1

Téma: pleny

Zdravím všechny na fóru. Poradíte prosím, jak přítele připravit na to, že bude zároveň s klíckou nosit občas i pleny? Nemáme vztah poručím - bez odmlouvání uděláš, vše je na dohodě. Máte nějaké zajímavé (i negativní) zkušenosti? Používáte klícku a pleny naráz, nebo zvlášť? Je třeba nějak pod plenu něčím mazat nebo sypat kvůli opruzení? A jaké pleny se osvědčily? Mnoho otázek, omlouvám se. A předem všem děkuji za rady.

2 Naposledy upravil: nadrzeny (11.9.2015 20:40:09)

Re: pleny

Jéé, další v zálibě v plenách smile Taky nosím PC i pleny, bohužel jsem na to sám sad Kromě vzorků od Teny jsem zatím měl jen ty od Abeny, ale jsou v pohodě (bohužel u nás se už neprodávají ty s igelitovým povrchem, pro ABDL komunitu jsou rozhodně lepší, v zahraničí ale normálně v prodeji jsou- zase jsme evidentně na tom jinak než západní Evropa a další svět). Pak jsem ted objednal ještě zkušebně balík z levnepleny.cz a zatím se jeví slušně smile

Jinak osobně se ničím nesypu, zatím mi stačilo se jen důkladně po sundání umýt. Jen někdy mě od mokré pleny štípou v noci koule a budím se, ale většinou to přejde když sundám PC (a to používám vhodný kroužek).

/Snad mě admin nesmaže, když jsem dám odkaz na začínající nový ABDL web (ten starý po proměně totálně umřel a nevypadá to, že by se vzpamatoval) - abdlklub.cz Jen tam zatím téměř nic není bohužel.

3

Připravit? Komunikací jako na cokoliv jiného... Buď mu to bude úplně proti srsti, pak se těžko dá něco dělat, nebo se mu to bude hned líbit, nebo něco mezi a pak se asi bude dát přesvědčit, aby si to vyzkoušel.

Jinak to není moje téma, ale nic proti němu nemám, tak i vím, že existovala skvělá wiki, porovnávající jednorázové pleny u nás k dostání.. Bohužel už není, ale bez obrázků je pořád k nalezení v archivu internetu:
http://web.archive.org/web/201206220801 … l-klub.cz/

4

Nemyslím si, že je možné někoho připravit. Prostě buď se mu to bude zamlouvat ne.

5

Doufala jsem, že je vás tu víc se zkušenostmi s plenami. Měli byste prosím nějaké rady i na další otázky, které jsem psala v minulém příspěvku? A nějaké reálné zkušenosti, ze kterých bychom se mohli poučit?

6

Nikdo nic?

7

Tak to vyzkoušejte a pak sem do fora dejte vedet. Nekdo musi byt prvni.

8

davidt: První už byl já, osobně mi vyhovují ty od Abeny smile jen škoda, že na českém trhu už nejsou v igelitové verzi hmm

Za dobré ceny, i poštovné, plus rychlé dodání je mají v dentimedshop.cz Balí diskrétně.

9

OK, tak druhý :-) Bylo by fajn, kdyby to pbtrix s přítelem vyzkoušeli a pak se do fóra dali vědět zkušenosti a zjištění, i třeba ty negativní.

10

Děkuji za rady. Objednala jsem dnes "iD Slip Medium Super plenkové kalhotky zalepovací 28 ks". Dohoda je zatím vyzkoušet na noc, jednou s klíckou, jednou bez. Přidáme k tomu nějaké omezení, aby plenu nesundal, ale aby se vyspal, asi zamčené rukavičky.

11

To zní zajímavě, tak držím palce.

12

Nebo je možné plenu pojistit lepící páskou kolem pasu, párkrát omotat a nesundá to (tedy sundá, ale když nebude mít pásku u sebe tak se to pozná, protože znova nebude lepit) tongue Spát se s tím dá, i chodit ven.

