1 Naposledy upravil: boundsoulx (2.8.2015 13:30:57)

Téma: Svázaná romance

Úvod

Svoji sexuální úchylku jsem se vždy snažil tajit, ale když už jsem měl delší vztah, nezbylo mi nic jiného, než se přiznat. Většina mých bývalých přítelkyň tuto informaci přijalo vcelku pozitivně. Zkoušeli jsme tedy bondáž, bičíky, roubíky a jiné pomůcky, se kterými jsme si užili zábavu. I když jsem switch, hrál jsem převážně dominantní role. Nejspíš proto, že moje partnerky byly spíše submisivní typy.

______________________________________________________________________________________________________________________

Kapitola 1: Jak to vlastně začalo

Janu jsem poznal na kamarádových narozeninách. Nádherná dlouhovlasá zrzečka se smaragdovýma očima. Hned jsme si padli do oka. Začali jsme randit a úžívat si. Cílil jsem, že by to mohla být ta pravá. Ovšem zbývala ještě zkouška ohněm. Na rozdíl od bývalých jsem se Janči dokázal svěřit celkem brzo. Tedy dokázal... spíš jsem připravil romantický večer s překvapením.

Vše probíhalo podle plánu a závěr večera probíhal u mě v pokoji. Jediné světlo tvořili svíčky svíčky, které jsem zapálil pro lepší atmosféru. Byli jsme na posteli už jen ve spodním prádle a mazlili se. Navrhl jsem Janči, že jí zavážu oči. Neprotestovala. Chtěl jsem po ní, aby si klekla na kolena, což udělala bez zaváhání. Koukal jsem se na tuhle krásnou holku, jak se zavázanýma očima klečí přede mnou. Chvíli jsem jí pak hladil po zádech a líbal na krku. Potřeboval jsem ji trochu rozptýlit, než vše připravím. Vytáhl jsem policejní pouta, roubík a vibrátor s masážní hlavicí.

Lehce jsem jí zezadu objal a zeptal se "věříš mi?".

Janča chvíli váhala, ale bylo na ní vidět vzrušení v podobě husí kůže.

"Ano." konečně odpověděla a já se mohl pustit do experimentu.

Chytl jsem ji za obě ruce a spoutal želízky za zády. Její překvapení se projevilo malým cuknutím. Její dech se prohloubil a lehce zrychlil. Nevěděl jsem jestli to je strach nebo vzrušení. Vášnivě jsem ji políbil na krku a lehce kousl do ušního boltce (tak jak to má ráda).

Trochu se začala v poutech zmítat, a pak jen dodala "ještě!".

V ten moment opadl můj ostych. Líbí se jí to. Dopřál jsem jí tedy ještě pár polibků doprovázené lehkým mačkáním jejích prsou. Svoji spokojenou vyjadřovala lehkými vzdechy.

Poté jsem vzal roubík a nařídil, ať otevře pusu. To pro ni bylo další překvapení. Chvíli se snažila zaprotestovat, ale pochopila, že přes kuličku, kterou měla v ústech, už nepronikne ani slůvko a musí se plně svěřit do mých rukou.

Zašeptal jsem jí do ucha "teď jsi moje a já si s tebou budu hrát, jak se mi zlíbí."

Janča jen mírně a nejistě kývla hlavou jako souhlas. Vzal jsem připravený vibrátor, ale ještě než jsem jej zapnul, objal jsem Janču zezadu a dráždil jsem s ním Jančin rozkrok. Přišlo mi, že je ještě trošku napjatá a asi jí v hlavně ještě kolovaly obavy. To vše se vytratilo v momentě, kdy jsem vibrátor pustil. První reakce byla v podobě malého cuknutí, neboť něco takového nečekala, ale poté se jí uvolnily všechny svaly v těle. Roztála jak led. Přes roubík se pokoušela a slabé vzdychání. Abych zážitek ještě zintenzivnil, začal jsem ji líbat na krku a občas přišlo i kousnutí do ucha. Janča začala pohybovat pánví tak, aby si co nejvíce zpříjemnila dráždění rozkroku o vibrátor. Vzdechy začínaly nabírat na intenzitě. To vše ve mě vyvolávalo tak silné pocity vzrušení, že jsem se až chvěl.

Janča dosáhla vrcholu. Jemné výkřiky, které se snažily probojovat skrz roubík, ještě více posilovaly mé vzrušení. Janča byla jak v křeči. Celé její tělo se všelijak kroutilo. Srdce jí bušilo tak silně, až jsem se obával, že jí vyskočí z hrudi. Jak vše skončilo Janča se o mě opřela a vydýchávala. Já mezitím vypnul vibrátor a odložili jej.

