Jsem jí za to vděčný. Za těch cca sedm měsíců, je ze mne opět milující manžel, zbožňující svou manželku, což po téměř patnácti letech manželství není zrovna běžné. A teď navíc i pozorný a poslušný, kterému stačí jediný pohled manželky, aby věděl co a jak. A manželka? Ta přímo rozkvetla do krásy a srší energií i sebevědomím.

2

Re: Manžel v cudnosti.

Líbí - moc...!

3

Re: Manžel v cudnosti.

Moc líbí, to bych ve skutečnosti nedal, ale přítelkyně se možná inspirovala.