1

Téma: Můj splněný sen

Chtěl bych vám vyprávět svůj příběh, tak jak jsem začal původně tady. Ale spíš už bez poradny, jak na to s vaší novou a cudností nepolíbenou přítelkyní, tak zakládám téma nové. Navážu tedy na svůj úvodní příspěvek v odkazovaném tématu a jsem tu s jeho pokračováním.

Musím se vám přiznat, že jsem po dlouhé době šíleně zamilovanej. Moje láska mě má ráda takového jaký jsem a já ji taky. Říkáme si, že osud to tak asi chtěl, že jsme se potkali v tom nejlepším věku. Protože když do toho takhle spadneme se zkušenostmi, co už oba máme, tak si dovedeme ten náš vztah udělat opravdu krásnej a důvěrnej, bez zbytečných přešlapů. Hodně si povídáme, hodně si nasloucháme, zkrátka po všech stránkách si krásně rozumíme, na vážná i nevážná témata a ve dne i v noci.

A teď už na téma naší cudnosti a zamykání. S odstupem času jsem se od Janči dozvěděl, že když ode mě slyšela o klíckách poprvé, tak si v duchu řekla "tak na to zapomeň", zkrátka ji to neoslovilo a přišlo jí to asi zvrácené. Jenže jak mi sama přiznala, postupně jsem ji do toho zasvěcoval tak, že ji to zajímat začalo. Začala si představovat, jaké by to mezi námi mohlo být a co by to nám oběma mohlo přinést. Až k tomu najednou došlo a máme to tady.

Dokonce jsem Janču přesvědčil k návštěvě Ateliéru. Byli jsme tam už 2x a moc se jí tam líbí. Celkově ta bezproblémová a tolerantní atmosféra, zábava nejen na naše téma a taky moc ráda poznala další "členy" zaměřené stejně nebo podobně jako já. (Tímto zdravím D. a V.). Určitě tam budeme ve čvrtky chodit dál a budeme moc rádi, když se k nám kdokoliv z vás přidáte.

Ale zpátky k nám. Ani to nevím na dny přesně, bez orgasmu jsem nějakých 14 dní. Janča si ohromně užívá mou nadrženost, pozornost a oddanost a já si svou nadrženost užívám z té druhé strany. A kromě toho to neustálé marné pokušení, Janči škodolibost v jejích neustálých narážkách a tu krásnou nejistotu, kdy si mě odemkne a dovolí mi se s ní pomilovat. Moc mě odemykat nepotřebuje, protože ústně ji dovedu uspokojit tak, že se pak ještě dlouho třese v křečích rozkoše a nabírá dech po několikanásobném orgasmu. Při zásunu mívá orgasmů méně, někdy i jen jeden. Sice společně s orgasmem mým, ale to není skoro nic proti třeba deseti orgasmům, ke kterým ji dovedu ústy a jazykem. A ono to i mně dělá moc dobře, když Janča je uspokojená, já nadržený a usínáme spolu v něžném objetí.

Co se týče toho mého odemčení, tak sice na jednu stranu občas mám pocit, že bych samou nadržeností už lezl po zdi, hlavně když jsem sám, když nejsme spolu. Ale pak když spolu jsme, tak se mi zase strašně moc líbí, jak mě Janča dráždí, provokuje a vzrušuje. Ať už slovně v dominantních narážkách, za což má můj obrovský respekt a úctu, že se jí to zalíbilo, nebo přímo eroticky. Když si vezme do parády moje kulky a moc se s nimi nemazlí, tak mě během chvilky dostane do stavu, který jsem ještě nikdy předtím nezažil. Něco jako po orgasmu nebo dokonce po několika, ale ne úplně přesně. Zkrátka mi ochabnou úplně všechny svaly, ležím jak mrtvola a přitom je to slast jako blázen. A když to hlavní odezní, tak samozřejmě nadrženost zůstává a neustále se zvětšuje. A největší "peklo" je tohle zažít před spaním.