Chvíli jsem pozoroval, jak slastně oddechuje. Mezitím jsem se rozhodli z mé skrýše vytáhnout bičík s důtkami.

Janču jsem narovnal a chtěl po ní, ať ještě zůstane v klečící poloze.

Začal jsem jí mírně hladit důtkami po zádech. To jí bylo velmi příjemné, až z toho měla husí kůži "víš, naučím tě jedno pravidlo. Když se chceš udělat, musíš požádat o povolení. Jakmile se tak nestane, přijde na řadu trest."

Janča se snažila dostat nějaká slova skrz roubík, ale marně.

"Protože si nepožádala o povolení, tak tě trochu potrápím. Avšak budu brát ohled na to, že jsem se nezmínil dřív, a proto bude trest menší. Chci jen, aby si věděla, co se bude dít, když nebudeš poslušná."

Lehce jsem důtkami švihl přes záda. Janča lehce poskočila a zasténala přes roubík. Pak přišla, která byla trochu silnější. I přes další zasténání se Janča ani nehnula. Na záda jsem poslal ještě pár ran. Avšak měl jsem hroznou chuť potrápit i její prsa. Rozepnul jsem tedy její podprsenku a odpojil ramínka, abych ji mohl úplně sundat. Nejdříve jsem ji přes prsa pohladil rukou, poté podráždil bradavky jazykem a lehkým kousnutím. Janča jen reagovala slastnými povzdechy. Pak přišla první rána přes levou bradavku. To s Jančou cuklo značně, až měla tendenci se zaklánět.

"Nezakláněj se nebo to bude horší!" pohrozil jsem.

Janča přes roubík vydala jen zoufalé zasténání, ale narovnala se. Kvůli pásce, která ji zaslepovala nevěděla, kdy má další úder očekávat. To pro ni bylo nejspíš to nejhorší.

Důtky ještě párkrát dolehly na její bradavky, a pak jsem je zaměřil na stehna.

Trestu byl konec. Sundal jsem Janči roubík a něžně pošeptal do ucha "je vše v pořádku? Můžeme pokračovat?"

"Ano." odpověděla Janča.

Políbil jsem ji a řekl "před chvíli si se bavila ty, teď je teda řada na mě. Otevři pusu!"

Janča udělala jak jsem poručil.

Na kouření o Janči jsem se hrozně těšil. Nevím, jak se to naučila, ale je to slast.

Když jsem se pomalu blížil k vrcholu, stopl jsem to. Sundal jsem Janči pásku z očí.

"Teď mi moje milá otrokyně ukážeš, jak dobře umíš šukat. A nezapomeň, jestli se budeš chtít udělat, musíš poprosit o svolení."

Lehl jsem si na postel, Janča se spoutanýma rukama za zády si musela sundat kalhotky, což se jí podařilo velmi rychle.Pak si na mě sedla obkročmo a snažila se zavést můj penis. Bylo roztomilé vidět, jak se o to snaží s rukama za zády, ale nakonec se jí to povedlo.

Během téhle jízdy se Janča ještě jednou udělala. Nezapomněla se však zeptat na povolení. Nakonec jsem se udělal i já.

Janča si vedle mě s úsměvem lehla a já jí klíčky od pout odemkl. Chvíli jsme takto leželi a povídali si. Janča se vyjádřila velmi pozitivně k tomu, co se právě odehrálo. Dokonce Jsem se dozvěděl, že nějaké praktiky z této oblasti už zkoušela. Avšak se také vyjádřila k tomu, že by nechtěla být jen otrokyně. Řekl jsem jí, že jsem switch, takže rád střídám role. Po této odpovědi byla Janča nadšená ještě víc a řekla, že si pro mě taky něco připraví.

______________________________________________________________________________________________________________________

Kapitola 2: A je to tady

Následující týden jsme měli oba plno práce, takže jsme se celý týden neviděli. Avšak musím se přiznat, že na tu noc jsem myslel den co den. Přemýšlel jsem, co všechno bych s Jančou chtěl vyzkoušet, co nového pořídit. Prostě nikdy jsme se s žádnou holkou tak perfektně neshodl na tom, co se nám v posteli líbí, a co bychom chtěli vyzkoušet.

Měli jsme se sejít v sobotu a já se nemohl dočkat. Už v Pátek jsem začal kontrolovat pomůcky a přemýšlel, co s Jančou vyzkoušíme. Moje hloubání přerušila SMSka od Janči.