Čistě ze zvědavosti- v jakém věku je tenhle pár- klíčnice i ten zamčený a brzy v plenkách? smile

13

Rad.nosim pleny znacky tena sou supr a co teprv dys nasaknou ta vaha

14

První zkušenosti: s výběrem jsem spokojená, pleny jsou dostatečně savé i přiměřeně pěkné. Přítel souhlasil s vyzkoušením, jestli budou ve stálém arzenálu je zatím otevřené. Vyzkoušeli jsme obě výše zmíněné varianty, bez klícky je to prý lepší. Žádné mazání jsme nezkoušeli, to by asi bylo třeba na delší nošení. Prý je v pleně teplo (nedivím se). Poskytují spoustu možností. Teď o víkendu mu je nechám dokud to půjde, odhaduju tak do oběda. To už je od večera dost dlouhá doba. Jen musím ještě vymyslet, co s ním budu dopoledne dělat, aby si je užil  :-)

15

Je v plánu v těch plenách chodit ven? Ať už za trest, kdyby bylo potřeba nebo i bez trestu? Taky v plenkách chodím i ven a je to fajn pocit smile

16

Já v nich občas také musím chodit ven. Praktické je, když mi má Paní přikáže si ji vzít s kamarády na pivo. Nemusím potom chodit na WC. Horší je že po příchodu domů si ji musím sundat a Paní mi do pleny strká obličej. Prý abych si očuchal jaké jsem čuně. Je to dost ponižující, ale o to tu přeci jde.

17 Naposledy upravil: nadrzeny (25.9.2015 08:55:50)

snek: Škoda, že se k příspěvku tady nedá přidat 'Like' jako na Facebooku, hned bych jeden přidal smile (samozřejmě mám na mysli nějaký místní 'lajk', ne aby se to sdílelo na onen facebook)

Ale jo, do hospody jsou pleny hodně praktické.. ovšem radši s co nejvyšší savostí a možná i s vložnou plenou, udělá to slušný balík a hodně to pojme. Stejně tak třeba do vlaku, na hory.. (s PC se blbě močí u stromu, teda jde to, ale se strachem, že si počůrám kalhoty big_smile ).

18

Plenky už nosím spoustu let ze záliby,pravidelně jsem do nich onanoval k nelibosti přítelkyně. Asi před rokem mi do nich začala dávat pásy cudnosti CB 3000S v plastu, silikonu i kovu a bylo po masturbaci. Nejraději mám ten kovový, udržuje se nejlíp v čistotě. CB samotné v těsnějších kalhotech mne trochu při delším nošení vždy trochu otlačily, s plenkami se nosí mnohem příjemněji, cítím se jak ve vatě. Nosím na den jednorázovky silné podle toho, jak dlouho mají vydržet bez výměny. Na celý den doporučuju ty nejsilnější Abri Form nebo Seni Trio raději i s vložnou plenou a igelitovými kalhotkami, na noc používám látkové, přijde to levněji. Abych to měl víc zpestřené, nosím přes plenky trikot se zipem na zádech, který si sám bez její pomoci ani nerozepnu, pak jsou plenky skutečně nezbytností.

19

Jak takový trikot vypadá?

20

Buďto je to jako kombinéza kryjící celé tělo se zipem na zádech bez otvoru vpředu nebo samostatně punčocháče nebo leginy a jednodílný trikot opět se zipem na zádech nebo body zapínané v rozkroku. Pokud je zip nebo body zajištěné po zapnutí pár stehy, tak bez poškození si to v žádné případě sám nerozepnu.

21

Kde takové trikoty kupujete? Jde to koupit rovnou se zámkem nebo nějakým speciálním zipem? Nepřijde mi pravděpodobné, že by zip na zádech průměrně ohebný člověk nerozepnul.

22

Já se spíš divím, že se vůbec něco takové sériově vyrábí. Bylo by pár fotek?

23

Fotky pošlu, až budu u počítače. Ty trikoty ve vyborne kvalitě se dají koupit třeba na
grishko.cz
asi za 1000kc nebo mnohem levněji v sekači,ale to chce dost hledat. V původním provedení ten zip na zádech pochopitelně otevřít jde, ale stačí udělat pod jezdcem pár stehu a už ho sám neotevru.

24

No já osobně bych to asi řešila trošinku jinak. Stačí na jezdec přidat kroužek, druhý našít na trikot a použít malý zámeček  ;-)

25

Tak máme odpoledne a po poledním přebalení pokračujeme další plenou. Přítel začíná být nervózní, víkend končí až v úterý ráno a asi se plen do té doby nezbaví. Venku už jsme byli, celkem dobré, ale bylo to teď po přebalení, tak plena nebyla moc vidět. Přemýšlím o tom, že bych mu zážitek zpestřila nákupem něčeho pro děti  :-)