51

Re: pleny

je to možné, ale si strašne kreatívna a niektoré veci znejú super, niektore trošku moc

52

pbprix:
nejvíc se mi osvěčily ABRI FORM AIR PLUS L4, do kterých si vkládám ještě velkou vložnou látkovou plenku nebo staší froté ručník, čím silnější, tím lepší. Látková plenka či ručník spolehlivě rozvedou vlhkost do celé jednorázovky. Navrch pak ještě igelitové kalhotky, které zachytí případný průsak. Ty 4 litry, které to má pohltit, jsou jen teoretická možnost, reálně do prosáknutí je tak asi něco před dva litry, takže to stačí spolehlivě tak asi na 24 hodin, když se míň pije nebo čeká až do  průsaku kolem igelitových kalhotek, tak i na déle. Váha plných plen ale vyžaduje dobré držení v rozkroku, pod overal nosím přes plenky dost stahující punčocháče a body. PC navíc zajistí, že se močí doprostřed plenkových vrstev. Na chození venku to chce ale dost volné kalhoty, balík je to pořádný.

53

pbtrix: Na celý víkend asi jedině jednu normální plenku a do ní minimálně jednu (spíš více) vložných, udělá to slušný balík a hned tak to neproteče. Ale není to moc celý víkend?  Zvlášť, když by se chtělo subíkovi na velkou a pak v tom být X hodin není vůbec příjemné.

54

Děkuju za praktické zkušenosti. Zdá se, že víkend je moc, ale s dobrou přípravou (klystýr) a kombinací pleny s něčím vloženým (ručník, plena) bychom mohli třeba od pátečního večera do nedělního rána zkusit. Zbývá dořešit, aby to drželo na místě, na to by asi šlo ušít z pevného plátna nějaké "kalhotky", představa je asi jako svěrací kazajka, ale od pasu do rozkroku. Dělá se něco takového? A pod to igelit. Kde kupujete igelitové kalhotky? Koukala jsem, že je nabízejí i běžné sexshopy, ale asi se pod to nevejde takový objem plen.

55

http://www.pvc-fashion.cz/specialni-pro … otky/#data Mrkněte na tohle. Jde to objednat i ušité na míru.

56

Aby plenky i hodně těžké držely v rozkroku, na to se mi nejvíc osvědčily hodně stahovací gymnasticke trikoty v rozkroku bez rozepínání a pod ně punčocháče. Ty udrží všechno. Ty igelitové kalhotky jsem kupoval na inzerci na sexyplastenky.cz asi za 150 kč za kus.

57

Plán na večer: klystýr, vyprázdnit, umýt, pak dostane plenu vycpanou froté ručníkem a overal. Zip zašiju, aby ho sám nerozdělal. Potřebuju něco, po čem bude dobře spát, protože ráno najde byt prázdný a v kuchyni vzkaz, ať si užije sobotu. A k tomu seznam úkolů, některé venku, jiné uvnitř. Jeden z úkolů bude vyzvednout dupačky a koupit si bryndák. Vrátím se v neděli dopoledne a budu ho chtít při návratu vidět ležet v posteli v dupačkách, mít bryndák a pít z dětské lahvičky teplé mléko. Nebude vědět, kdy se přesně vrátím. Při nesplnění některého z úkolů měsíc spaní s plenou a dudlíkem, případně ještě zostřený režim.

Nápady na vylepšení?

58

Na nápady k tomuhle víkendu je teď už asi pozdě :-) ale jsem docela zvědavý na výsledek ;-)

59

Výsledek super. Takhle dlouhá doba je ale na hraně, slíbil by mi cokoli, abych ho zbavila mokré pleny. Trochu protekl, ale to asi příště pochytají ty igelitové kalhotky. Na velkou vydržel až do dneška. Nechám ho teď pár dnů bez klícky i bez plen, počkám, po čem se mu začne stýskat dřív  :-)

60

http://www.monkeysports.cz/plavky-no-fear-pan#n - taky by mohlo být zajímavé místo trikotu

61

Takový neoprén se zipem na zádech přes plenky k tomuhle účelu taky poslouží  velmi dobře, ale chce dát mezi neopren a plenky igelitové  kalhotky, protože jinak přes neopren to prosakne docela snadno ven. Ta cena je docela zajímavá.

62

pbtrix:
Mohu se zeptat, jak vaše hry z posledních dnů ovlivňují váš vzájemný vztah? Jsou to jen víkendové hrátky, kde jakoby přepnete do jiného módu, nebo to proměňuje i vaše vnímání jeden druhého v běžném životě? Jak se teď díváš na svého přítele, když ho znáš i škemrajícího v pročůraných plenkách? Co se tobě líbí na tomto jeho ponížení? Omlouvám se, možná dost osobní otázky - jen bych rád nahlédl do té dynamiky z pohledu partnerky, abych věděl, co třeba mohu očekávat i u nás...

63

Furslover: je dost brzo na takovou reflexi... zatím jsme to trochu vyzkoušeli, je to jak píšeš přepnutí do jiného módu, ale to máme i s klíckou podobně. Pleny si nejde vzít do práce, klícku ano, v tom je omezení na delší pokusy. Přítele už jsem viděla v různých ponižujících situacích, tahle není výtazně jiná. Co se mi na tom líbí asi vystihl BIHOLKU o pár příspěvků výše. Každý vztah je jiný, když to takhle je u nás, může to u vás být podobně nebo taky úplně jinak... Klidně se dál ptej, zkusím na vše odpovědět.