"Zítra přesně v 18:00 přijdu k tobě. Budeš oholený a vykoupaný. Čekat mě budeš ve spodním prádle a všechny hračky budou připraveny na stole. Tvá paní."

Nemohl jsem uvěřit vlastním očím. Bylo to velké překvapení. Že by tak brzo chtěla Janča měnit role? To jsem zvědav co si na mě vymyslela. Prohnalo se mi hlavou.

Přišla sobota. Já se během odpoledne pořádně vydrhl a oholil, aby má paní byla spokojená. Všechny pomůcky, co jsem vlastnil, jsem připravil na stůl. Bylo 17:50 a já už netrpělivě vyčkával na svou paní.

Přesně v 18:00 zvonek. Šel jsem otevřít. Janča - má paní.

Vypadala jinak. Měla na sobě dlouhý červený kabát. Obličej více namalovaný než obvykle a vlasy stažené do culíku. Byla vyšší, což znamenalo, že má boty na podpatku. Jejich zvuk při vstupu do bytu mi způsobil příjemné mrazení v zádech.

Když se zabouchly dveře chtěl jsem Janču přivítat.

"Ahoj zlati." řekl jsem s chtěl jsem ji políbit.

Zastavila mě. "Co si to dovoluješ ke své paní?! Už teď sis vysloužil trest. Pověs mi kabát!"

To mě zarazilo. Nečekal jsem, že to bude takové hned od začátku. Když si sundala kabát, odhalila červenočerný korzet, který byl i přes prsa a černou minisukni. Pocítil jsem slabost v nohou, neboť korzety se mi hrozně líbí a tohle byla podpásovka.

Poslušně jsem pověsil kabát a čekal na další příkaz. Janča se jen odložila kabelku a vytáhla z ní černý kožený obojek s nýty a jedním kovovým očkem. Ten mi okamžitě nasadila kolem krku. Hned na to vytáhla vodítko, které připnula za kovové očko. Už jen toto stačilo, aby mi stál jak stožár.

"Pojď. Podíváme se jak si se na příchod své paní připravil." zatáhla za vodítko a vedla mě směrem k mému pokoji.

Chvíli se rozhlížela, a pak se přesunula k pomůckám. Jakmile si je důkladně prohlídla, vzala bič s důtkami, který jsem na ní tehdy použil.

"Takže k tomu trestu. Na všechny čtyři!" rozkázala a já ihned vykonal.

Hladila mě důtkami po zádech a říkala "Za prvé. Nejsem zlati, ale tvá paní! Za druhé. O této chvíle mě budeš vítat ve spodním prádle s nasazeným obojkem a s vodítkem v puse! Za třetí. Když uděláš něco špatně, budeš se mi omlouvat tak, že půjdeš na všechny čtyři, políbíš mi obě nohy a poprosíš o trest, rozumíš?!"

To vzrušení, které ve mě kolovalo se nedalo popsat. Tohle jsem opravdu nečekal.

"Ano má paní." odpověděl jsem a začal líbat nohy. "prosím o trest."

Janča mě okamžitě začala švihat důtkami. A moc se se mnou nemazlila. Jeden švih vedla zespodu mezi nohy, čímž mě důtkami švihla přes varlata a stopořený penis. Bolelo to jak čert. Silně jsem zasténal.

"Hm, to by mohlo stačit." dodala a zakončila to posledním švihem přes záda. "Kleknout!" poručila.

Klekl jsem si a čekal, co přijde dál. Janča ke mě přisunula židli, sundala si minisukni a sedla si na ni. Vzala do ruky vibrátor a začala se s ním dráždit v rozkroku. Pak ke mě natáhla obě nohy a poručila "Budeš mí líbat boty a hladit po lýtkách! Když budu spokojena odměním tě."

Jak poručila, tak jsem dělal. Líbal jsem boty a hladil lýtka. Janča po mě pokukovala a ten pohled jí dělal dobře.

Až se Janča udělala, lehce mi zabodla podpatek do hrudi a zatlačila, čím naznačila, abych přestal. Chvíli oddechovala, než zase promluvila "Nedá se říct, že bych byla úplně spokojená, budeš se muset víc snažit."

Postavila se a sáhla po policejních poutech a po sadě pro elekrosex. Trochu se mi udělalo suchu v krku. Na mě to ještě žádná partnerka nezkoušela.