Pokračování zase příště, jen bych tímto ještě chtěl nasměrovat vaši pozornost k chystanému 5. srazu přátel Cudnosti, protože ho budeme pořádat s Jančou společně.

2

Re: Můj splněný sen

Super, přeji ti to. Máš hodně podobné zkušenosti jako já. Na co odemykat, když plně uspokojíš jazykem, pak ta škodolibost jak se vyžívá v tvé nadrženosti je také stejné jako u nás a také je pro mě to největší peklo usínání. :-)
Mě se moc líbí ten fakt, že i žena jako je právě tvoje Janča, která o tom ještě nedávno neměla ani páru, najednou zjistila jaké to má výhody mít svého chlapa zamčeného a umí si to užívat.

PS: myslím, že kdyby moje Láska, Xena a Janča a ostatní ženy tady otevřeně mluvili se všemi svými kamarádkami o výhodách tak je z tebe za chvíli miliardář :-D

3

Jsem neskutečně ráda, že Janča tomu taky podlehla a nejsem sama zvrhlá :-) Od srdce Vám to přeji a užívejte si to plnými doušky. Hrozně se těším na osobní setkání s vámi oběma :-) Přesně jak to popisuješ Vojto o tom to celý je. Vzrušení, provokace, spoutanost, bez toho dráždění to nejde, jsme potvůrky, ale to na nás milujete. Teď to písnu já z pozice ženy, proč to děláme my? Když je chlap nadrženej, tak by pro lásku udělal cokoliv a když vidím ty oči, kterýma se dovedete na nás koukat, ta zamilovanost teď je úplně jiná, než třebas na začátku před x lety, taky byla krásná a teď ta oddanost z vaší strany, je tak nádherná, naplňující, že vás milujeme taky velice silně. Jen ledová královna by dokázala odolat :-) Ta jiná láska, co vás spojuje je tak strašně hluboká, víc intimní a intenzivní, což se nedá ani slovy popsat a kdo to nezažívá a neprožívá, má chudý a nudný život, stereotyp a neví o čem je láska a vzrušení :-( 
Omlouvám se čtenářům, kteří se milují i bez Pc a stále váhají zda zamknout nebo né :-) ale já myslím tím tu naší cudnou, zamčenou a zvrhlou lásku, která nás tu vše spojuje. Nechtěla bych se už vrátit zpět do vanilky bez PC.
P.S.: Já bych velice ráda udělala z Vojty miliardáře, velice si ho vážím jako člověka a za vše, co tu pro nás dělá, ale já mám kolem sebe právě jen ty slušné kamarádky, pro které jsem děsně zvrhlá už jen tím, že miluju sex a říct jim o PC? By mě ukamenovali na kříži :-( Takže o mě to nikdo neví, jen vy mě tu znáte, jaká jsem :-)

4

Přesně popisuješ ten úžasný druh vztahu, který je tak intimní a upřímný, pevný a otevřený. Moc vám přeju spousty"zamčených"zážitků.
A co se usínání týče - to "peklo" znám - zrovna včera v noci mi Láska položila nožku na klec a "dobrou". A sem tam s ní zarejdila po kleci. No "určitě" jsem usnul.
Vojto-děkujem ti všichni, že nám to umožňuješ.

5

Teda Xeno jsi naprosto dokonalá (sorry,  teda až po mojí Lásce) se vším co jsi tady napsala musím bez výjimky souhlasit.
S miliardářem jsem to myslel tak,  že Vy nejlíp víte jak vám to změnilo život vztah,  jak to vše posílí a kdyby společnost neměla předsudky byli by jste ty nejlepší propagatorky :-)
A Vojtovi to hrozně přeji,  ze srdce a upřímně i ironicky,  konečně ví jaké to je milovat,  chtít a mít vedle sebe potvůrku kterou to baví a užívá si to :-D