26

Re: pleny

Jen tak dál.

27

Pokračujeme s plenami do zítřejšího rána. Včera ráno prní problém, lehké opruzení, od té doby mažeme a sypeme. Dnes jsem ho už poslala spát, když teď nosí pleny jako mimino  :-) Pořád ale nevím, jak využít potenciál, který pleny nabízejí. S klíckou je to snazší, tam je jasně dané to omezení mého partnera, u plen to vnímám jinak. Přitom asi nechci hru rodič/neposlušné dítě. Máte prosím nějaké nápady na možné scénáře? Nebo odkazy na weby s touto tematikou (pleny místo klícky) ?

28

Nevím, nejsem expert, ale přijde mi, že plenky spíš možnosti rozšiřují než aby je omezovaly. Třeba jen tak, že při delším cestování dokáže být člověk déle bez záchodu...

29

Nikdo nic, pánové?

30

Pbtrix, píšeš "nechci hru rodič/neposlušné dítě". A co bys chtěla? Ptám se doopravdy, ne kousavě. Co by tě lákalo?

31

Co takhle doplnit o dupačky pro dospělé? Doporučuju Lazzzy, nebo taky Skippy, případně něco ze zahraničí. Najdou se tam kousky, kde chlap pak vypadá docela miminkovsky (zvlášť ty plyšový teddy) :-D S plenou k tomu a pár provokací typu "sex není pro malý chlapečky" nebo "s počůránkem to nedělám" a nechat se uspokojovat jinak případně před bezmocným miminem se obšťastnit sama...? Ale třeba tě bere něco jinýho :-)

32 Naposledy upravil: pbtrix (1.10.2015 08:42:18)

Furslover: děkuju za nápady

davidt: ptáš se, co se mi líbí nebo co by mě lákalo. Pro vyzkoušení plen jsem měla jednoduchý důvod, připadalo mi, že přítel se bude cítit ještě víc bezmocný než v klícce, když nemá pod kontrolou, kdy si může dojít na záchod, a přitom pořád může být "volný", stejně jako s klíckou. Proto jsme se rozhodli je vyzkoušet. Kontrola nad tím, kdy půjde na záchod, nebo to, že si nedojde ani jinde, když dostane plenu třeba do hospody, je pro mě lákavá. To jsme si minulý víkend vyzkoušeli k oboustranné spokojenosti. Pleny ale můžou být zajímavé právě s různými "miminkovskými" doplňky, a našla jsem na netu, že tenhle druh her má dost příznivců. Třeba to, co píše Furslover, se mi líbí. Nebo ten trikot o pár příspěvků výš, přítel bude přes trikot normálně oblečený, ale plenu si nesundá. Hledala jsem, co se dá koupit, a našla krátký overal na spaní, který si můžeš nechat vyrobit se zipem vzadu. Doplněné zámečkem mu to s radostí obléknu. Taky chci vyzkoušet za různé neposlušnosti přidělovat trestné body, a za ty z něj potom dělat víc a víc bezmocné mimino. Začne to plenou, může mít zakázáno mluvit a při porušení zákazu dostat dudlík, asi by šlo dupačky pro dospělé doplnit o zamčené rukavičky. Taky mě napadlo udělat ho tak neohrabaného, jako jsou mimina, třeba mu zalepit prsty páskou a k nim nějak přilepit lžičku, kterou by se měl sám najíst, případně sešít na některých místech dupačky, aby se mohl jen plazit po zemi. Nojo, jenže tyhle všechny nápady jsou zatím opravdu jen nápady, i když jejich vypsáním jsem si je trochu ujasnila :-) Tak jsem doufala, že jestli tu někdo máte zkušenosti v téhle oblasti, tak že bych něco z nich zkusila využít.

33

Když tak koukám, co jsi teď napsala, tak to všechno je Adultplay , což jak píšeš o pár příspěvků výš, hrát nechceš: Přitom asi nechci hru rodič/neposlušné dítě.

A ono se podle mě s plenami asi nic moc jiného hrát nedá wink

34

Pbtrix: Krásné nápady...!

35

IN: asi máš pravdu. Budu to muset víc prozkoumat. Nasměřujete-li mě na nějaké inspirativní weby, diskuse nebo eshopy, budu ráda. Kdyby to snad bylo v rozporu s pravidly tohoto webu, tak prosím soukromou zprávou. Další nápady sem   :-)

36

Mimochodem, jak takové hrátky probíhají? Plenu má třeba jednu na celý den, s tím, že s přídným nadělením uvnitř holt musí x hodin vydržet?