"Teď mě hezky vylížeš a jestli se mi něco nebude líbil dostaneš elektrickou ránu do koulí. Tohle by tě mělo motivovat, aby si odvedl svoji práci dobře." obratem mi spoutala ruce, sundala boxerky a pomalu připevňovala elektrody na šourek. Chvíli si hrála s krabičkou, kde nastavovala napětí. Pak dálkovým ovladačem cvakla a já dostal ránu až to se mnou cuklo. "Výborně. Funguje to. Tak tohle se stane když nebudu spokojená!"

Janča si sundala kalhotky, sedla si zpět na židli a vodítkem si mě přitáhla ke svému rozkroku. "A makej!" poručila.

Když jsem začal dostal jsem hned ránu. Byla to bolest, že jsem se chtěl instinktivně chytit za šourek, ale pouta mi v tom bránily. Navíc, když jsem se vzdálil jen o pár centimetrů, hned si mě Janča přitáhla pomocí vodítka. Musel jsem makat dál. Než jsem přišel na to, jakým způsobem to Janči vyhovuje, dostal jsem ještě tři rány. Pak mi Janča drtila hlavu, jak byla s mojí prací spokojená.

Janča se udělala, s úsměvem na mě pohleděla a pohladila mě se slovy "Konečně dobrá práce."

Opět si potřebovala chvíli oddechnout. Pak mě odemkla z pout a poručila, abych šel na postel. Janča vzala ještě jedny policejní pouta a provaz. Ruce mi pomocí policejních pout připoutala k pelesti postele. Roztáhla mi nohy a pomocí provazu je také upevnila. Byl jsem spoutaný na posteli a tvořil jsem písmeno X. Janča ještě sáhla po pásce na zaslepení a nasadila mi ji.

"Za to, že jsi byl tak šikovný, odměním tě. Ale nesmíš se udělat nebo do tebe pustím proud a ty to bude muset minutu vydržet."

Minutu?! Pomyslel jsem si. To už jsem měl nahnáno, protože to opravdu bolí jak čert.

Janča mě začala kouřit. To bylo to nejhorší, protože tohle umí fakt dobře. Trpěl jsem slastí. Začal jsem prosit a žadonit, aby mě nechala udělat, ale všechno bylo marné. Pokaždé, když jsem to už nezvládal a blížil se k vrcholu, tak přestala. Takové utrpení jsem ještě nezažil. Udělala to tak pětkrát nebo šestkrát. Ani už nevím. Celé mé tělo bylo jak v tranzu a mysl před výbuchem. Želíska se mi lehce zařezávaly do ruky, ale pouta mě nekompromisně bránili před únikem. Nikdy bych nevěřil, že něco tak slastného může způsobit takové utrpení. Vždy, když chvíli počkala až se uklidním a začala na novo, nejdříve mě dráždila kroužením jazyka okolo žaludu, a pak přešla na sání. Když to udělala naposledy říkal jsem si, že je mi to jedno. Tu elektřinu vydržím. Udělám se!

Avšak to Janča přestala. Mě stále v hlavě bušilo. Cítil jsem, jak najednou nade mnou klečí obkročmo a sklání se ke mě.

"Teď si na tobě zajezdím. Jestli se uděláš dřív než já, bude to pět minut pod proudem."

Nevěděl jsem, co dělat. Pět minut nevydržím. Ale jestli na mě Janča nasedne, tak se už dlouho neudržím.

Janča nasedla a já cítil kolem svého penisu teplo a vlhko její kundičky. To ve mě vyvolalo takovou slast, že jsem byl zase kousek před vrcholem. Bylo otřesné a slastné. Být tak příjemně drážděn, nemoct se udělat. Janča po mě rajtovala tak divoce, že bylo jasně, jak moc si mě přeje potrestat. Tohle nevydržím. Celým mým tělem proudí vzrušení a...

Co to? Janča se udělala. Spása. Nebude mučení elektřinou.

Cítím, jak se zohýbá a šeptá mi do ucha "To mám ale šikovného otroka." Políbila mě a začala opět na mě rajtovat. Tentokrát si ale vzala do ruky vodítko a začala za něj tahat.

"Prosím má paní, smím se udělat?"

Janča se trochu zasmála "ano, smíš."

Tato dvě slova pro mě byla vysvobozením. Netrvalo to dlouho a já jsem do Janči udělal.

Janča se opět nahnula nade mne a začala mě líbat. pak se narovnala a dodala "ještě si tě takhle chvíli nechám."

Poté Janča zmizela z postele. Jelikož jsem měl stále pásku na očích, nevěděl jsem, co má ještě se mnou v plánu. Moc jsem nad tím nepřemýšlel, protože jsem oddechoval po tom utrpení, co si na mě připravila.