64

pbtrix: Díky moc za odpovědi :-)

65

Pelu: ten neopren/plavky se mi taky líbí smile A není ani drahý.

66

Ja plenky taky miluji. Mám rád ten pocit ponížení. Rád bych kdyby mě je moje přítelkyně nutila občas nosit smile ale ona to moc nemusi. I když už dělá pokroky, od včerejška jsem poprvé zamčený. Tak uvidíme smile

67

Tak pokud mohu přispět troškou do mlýna-každý krok typu plena,PC a podobne by měl být překvapením-i přes předchozí partnerovo “přání“.Kupříkladu já o pleně vubec nepřemýšlel,ale jednoho dne...Naše hrátky s partnerkou měli vždy podobný scénář-oba si fetišíme v pvc-pláštěnky,kukly,masky,pouta-jenže to mělo až donedávna vždy stejný scénář-začátek,nějaky scénář a dříve nebo později osvobození a sprcha.Ale posledně-čekajíc konec-jsem se zmýlil.Na hlavě maska,pláštěnka,jedny pouta okolo penisu pevně svírající vak na mého juniora,okolo pasu řetěz a na něm další pouta pro mé ruce.Po docela těžkých 6ti hodinach mé služby kráčí ona do sprchy a já v plné “zbroji“ za ní.Osprchuje se a ja uz natahuji ruce v poutech k ni skrz odemcení-jako obvykle.Namisto toho je vsak utahne.Pres plynovou masku kricim,vztekam se,nadavam.Jeji reakce-utahne masku a baví se ucpavanim otvoru na filtru.Pak řekne,že jde spát a jde.První co mě nap

68

Tady budu trochu víc ujetý - to je super, a co kdyby se ti do té masky vyčůrala? Samozřejmě na chvilku, ale myslím, že by to byla příjemná inhalace...

69

Tak dneska mi má Paní ráno přikázala zasunout anální kolík, uzamkla mě do CB 6000s s vložkou KSD a dala plenku a na ni plenkové kalhotky. Takto budu prý až do zítřejšího rána. Jen na noc bude výměna mokré plenky za suchou. Už aby byla neděle!!

70

snek: jak se ti to líbilo? Bylo to hodně drsné? Že bych se inspirovala...

71

pbtrix: Bylo to hrozně ponižující a zároveň vzrušující. Takto jsem musel jít s mou Paní k mamince. Pro subíka je hrozné mít pás cudnosti, který nedovoluje erekci zároveň s análním kolíkem a plínkou. Celý den jsem byl vzrušený a nadržený až na hranici svých možností. Večer mi nakonec má Paní, při výměně mokré plenky kolík vytáhla a tak jsem šel spát pouze s dvěma plínkama s pásem cudnosti a v kalhotkách. Vřele doporučuji vyzkoušet.

72

snek: velmi inspirativní. O víkendu to zařadím do programu. Prosím piš i o dalších věcech, které v tomhle směru zažiješ; s plenami jsme začali experimentovat teprve nedávno, tak vítám každou inspiraci.

73

Ok

74 Naposledy upravil: pbtrix (23.10.2015 13:42:42)

Na začínající víkend už se zpřesňuje plán. Začneme celkem jednoduše v restauraci, přítel bude mít klícku, anální kolík, plenu a zákaz mluvení na všechny krom mě. Porušení zákazu bude znamenat, že od té chvíle bude mít kolem krku zavěšený dudlík. Dostatek tekutin je samozřejmý. Od dnešních 14.00 nesmí na záchod. Noc stráví v dupačkách v posteli, rukávy jsem přišila k bokům a nohavice sešila (to ještě neví). Za jednu nohu bude připoután k posteli. Na dudlík jsem z širší gumy vyrobila takový jednoduchý postroj, který zabrání jeho vyndání bez pomoci rukou. Ráno pojedeme na celodenní výlet, na plenu použijeme stahovací kalhotky a punčocháče. Někde (ještě nevím kde) venku ho přebalím. Platí stejný zákaz mluvení na ostatní. Po návratu bude přivázaný za ruce a nohy k posteli, a budu ho různě dráždit, on nesmí vystříknout. Nakonec ho dvakrát za sebou nechám vystříkat, pak dostane zpátky klícku. Než mu dám plenu, dostane klystýr, ať si pak plenu užije. Aspoň hodinu ho nechám podělaného, pak se bude smět omýt a poprosit o oblečení na noc. Ta bude stejná jako pá-so, jen v neděli ráno zůstane v dupačkách. Snídani i oběd bude mít jako krmení mimina, odpoledne si bude moct vybrat stejný program jako v sobotu večer, ale drsnější, nebo dál mimino. Pokud mimino, bude to pro něj znamenat celý další týden pleny na noc. Noc z neděle na pondělí bude stejná jako ty předchozí.
Jak byste to ještě vylepšili?

75

Jak jste na tom s pissem? Co třeba mu nacurat do lahve s dudlikem a musel by pít jen to? Třeba na tom výletě,  venku,  kde můžete někoho potkat.