37

Právě, buď si z něj uděláš mimino, což asi nechceš, nebo mu plenka spíše pomůže, než omezí. Otázka je, zda je omezení to hlavní. Většinou se v těhle našich hrátkách mluví o omezení, ponížení, (sub)dominanci a tak dále. Možná by bylo dobré zkusit od všeho trochu a uvidíte. Takhle jsme se hledali my s partnerkou v hraní si s klíckou.

Já už jsem tady někde v jiném vlákně kdysi psal, že znám plenky jen jako praktickou pomůcku a tak nějak mě nikdy nenapadlo uvažovat o nich v erotickém podtextu. A i když se snažím vymyslet něco pro tebe, nic moc mě nenapadá, aspoň pokud to nemá být z oblasti hraní si na mimino.

Možná snad jedině z té oblasi ponížení, že by se musel někde v plence předvést. Třeba v šatně fitka nebo bazénu při převlékání.

Plenka má od klícky tu výhodu, že jí můžeš nosit i ty. Neuvažovala jsi třeba tímhle směrem? Že ty bys byla to opéčovávané miminko a on se o tebe staral?

38

Já taky přihodím pár nápadů k plenkám a bezmoci – sice z něj nechceš dělat dítě, což naprosto chápu, protože mě to taky nebere, ale když už jej přebaluješ a tak, mohlo by se vám přecejen líbit společné krmení, protože je to i o tom, že on v podstatě nerozhoduje o tom kolik a čeho sní nebo vypije, taky je to velmi sbližující zážitek. Hodně aktivit se dá vytěžit z roleplaye, dá se hrát třeba na to, že on by se měl ovládat, ale nejde mu to a tak se ho v podstatě postupně pokusíš víc oplenkovávat, protože chceš aby byl v bezpečí a pohodlí, což mu ale se sebeovládáním nepomůže.

Související věc je omorashi/desperation/zoufalá potřeba – on ti dá svoji potřebu najevo a ty ho v podstatě odmítáš a necháš čekat až věci naberou očekávaný spád. I když tohle je spíš o ponížení než o bezmoci. Cojávím i třeba takové zalehnutí by se mu mohlo líbit. Omezení pohyblivosti je, jak píšeš, taky fajn. I omezování smyslů má smysl bez zraku a sluchu bude silněji reagovat na jiné podněty. Nabízí se třeba nabídnout mu přebalení jen když se bude šikovně činit nebo splní nějaké úkoly...?  Je to hodně o tom, jak vás to baví a inspirace v kombinaci s fantazií zaručuje mnoho kvalitní zábavy :)

Mě osobně nedávno dost zaujal tenhle inspirativní obrázek:
http://i.imgur.com/ekpSssP.jpg
Jak dlouho? Než tohle všechno odnosíš, teprve pak bude odemčení :)

39

Pbtrix: Opakovaně zmiňuješ (i když spíš mezi řádky), že se ti líbí na plenkách a dalších nápadech ta přítelova bezmocnost. Evidentně to tedy nemusí být přímo hra rodič/neposlušné dítě, ale rozhodně jsou to adult baby hry, kde ponížení a miminkovská bezmoc hraje důležitou roli. Jinak si neumím vysvětlit ty prima nápady se stupňováním omezení, které tady nadhazuješ. Fakt díky, moc pěkná inspirace :-) Docela by mě zajímalo, jak to vnímá přítel. Já sám jsem submisivní, s partnerkou si občas hrajeme (lehké bdsm, svazování), už pár měsíců někdy přijde ke slovu i klícka. Na plenky má Paní není, což mě docela mrzí, a i miminkovské fantazie jsou omezené, i když dupačky už jsme k mé velké radosti pořídili. Mě se plenky líbí hodně, ale spíš pocitově při nošení než přímo na potřebu. Rozhodně si zatím moc nedokážu představit, že jsem donucen je nosit a před mou Paní i použít. Lada tak někde v koutkku potají sám, když by mě nechtěla pustit, a i to už by bylo dost. Představa, že se na mě u toho přímo dívá a třeba se mi i směje, je hodně ponižující a vzrušující zároveň. Jak tohle prožíváte vy oba?