Slyšel jsem, jak přišla do místnosti. Sundala mi elektrody ze šourku a zažala mi ho celého omývat. Celkem mě to překvapilo. Až bylo hotovo najednou jsem ucítil něco studeného.

"Cvak!" ozvalo se.

"Tak a teď jsi jenom můj!" řekla Janča a sundala mi pásku z očí.

Podíval jsem se směrem na můj penis. Pás cudnosti. I ten typ poznávám černý CB6000s. Jednu dobu jsem se o pásy cudnosti zajímal, ale nikdy by mě nenapadlo, že mi někdo nějaký nasadí.

"Co to má znamenat?" zeptal jsem se.

"To znamená, že teď patříš jenom mě. Já teď budu rozhodovat o tvých orgasmech. Pouze já budu vlastnit klíče. Když budu s tvými službami spokojená. Dovolím to se uspokojit. A když ne, budeš trpět. Víš od té noci, co si se mi přiznal s tvojí úchylkou, trochu jsem uvažovala. Už dlouho jsem chtěla mít chlapa zamknutého v pásu cudnosti, ale s žádným bývalým by to nefungovalo. S tebou by mohlo."

Byl jsem v šoku a nevěděl, co říct. Janča se jen přitulila a začala se mazlit. "Doufám, že se nezlobíš."

Jemně jsem naznačil že ne. Musím přiznat, že mě to vzrušilo. Navíc, jak se Janča ke mně začala tulit a mazlit, zase na mě šla erekce, ale tentokrát mi v ní bránil pás. Dost to bolelo.

Janča si toho všimla "Zvykej si." Řekla s úsměvem.

Jak to tedy bude dál?

Kapitola 3: Nová zkušenost

Pátý den jsem zamčený v pásu cudnosti. Je to hrůza. Byl jsem zvyklý, že když to na mě přišlo, udělat si dobře. Teď se cítím šíleně nadrženě. Mezitím mě Janča nechtěla pustit a musel jsem jí orálně uspokojovat. Doufám, že až se dnes večer s Jančou uvidíme a ona mi sundá tu hrůzu, která mi způsobuje tohle utrpení. Musím teď čurat v sedě, noční a ranní erekce mi způsobují bolest a trochu to překáží při sportu.

Co ale čert nechtěl. Když jsem se pomalu chystal z práce přišla mi SMSka od Janči.

"Miláčku promiň, ale musím odjet na služební cestu do zahraničí. Budu tam muset zůstat 14 dní. Doufám, že to tady zatím vydržíš, pak se ti odměním. Pa."

Cože? čtrnáct dní? Byl jsem z toho v šoku. Už teď jsem tak nadržený, že bych byl ochotný udělat téměř cokoliv. Zkoušel jsem Janči ještě rychle napsat, aby mě odemkla než odjede. Bohužel se mi dostalo odpovědi, že už jsou skoro za hranicemi.

Po uplynutí prvního týden, jsem pomalu začal šílet. Přemýšlel jsem, jak se tohoto děsného zařízení zbavit. Za nikým jsem ale pro pomoc jít nemohl. Nechtěl jsem si udělat ostudu. Špatně se mi spalo, neboť i sebemenší pohyb v pásu mi dělal dobře, avšak následná erekce byla odměněna bolestí. Všechno ve mně šílelo a toužilo po slastném orgasmu.

Další den ráno jsem od Janči dostal SMSsku.

"Ahoj miláčku, tak jak se daří? Doufám, že to zvládáš. Jestli toužíš po pár chvil svobody, můžeš se stavit za mojí kamarádkou Hanou. Té jsem nechala jeden klíček a seznámila se situací. Dnes tě kolem páté bude očekávat.Budeš ji poslouchat na slovo, jako bych to byla já! Jestli s tebou bude spokojená, odměním tě. Pa."

Tohle mě trochu rozčílilo. Jak o tomhle mohla někomu říct? Já vím, že holky rády drbou, ale tohle bylo nepříjemné. Avšak pak mne začaly přemlouvat základní instinkty. Svoboda. Uvolnění. Kvůli tomu jsem byl ochotný to překonat.

Hana byla Jančina dobrá kamarádka. Byla o něco vyšší než Janča, dlouhé černé vlasy a modré oči. Stejně jako Janča působila dojmem křehké dívčiny. Ještě do teď nechápu, kde se to v Janči vzalo. O to více mě překvapuje, že Hanka je asi podobně orientovaná.

Když jsem vešel do domu, kde Hanka bydlí, byl jsem velmi překvapen. Nikdy jsem u ní doma nebyl. Byl to celkem velký dům, který prý zdědila po nějaké vzdálené příbuzné, o kterou se starala.

