1 Naposledy upravil: pussyboy (28.3.2016 11:21:03)

Téma: jiný příběh

VAROVÁNÍ: Gay tématika; Vztahy; hrozí vzrušení!!
Tak, pár dní si chatuju s jedním "subíkem" na tumbleru z Nového Zelandu co je do pásů cudnosti. A chtěl bych vám tuto zkušenost předat, protože jsem se s tím ještě nesetkal a myslím si že je to celkem zajímavé z lidského, bdsm i psychologického (nejsem psycholog big_smile) hlediska.

Začalo to tak, že jsme si vyměnili pár zdvořilostí o tom kdo jak je dlouho a v čem zamčený. Já se svěřil s tím že teď podstupuju třicetidenní výzvu (ku dnešnímu dni jsem na dni 8, yay!) a že si to užívám a on zmínil že je zamčený něco kolem šesti měsíců. Bavili jsme se o jeho muži, který je jeho dominant a že nemá rád když mu péro stojí a že musí být furt zamčený a že si jako sub užívá ty ne-erekce a místo výstřiku jen teče... Taky jsme se bavili o mém panterovi.

Říkal že si užívá že už neni plnohodnotným mužem orpoti svému partnerovi. A že se těší až ho sváže, dá mu strapon a jeho dom na něj posadí dalšího suba a takový fantazie (některý byli fakt výborný, to se musí nechat smile ) Pak jsme se bavili o československu a mých zkušenostech s bdsm, poradil jsem mu něco s kegelovými cviky.

A pak začalo být zajímavý, jak začala na povrch vyplouvat postupně ta pravda... Napřed, že byl dom a stal se subem. A já na to reagoval něčím co jsem kdysi slyšel od svého ex pána "Pán je otrokem svého suba" (což mi uvízlo v paměti), načeš se zlomil úplně a řekl mi pravdu. Že vůbec neni sub, že je Domiant a že má partnerský vztah s přítelem-subíkem. Toho přítele zamyká do pásu cudnosti a když neni zamčený přítel, tak se po tají do něj zamyká sám. A že se mu skutečně zmenšuje když pás nosí několik týdnů. (A tadyto mu nevěřím) Říkal, že jeho řpítel je rád pod zámkem, ale že on sám by byl pod zámkem radši. Označil sebe za něco jako "crossdressera", domiannta, který předstírá že je subík, který předstírá že má dominanta (což jsem pochopil že jeho imaginární dominant je ON sám). Má svého kluka rád, ale uvědomuje si že nemuže mít všechno, a že těch 10% co mu ve vztahu chybí nemuže jen tak vyměnit za 90% štěstí které nachází u přítele.

I když nemá rád jeho penis a vždycky když mají sex, tak musí zůstat bez erekce. Když se mu postaví, pošle ho pryč aby se toho zbavil, aby mohli pokračovat. Kápnul božskou, že by rád zkusil být zamčený v kuse celý měsíc, ale že se bojí o přítele, že ten by se bál, že se z něj stává pasiv a už by spolu nemuseli mít sex. (Bojím se, že se bude bát... wtf)

------------------
Musim říct, že je to velice zajímavá zkušenost pro mě. Vim že jsou switchové, ale todle mi příjde opravdu nezvykle ujetý smile

2

Re: jiný příběh

Proč ujetý? Není to realita většiny z nás? Vždyť se stačí kouknout kolem sebe na libovolném srazu. Až možná na jednu skutečně submisivní výjimku jsme tam každý nějaký podnikatel, každý z nás dominant od přírody i z nutnosti. Pás a submisivita se ženou je pro nás ventil, který nám umožňuje se odreagovat od každodenního břímě odpovědností za jiné.