1 Naposledy upravil: zicco55 (5.2.2016 21:44:45)

Téma: Postižení :-)

Přátelé tak na výzvu mé Paní tady taky něco napíšu na téma, které nás společně zajímá.
Stalo se to loni na podzim, kdy mi ležel dost dlouho inzerát na jedné nejmenované seznamce, kdy po návratu ze zahraničí jsem jenom náhodou mrknul, jestli nemám náhodou nějakou opověď a světe div se byla tam. Zpočátku to sice trochu drhlo, protože jsem vzápětí zase musel na službku do zahraničí, ale po návratu se mi otočil život naruby.
Neuvěřitelné se stalo skutkem a Paní si mě našla. První schůzka proběhla na neutrální půdě v restauraci. Sice jsem musel chvíli počkat, Madam zásadně nechodí pozdě, chodí prostě jindy. :-) Pak jsem ji spatřil. Byla nádherná a dominance z ní sálala na celou restauraci. V první chvíli mě napadlo: "je li ti život milý tak uteč, toto nepřežiješ". Normálně mám na lidi dobrý radar, ale tady totálně selhal. Přežil jsem to ve zdraví, jenom se tak trochu změnilo schéma mého života a to samozřejmě k lepšímu. Můj život dostal smysl, mám pro koho žít, mám koho uctívat, mám koho hýčkat. Téma cudnosti mně zajímalo již dlouho před osudovým setkáním, ale teprve díky mé Paní jsou to teprve ty "správný grády".
Velice záhy mě oslovila, jestli mám mezi hračkami taky PC. Přál bych vám vidět její i normálně nádherné oči, jak se jí rozsvítily. V tu chvíli jsem věděl, že ptáček si moc svobody neužije a bude spoustu času trávit v klícce.
Jenom budeme muset ještě dlouho experimentovat, než najdeme tu správnou klícku. Cb 6000, hlavně jeho kroužek je vražedný pro šourek zespodu, nepomohlo ani vyplnění silikonem. U Spidervire 2  mě po několika hodinách začne pálit k nesnesení místo, které je v kontaktu s kroužkem. Samurai 3 je fajn sedí skvěle, ale je zase v kalhotách překáží. Nevadí, budeme zkoušet dál, jistě se něco vyhovujícího najde. Udělám pro svojí Paní vše, aby ji vždy svítily oči tak krásně, jako dnes odpoledne. :-)

Díky milovaná naillyn

2 Naposledy upravil: davue007 (5.2.2016 22:13:48)

Re: Postižení :-)

zicco 55

U Spidervire 2 jsem to pálení měl také, po sundání mě kůže svědila na dva dny to muselo dolů, ale po prvním měsíci to přestalo. Kůže si  zvykla. Teď už se tělo tomu nebrání. Mám  dvě velikosti kroužků 45 a 50 , které střídám. Dnes už nemám problém v něm vydržet 14 dní bez odemčení. U toho menšího kroužku se mě někdy stane, že po sedmi dnech mě začne tlačit tak pří koupání  nasadím ten větší. Hrozně mě pomohlo,když jsem ty kroužky klícky stlačil k sobě.  Ono to  chce nosit ze začátku kratší dobu a pak prodlužovat. Po třech měsících se to zlomí. CB 6000 plastový kroužek je o ničem jen o to vyzkoušení velikosti, objednej si kovový.

Více by určitě o začátcích věděli místní matadoři, kteří v tom vydrží 45 dní a více. To ostatně je i cílem mé paní.

3

Jak píše dejv - Pokud ti seděla klec od CB objednej si kovový kroužek..

4

Přesně jak píše davue007. Měl jsem Spiderwire a kroužek byl přímo nesnesitelný. Pak CB6000s a u něj jsem rovnou zasilikonoval drážku a vše bylo v poho, přesto jsem stále více uvažoval o kovovém kroužku, ale odrazovala mě zkušenost se Spiderwirem, nakonec jsem do toho šel a je to úplně super.
Takže pokud ti sedí klec, kup kovový kroužek a máš vyřešený problém.

5

Pokud chceš zkoušet ruzné levné PC ve snaze najít ten nejpohodlnější, dej na moji radu, běž rovnou do originál Holy Traineru. Všechno ostatní budeš zkoušet do nekonečna a stejně u něj skončíš, jen tě to bude stát dvakrát tolik. Vyzkoušel jsem hodně PC a jedině v HT jsem se vyspal hned první noc.

6

No nevím,  HT je bezpochyby TOP ale  ....
Vysoká pořizovací cena a pouze jeden kroužek. Samozřejmě si můžeš koupit všechny,  ale pak to vyjde ještě dráž.
To bych spíš nováčkovi doporučil tady koupit CB6000s se třemi kroužky v balení a po zjištění jaký je ten správný koupit kovový. Vyjde to mnohem levněji,  od Vojty to bude mnohem rychleji a spokojenost bude taky 100%.
Podle mě je problém v tom, že když si někdo kupuje svůj první pás tak si říká "do toho se ten můj obr nemůže vejít" :-D  a nedá na rady od zdejšího prodejce a zkušenosti místních uživatelů.
I já byl takový.

7

Díky moc za rady, proběhne konzultace s Paní a resumé dám vědět.

8 Naposledy upravil: Dominika (8.2.2016 08:06:44)

Přesně tak, už to vím i já, že velikost je zcela zavádějící. Vyzkoušeli jsme dva CB, jeden normální a jeden těsnější a resumé je jasné. Muž dá přednost těsnější. Tím je myšlena klícka, kroužek musí být pohodlný.
Někdo tu zmiňuje HT v originále. Jaký je rozdíl mezi orig a neorig? Myslím tím to, co nejde vidět-materiál, rozměry a tak pod.

9

HT originál se dělá i v kratší verzi. Dále předpokládám, že u originálu nebude jediná ostrá hrana, nebo přechod. A taky mají intergrovaná zámek, tzn. nikde nic nepřekáží..

10

Ta je dobrý popis jaký je rozdíl

http://www.cudnost.cz/plastove-pasy-cud … lytrainer/

11

Diky,Vam vsem,za cenne rady,jimiz jste prispeli k me spokojenosi:-)
Inu,uvidim,jak dlouho mi vydrzi,,,,

12

Můžu nabídnout dva kroužky 2 a 3 největší za nějakou rozumnou cenu. Pak stačí koupit klec jenom a zámek.

Jinak holytrainer je top, hned od začátku jsem nosil v kuse bez sebemenšího problému. Na cb jsem nikdy nezvyknul,vždy po pár dnech problém.holytrainer bez problémů 2 měsíce v kuse pouze na hygienu sundat a na oholení.