Byl jsem před Hankou dost nesmělý. Ona se na mě šibalským úsměvem prohlížela.

"Tak co bude? Oblečení dolů!"

"Já myslel, že na chvíli dostanu klíček, a pak jej vrátím."

Hanka se zasmála "Tak to se pleteš hochu. Teď budeš dělat, co ti poručím. Mám nějaké instrukce od Janči, takže si spolu trošku pohrajeme. A jestli nechceš. Fajn, můžeš jít, ale klíček nedostaneš."

Jelikož jsem už vážně toužil potom se uvolnit, kývl jsem, že souhlasím.

"Hodnej kluk. Takže teď se svlíkni, chci vidět tu nádheru. Pak tě čeká trest za to, že se ke mě nechováš jako ke své paní, pokud vím instrukce si dostal. Tak dělej!"

Poníženě jsem postupně shazoval všechny kousky oblečení, až jediné, co na mě zůstalo byl pás cudnosti. Vzhledem k tomu, že se teď k Hance musím chovat jako z Janči, šel jsem hned na všechny čtyři, políbil jí nohy a poprosil o trest.

"Hezky si tě Janča vychovala." prohlásila s úsměvem na rtech. "A protože sis nedonesl obojek a vodítko, použiji něco možná méně příjemného."

Hanka vzala ze stolu jakýsi kožený pásek. Vypadal jako malá verze mého obojku. Obepnula mi jej za pás cudnosti. Bylo velmi nepříjemné, ale povedlo se. Pak připevnila vodítko za malý kovový kroužek, který se na tohle obojku na penis nacházel. Zatáhnutím na vodítko mi naznačila, abych ji následoval.

Vedla mě do suterénu, jež byl tmavý a ponurý. Hanka začala odemykat dveře, které byly na konci chodby vlevo. Když je otevřela, byly zevnitř polstrované. Zdá se, že Hanka tady má playroom. První, co mě napadlo a nemýlil jsem se.

Takže Hanka je profesionální domina? Prolétlo mi hlavou.

Místnost vypadala, že je udělaná zvukotěsně, co znamená, že tu může mučit své otroky bez omezení. Ale co se chystá udělat se mnou? Moje nervozita, ale také vzrušení vzrostlo.

Hanka mi poručila si sednou na ocelovou židli, která měla vysoké opěradlo s koženým čalouněním a konstrukce nutila mít nohy od sebe. Hanka na tom křesle již měla připravená kožená pouta a hned mi jimi zajistila kotníky a stehna tak, abych nemohl nohy dát k sobě. Ruce mi zajistila koženými pouty, které byly připravené za opěradlem. Všechny pouta ještě zajistila malým zámečkem.

Chvíli se na mě slastně dívala "Hm, takhle se mi to líbí."

Měla absolutní přístup k mému zamčenému údu. Mé vzrušení bylo čím dál víc silnější. Erekce, která se snažila dostavit, mi způsobovala mučivou bolest. Byl jsem ochotný podstoupit jakýkoli trest, jen ať už můžu na svobodu.

Hanka prvně vzala skřipce na bradavky. Nejdříve mi je začala bradavky lízat, pak sát a nakonec se i zakousla. To se mnou dost cuklo a Hanči se to očividně líbilo, že to ještě párkrát zopakovala. Když usoudila, že moje bradavky jsou připravené, upevnila na ně skřipce. Na každým z nich byl ještě háček na závaží, na který se Hanka rozhodla okamžitě dvě pověsit. Byla to pořádná bolest.

Avšak to nebylo vše. Hanka ještě vytáhla bič s důtkami.

"Počítej!" rozkázala a začala mě švihat. Nevynechala snad ani kousek mého těla, ke kterému měla přístup. Hruď, stehna rozkrok. Nepárala se se mnou. Když jsem po čtyřiceti ranách začal ztěžka počítat, rozhodla se ještě pro dalších deset ran. A byly pořádné.

"Tak jsem si tě připravila a teď k trestu."

Tohle nebyl trest? Prolítlo mi hlavou. To to bude ještě horší?

A taky bylo. Hanka vytáhla pletený bič. Usmála se na mě a připravila se na úder.

"Snaž se nehýbat. Nerada bych ti ublížila." chvíli se soustředila, pak bič odložila. "A víš co? Nebudu chtít slyšet tvoje nářky." vzala nafukovací roubík a s přísným hlasem poručila otevřít ústa. Pak začala pumpovat a zkoušet, kdy mě roubík dusí. Samozřejmě mi roubík nechala tak nafouknutý, že jsem jej měl plný ústa a jazyk byl natolik přimáčknutý, až to bylo nepříjemné.

