1

Téma: Můj současný příběh a poradna - jak na to s vaší partnerkou

Rád bych přispěl svým příběhem o tom, co právě prožívám, k už několikrát probíranému tématu - jak na to, aby se z vaší přítelkyně/manželky stala vaše klíčnice a kromě toho aby vás to oba bavilo, těšilo a posouvalo dál ve vašem vztahu. Ne proto, abych se pochlubil, ale protože vím, že je to ožehavé téma pro mnoho z vás. Zastřelil mě Amor a stalo se to v čase, kdy jsem to vůbec nečekal a na místě, na kterém bych to taky nečekal. Čekal bych to spíš v úchylných kruzích, kam často chodím, než tam venku. A stalo se to právě tam venku.

Mám svou oblíbenou vinotéku a tam jsme se potkali. Nejdřív jako kamarádi a později mezi námi přeskočila jiskra. Janča do té doby netušila vůbec nic o klíckách a ani obecně o úchylných lidech. Včas jsem ji varoval, že nejsem tak úplně obyčejný, ale asi mě v tu chvíli neslyšela :-) Teď jsme zamilovaní a chtěl bych se s vámi podělit o svůj příběh a o zkušenost, jak z úchylkami nepolíbené dámy udělat svou klíčnici, protože se mi to podařilo. K naší oboustranné radosti a k našemu oboustrannému potěšení a vzrušení.

Asi mám výhodu, že klícky prodávám. Místo toho vám ostatním nezbývá než si dosadit nějaký vlastní úvod, jak s partnerkou o tomhle tématu začít mluvit. Mám jich doma plnou skříň a poté, co jsem to Janče opatrně naznačil, to všechno měla možnost vidět. Zajímalo ji o tom úplně všechno, tak jsme se rychle dostali i k tomu, proč to vlastně dělám, co mě k tomu přivedlo a že v tom jedu taky. A tady byl důležitý moment v tom, že jsem jí to všechno vyprávěl empaticky, se všemi výhodami, které to přináší přítelkyním a manželkám. Ale žádná věda v tom není - žena má chlapa rázem pojištěného proti nevěře a proti masturbaci na úkor partnerského sexu, který díky tomu doslova vykvete.

Tak jsme se o tom bavili po několik společných večerů, netlačil jsem moc na pilu, jen sem tam zmínka, abych nezapůsobil nějak sobecky. Tady mě napadlo, že na tom možná někteří z vás pohořeli. Nejde to zařídit a domluvit ve stylu "tady máš klíčky a zamkni si mě, protože já to chci". To je špatně a nemá to šanci na úspěch. Musíte mezitím naslouchat i partnerce, po čem touží ona, plnit jí to a vaše zamykání nestavět výš než její touhy a jejich naplňování nebo uspokojování. Zkrátka to musí být fifty fifty a vaším vytouženým scénářem nesmíte ženě sáhnout na její touhy a omezit jejich naplňování.

S Jančou jsme povídáním a praxí došli k tomu, že ji dovedu uspokojit orálně stejně nebo možná i líp než zásunem. Což mě mile překvapilo, protože si to neprotiřečí s mými zamykacími touhami. Tohle je asi pevně dané, některé ženy to tak mají a jiné asi ne. A jestli ne, tak v tom vám nejspíš poradit nedovedu, ani sám o sobě jsem ohledně orálního sexu neměl nějaké vysoké mínění a přesto, světe div se :-)

A tak se stalo, že předevčírem večer jsem skončil zamčený a Janča od té chvíle nosí klíček na řetízku na krku. Objevuje v sobě stále víc nadšení, ráda klíčkem provokuje své okolí i mě a já zažívám něco úplně nového, protože dosud jsem nezažil tohle vše zároveň s láskou a teď poprvé zažívám cudnost a odpírání orgasmu s někým, s kým se navzájem milujeme.

Přál bych upřímně to samé vám všem a pokračování příště. Má hlavní rada zní: vůbec se toho nebojte, ale jděte na to empaticky a nesobecky.

2

Re: Můj současný příběh a poradna - jak na to s vaší partnerkou

Přečetl jsem si tvůj příběh a přemýšlel co mám na to napsat. Nevím k tomu se totiž nedá napsat nic, kromě toho .....

.... ve všem co jsi napsal máš naprostou pravdu, netlačit, pomalu vysvětlit, musí z toho mít něco oba, musíš jí umět uspokjit jinak než jen zásunem. Máš pravdu úplně ve všem.

.... hrozně moc ti to jako kamarádovi přeju, jsem rád že jsi našel ženu svého srdce a to, že ona má pochopení a ještě k tomu jí to začíná bavit je skvělé. Přeji ti i Janče, ať Vám to vše, hlavně Láska vydrží už napořád.

PS: a jedna rýpací otázka (to bych nebyl já) uvidíme jí někdy tady na foru?

3

Ahoj Vojto,

my s Madam :-) jsme moc rádi a ani nevíš, jak ti to přejem.

Kvuli tobě a tvojí neocenitelné aktivitě na klíckovém poli a taky kvůli...no nač rýpat do starých ran, ale jaksi jsme mimoděk u toho byli.