40

Vidím, že možnosti jsou  :-)

Pro začátek jsem zvolila cvičení vhodného chování a poslušnosti. Dnes ráno jsem oznámila, že budou tresty za neposlušnost, trestné body se sbírají celý víkend. Zatím má plenu (došel si bez dovolení na záchod a myslel si, že to nezjistím). Hodilo by se k tomu nějaké ponižující oblečení, to ještě nemáme. Ty dupačky se mi moc nelíbí, vypadá to jako tepláky nebo je to umělé. Zkusím ještě hledat. Koupila jsem mu krásný dudlík a mám objednaný krátký overal se zipem vzadu.

Na otázky ve vašich příspěvcích odpovím později.

41

pbtrix:
Prima :-) Overal může být taky fajn, natož se zámečkem... Já mám plyšový bleděmodrý Lazzzy, který jsou strašně moc příjemný, a to natolik, že si je chce občas moje drahá polovička půjčovat. Asi pořídíme druhý :-D Taky mě hodně bere k té bezmoci nějaký zamuchlání - teplá deka, nebo ideálně kožešinkový fusak... Prostě miminkovský ponížení - tuhle jsem takhle zabalenej a zavázanej "musel" (spíš směl) přivádět svoji Paní jazýčkem až na vrcholky. Myslel jsem, že se u toho sám zblázním, ale protože jsem byl zamčený, nemohl jsem nic - a přesto jsem měl pocit, jako bych měl orgasmus i já. I za tyhle hrátky JI miluju!!!

42

Sleduji toto vlákno, ale jen sleduji, pleny mě nijak neberou, ale přesto jsem tu přišel na něco zajímavého. Když jsem zamčený, tak "ho" mám jen na čůrání a o sex musím prosit, resp. rozhoduje moje Láska kdy a jestli to budu mít a v případě nošení plen už "ho" vlastně nemám ani na to čůrání i o tom pak vlastně rozhoduje klíčnice, kdy si člověk může dojít na záchod a kdy si musí ulevit do plen a jak dlouho v tom bude. To je z mého pohledu na tom to vzrušující ponížení, to je z mého pohledu jediné plus u plen.

43

Zajímavé je místo pásu cudnosti zavést cévku a pak dát plenku. To potom subík nemá ani kontrolu nad čůráním. Prostě to vytéká samo bez možnosti jakoliv to ovlivnit. Je to zajímavej pocit nemít ani kontrolu nad svou tělesnou potřebou. Občas mě má Paní takto ponižuje. Doporučuji vyzkoušet

44

Já partnerovi občas dám plenu, když dostane kolík a dá se čekat, že bude samovolně "špinit".

45

Přítelkyně mi taky dává často permanentí cévku  s balónkem, aby nevyklouzla a abych si ji ani nemohl vytáhnout sám. Pak mne uzamkne do kovového CB6000S i s plenkami a igelitovými kalhotkami. Navrch mi dává celotělový trikot se zajištěným zipem na zádech. Pak je jen na jejím rozhodnutí, kdy mi plenky vymění, doma  to udělá, až když to začne prosakovat, na cestu venku dostanu co nejsilnější, ty vydrží zpravidla celý den.

46

Pavel: Takže děláš do plenky i velkou potřebu? To jsem už sice taky zkusil, ale v tom bych teda bez tvrdé paní/pána dlouho sám nevydržel, s plenkou nasáklou močí to je něco jiného..

47

Velké potřebě se vyhýbám, to jen ve stavu nouze,to je nám dost nepříjemné. A s cévkou v plenkách nikdy. Jako účinné opatření dostávám klystýr na vyprázdění před zabalením do plen. I to je dost erotické.

48

Nikdy by mě nenapadlo, že by mě rajcovalo vaše hraní... Ale teď bych ho bral...!

49

pbtrix wau chcel by som s tebou straviť jeden víkend big_smile

50

simir7: nevíš, co si přeješ  :-)

Dnes přišel krátký overal, vypadá výborně a hlavně ho půjde nosit pod oblečení, tak to o víkendu vyzkoušíme. Ještě jsem našla takové roztomilé dupačky, tak je asi taky objednám.

Moc nevím, jak řešit pleny na delší dobu, ty co jsem koupila, vydrží max tak půl dne. Hodilo by se mi, kdybych mu mohla dát pleny na celý víkend, zamknout ho v overalu a odjet, je to vůbec reálné?