Pak balonek na nafukování dala kolem mého krku na záda, aby měla zase volný prostor pro údery. Vrátila se na místo a opět se s bičem v ruce připravovala na údery.

Měl jsem strach, ale byl jsem i vzrušený. Čekal jsem na úder. Srdce mi bušilo silně, lehce jsem se třásl a mým tělem proudily pocity tepla.

Zavřel jsem oči. Slyšel jsem švih biče a před dopadem na mé tělo jsem trochu sebou cukl.

První rána. Těsně vedle levé bradavky, kde jsem měl ještě závaží. Zabolelo to jak čert, a pak bolest přešla v pálení.

"Řekla jsem nehýbat!" řekla Hanka trochu podrážděně.

Přišel druhý úder přímo na skřipec na pravé bradavce. To jej stáhlo dolů i se závažími. To zabolelo tak, že jsem se začal v poutech zmítat, ale ty mi bránily v jakémkoli pohybu. Dále jsem chtěl vykřiknout, ale roubík nafouknutý v mé puse mi zabránil vydat jen hlásku. Ta bezmoc mě vzrušovala tak, že jsem cítil pulsovat svůj penis v pásu cudnosti.

Takže tohle je můj trest. Hanka bude na mě trénovat sestřelování skřipců. To mě přesvědčilo, abych s vůbec nehnul a měl to rychle za sebou.

Třetí rána. Trefa. Opět zmítání a pokus o výkřik.

"Vidíš, že to jde. Tím by byl tvůj trest u konce." řekla Hanka a obložila bič.

Pak přišla za mnou a opět mi lízala bradavky. Tentokrát bez kousání. Bylo něžné a příjemné. Pak vytáhla z pod trička řetízek, na kterém byl klíček. Hurá, svoboda a odměna. Pomyslel jsem si.

"Koukám, že si klíček poznal. Tak co myslíš? Zasloužíš si chvíli svobody?"

Snažil jsem se přes roubík odpovědět, ale marně. Jen to Hanku více pobavilo.

"Tak tedy dobrá." sundala klíček a začala odemykat moje vězení.

Když mi sundala klícku, cítil jsem velkou úlevu. Navíc se mi hned postavil do pozoru. Pak ještě sundala kroužek a nakonec i obojek. Byl jsem úplně volný a byla to ohromná slast.

"Janča mě poprosila, ať zkontroluji hygienu. Prý ani jeden nemáte s pásem cudnosti zkušenosti. Ale ujistila jsem jí, že jej můžeš mít nepřetržitě i měsíc nebo dva."

Když to dořekla, myslel jsem, že odpadnu. Doufám, že Janču nenapadne mě v tomhle věznit tak dlouho.

"Teď tě oholím a pak se vrhneme na něco příjemnějšího."

Nemohl jsem se dočkat. Hanka mě oholila. Avšak kvůli mému vzrušení jsem tekl. Čímž mě párkrát potrestala plácnutím přes penis a nadávkami, jaké jsem nadržené prase. Bylo mi to fuk. Chtěl jsem svoji odměnu. Své uspokojení.

"Tak hotovo." ještě mě omyla a uklidila věci na holení.

Byl jsem už tak nedočkavý. Teď to přijde moje odměna. Myslel jsem si.

Hanka přišla s lubrikačním gelem a s pomůckou, co připomínala umělou vagínu.

"Slyšela jsem, že máš rád, když ti ho Janča kouří. Tahle hračka simuluje orální sex." chvíli si ji prohlížela a pak se usmála. "Jo a mimochodem, Janča jasně přikázala, že se nesmíš udělat. Prý, aby si se na ni víc těšil. Takže teď se si s tebou budu hrát tak, aby jsi byl co nejvíce navnaděný."

Po těchto slovech jsem se začal zmítat a snažil se protestovat. Avšak bylo mi to houby platné. Pouta nekompromisně držely mé tělo a roubík byl tak nafouknutý, že nebylo možné vydat ani hlásku.

"Copak to se ti nelíbí? Bohužel, takové jsem dostala instrukce. Teda bohudík. Baví mě takhle někoho mučit. Navíc Janča říkala, že při tomhle krásně škemráš. To já nemám ráda, takže roubík ti nechám!" zasmála se a začala mi potírat penis lubrikačním gelem. "A víš ty co? nějak sebou moc cukáš." dodala a na chvíli si odběhla pro kožené pásy, kterými mi zajistila trup a břicho. "Tak si připraven." oznámila s úsměvem.