Tak ať vám to vydrží navěky :-)

V a H

4

Ještě mě napadá jedna věc. Příběh Vojty a jeho současné lásky ukazuje, že se "to" dá najít v každé ženě, každá touží mít svého chlapa pod kontrolou, jen je potřeba zjistit jak to v ní objevit.

5

Přečetla jsem si to s nadšením  a jsem velice ráda, že jsi jí našel a hrozně vám to přeju. Myslím, že nás klíčnic je málo, protože se toho každá bojíme, ale když zažijeme realitu, je to nádherný být milovaná každým dnem víc a víc. To co píšeš je naprostá pravda jak ženu k tomu nenutit. Já mám doma taky takové zlatíčko, který měl se mnou trpělivost, netlačil na pilu a jen se mnou mluvil, dlouho poslouchal zase mé pocity a pak společně jsme hledali PC, který nám bude vyhovovat oběma a to je taky myslím hrozně pro ženskou důležité, ona ho bude mít v ruce a dotýkat se ho, tudíž jí musí padnout do oka. Teda, nevím jak jiný ženy, ale já to tak měla. Mě se plastový nelíbí, ale kov je kov :-) To zbožňuju. Takže kdyby manžel došel s plastovým, určitě by bylo po všem.
Hrozně Vám oběma přeju, ať ta nová, hravá láska dlouho vydrží :-)

6

S tím co teď napsal Biholku jen a jen souhlasím. Když ráda objevuje nové a nové zkušenosti v sexu a vanilka jí už nebaví, tak myslím, že tohle by si měla zkusit každá a všechny ženský by byly strašně šťastný :-))

7

Xena: díky, že se mnou jako žena souhlasíš i když musím uznat, že já nebo Vojta jsme to měli asi jednodušší. Vojtu to naše "hračky" živí a tak k tomu má blízko a já měl štěstí na perverzní úchylnou partnerku (která jen tak mimochodem s pásem přišla sama)

V každém případě se Vojtovi omlouvám, že mu tímto zadělávám jeho vlákno a přeju ještě jednou velice dlouho spokojenou uzamčenou dobu a hlavně spokojený vztah a budu se těšit na dlaší zprávičky.

8

Donatien:
Oba vás zdravím a moc děkuju. Staré rány už jsou dávno zahojeny a jde se dál :-)

BIHOLKU:
I tobě moc děkuju, kamaráde. Jestli se Janča objeví tady na fóru, to netuším. Zatím to tak nevypadá, ale třeba se nám někdy naskytne téma, ke kterému si rádi přečteme názory ostatních a přivedu ji mezi nás.
Že se "to" dá najít úplně v každé ženě, tím si jistý nejsem. Měl jsem štěstí, že jsem potkal takovou ženu, která tomu byla otevřená. Kdyby mě s tím hned na začátku poslala někam, tak na to by asi moje empatie nestačila.

Xena:
Přesně tak, i ženě se musí ta klícka líbit, esteticky a bez nějakého pocitu odporu. I na to jsem myslel, když jsem si v duchu vybíral, v čem se nechám od mé lásky uvěznit. Vybral jsem si Spiderwire2. Když nastal ten okamžik, podal jsem jí tu klícku nejdřív do ruky, aby si ji prohlédla. Líbila se jí a poznamenala, že je docela těžká. Ano je, to se mi právě líbí a to si užívám. A pro ni je to zajímavé vědět, že tam dole nemám jen tak něco, co je lehké jak pírko.
Kromě toho otevřená špička téhle klícky umožňuje při partnerských hrátkách úžasné dráždění. K tomu se ještě v našem příběhu dostanu, píšu s malinkým skluzem :-) Za chvilku už jsem měl klícku na sobě a vkleče jsem své lásce svěřoval klíčky. Hned si dala jeden na řetízek a druhý si schovala nevím kam. A šli jsme si lehnout...

9 Naposledy upravil: Xena (21.1.2016 12:32:33)

Spiderwire2? Tak to máme stejný vkus s tvojí partnerkou:-) Tím, že je těžší na mě myslí zlato celý den a teď v zimě? Když ještě i studí? Každopádně pořád :-)) Na hraní a dráždění je perfektní, hrozně si to Janča užije, třeba s ledem na té špičce, to je excelentní zážitek pro oba. Kdyby chtěla něco vědět, ať mi písne nebo ty na mejlík, já nemám problém mluvit nebo poradit z té druhé strany :-) Jsem fakt opravdu za ní ráda, že jsi jí našel a budu tajně doufat, že ji poznám na srazu osobně. Dle toho co píšeš, jsme hodně podobné a tím myslím i v sexu, co se týče orálu a zásunu :-) Těším se na další pokračování......

10

Gratuluji všem zúčastněným za všechny, kteří stojí na druhém břehu řeky. Dnes bylo zase zle, dovolil jsem se zeptat, jestli by mi na číselném zámku nenastavila kód. Od chvíle, kdy jsem ji odpověděl na otázku proč mi bylo řečeno, že si myslela, že už mě ty úchylárny přešly. Takže ještě jednou gratuluji i za sebe - dokážu si představit, jaké to musí být fajn, když sex není jen zpocené klikování...