1

Téma: Pravověrní otroci

Ahoj, v pátek jsem si vyzvedl svůj nový Spiderwire2, tímto děkuji Vojtovi za zaslání. Docela by mě zajímalo, kolik je tu pravověrných otroků - submisivů, kteří jsou sub jak v sexu, tak i normálním životě? Já to mám tak, že v životě jsem spíš dom v sexu mám rád obě role. PC mám spíše jako zpestření. Nezvládl bych zamčení na delší dobu. Vidím to tak na jeden den pro začátek, později přes noc a po zkušenostech a nějakém čase třeba přes služebku partnerky, ale víc bych nechtěl. Kdo z vás to má podobně a kdo chce opravdu být zamčený dny a týdny a v sexu i reálu sloužit své paní? Je tu hodně příspěvků i fantazií, jak jsou muži zamčeni na pořád nebo na dlouhé období - měsíc a více. Zajímá mne, jestli to tak opravdu chcete nebo je to jen fantazie, která i mne vzrušuje, ale v praxi je nemožná?

2

Re: Pravověrní otroci

Proc by byla v praxi nemožná?

3

Je zbytečné, abych zde vypisoval své sexuální preference, zcela přesně je vystihuje má touha žít v takovém vztahu, jaký panuje mezi Jane a Jimmem z příspěvku viz.níže. V podstatě to znamená, zcela se vzdát jakékoliv svobody a vlastní vůle a veškeré rozhodování předat do rukou své ŽENY.

http://forum.cudnost.cz/post/2460/#p2460

4

Já osobně jsem v normálním životě  nebo lépe řečeno na veřejnosti asi spíš dominantní osobou,  ale co se týče sexu jsem čistě sub. Rád sloužím  a posluhuji své Lásce a rád jsem jí ovládán a trestán. Ale,  aby si někdo nemyslel,  že doma jen lezu po kolenou  s hadrem v ruce,  musím říct, že jako partneři jsme si rovnoceni a jsme sto se i pohádat. Jen když společně zabezpecime chod domácnosti,  jako je úklid,  vaření, nákupy, přání,  děti atd,  to vše děláme společně a rovnoceni,  prostě když je doma klid a pohoda,  tak teprve pak sloužím té své doméně,  svoji Lásce,  poletuji okolo ní a plní všechna její přání a rozmary. Pokud doma neklape vše jak má,  pak není ani moc nálada nebo čas na naše hrátky.
Takže ano,  jsem sub,  ale pouze v soukromi,  a to jsem pak moc rád sub. Ale pod zámkem jsem pořád. Tedy v současné době ještě ne,  protože moje Láska po mém zákroku ještě vyčkává před opetovnym uzavřením,  ale pak už to bude nadobro.

5

My to máme taky tak - v praci, na veřejnosti jsem dominantnější, doma vše řešíme demokraticky, ale sex-to se rád oddám své Bohyni.