Teď zažala moje noční můra. Mučení slastí. Ta hračka byla překvapivě realistická. To dráždění bylo tak příjemné, že jsem měl okamžitě blízko k vrcholu. A najednou, nic. Hanka měla už s tímhle zřejmě zkušenosti a věděla kdy přestat. Takhle to udělala ještě třikrát a já už chtěl zase začít žadonit o milost. Leč marně. Hanka dobře věděla o co se snažím a zřejmě o to více jí to bavilo. Užívala si mé zmítání v poutech a bezmoc, kterou pozice, ve které jsem byl přinášela.

To samé pak následovalo ještě po čtvrté a po páté. Měl jsem pocit, že mi vaří hlava a že exploduje jak sopka.

"Tohle by stačilo." řekla Hanka celkem už znuděně.

Ulevilo se mi, že to mučení skončí.

"Teď vezmeme něco dráždivějšího." dodala s nadšením a vzala si ze stolu umělou vagínu s vibracemi.

To ne. Prolítlo mi hlavou. Zmítal jsem se teď ještě víc, neboť tohle už na mě bylo moc.

"Ale no tak. Uklidni se. Slibuji, že tě potrápím jen pětkrát. Ale když nebudeš hodný tak desetkrát!" zakončila se zvýšeným hlasem.

Celé mé tělo se chvělo. toužilo jen po tom jednom. Snažil jsem se, co nejvíce uklidnit. Hanka mezitím začala se svojí mučící procedurou. Vibrace tomu přidali na intenzitě. Už jsme ani nestíhal dýchat vzrušením. Po třetím stopnutím jsem měl pocit, jak kdyby moje tělo pomalu rezignovalo. Byl jsem zpocený, udýchaný a v hlavě mi bušilo kladivo. Pak přišlo po čtvrté a po páté. Tak moc jsem se chtěl udělat. Stačil jen jeden pohyb navíc. Ale bránil mi v tom kožený pásek, kterým mě Hanka zajistila. Má s tím opravdu zkušenosti.

"A proto, že si se neuklidnil hned, tak ještě jednou." prohodila.

Teď bych kývl na cokoliv, jen aby mě nechala udělat se. Ale ten zatracený roubík. I když ani žadonění by nepomohlo. Viděl jsem tu jiskru v Hančiných očích. Oproti předchozí hračce tohle ji opravdu bavilo.

"A konec." dodala, když stopla moji další možnost se udělat. "Chvíli počkáme, až se zklidníš. Omyji tě a pak šup zpátky do pásu. Roubík ti ještě nechám. Nechci poslouchat tvoje žadonění."

Hanka si na chvíli oběhla pryč. Já pomalu vydýchával a snažil se ještě uvolnit z pout abych si mohl udělat dobře. Nic. Kdyby na poutech nebyly zámečky, tak to není tak těžké, ale Hanka byla opravdu zkušená.

Když se vrátila, opatrně mě omyla a přiložila k penisu led. Prý aby se snadno dal zamknout. Pak už mě jen namázla lubrikantem a zamkla. Klíček hned utíkala někom schovat.

Pak mi vyndala roubík z úst a vysvobodila z pout. Když jsem se oblékal ještě mě pozorovala.

"Nezapomněl si na něco?" řekla lehce podrážděně.

Bylo mi hned jasné, co se po mně chce "Děkuji má paní za lekci."

"No proto." dodala a pokynula ke vchodu.

"Janči řeknu, že jsem byla vcelku spokojená s tvým chováním. Ať už ona s tím naloží jak chce."

"Děkuji má paní." ještě jsem radši dodal.

Po cestě domů jsem nebyl schopný sledovat dění kolem sebe. V hlavě mi bušilo, byl jsem hrozně nadržený a jediné, na co jsem dokázal myslet, bylo, kdy mě Janča nechá udělat. Když jsem se jí svěřil se svojí úchylkou, bylo to jak mávat sirkou nad rozlitým petrolejem. Ten však v případě Janči vzplál. Nečekal jsem, že v takovém drobném tvorečkovy žije divoká dračice.

Ještě týden. Pak snad tahle hra skončí. I když část mne si to zase tolik nepřeje. Janča si mě zotročila a já se nechal. Jak se to stalo? Asi je to opravdu ta pravá.

Kapitola 4:  [Pracuje se na ní]

2

Re: Svázaná romance

Kapitola 3 hotová.

3

Úžasný příběh! I kdyby to byla jen fantazie... smile

4

Tjn, je to moc povedený :-)